Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 311 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel SKRKUN a poslední změna proběhla před 3 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 312)
  • Autor
    Příspěvky
  • #88079
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Tak už se to blíží, Roan odjezd za 16, ale naštěstí už jen hodin.

    #88080
    Jarda-N
    Člen
    (45 odpovědí)

    4au Kovča já tam jezdil 8 let na těch naftácích je to hrůza , ale ryb to je jiná paráda , my hlavně polakovali a okolo tyčí a některých ostrůvků je to masakr.Nikdy nezapomeň na tyč přímo před barákem ať ráno tam tak při cestě zpět.Zkuste si zabrat ty lodě s kabinama ty byly z toho špatného ty nejlepší a nechalo se jezdit i na protější ostrovy za kterými je již volné moře.U sádek jsem nikdy nechytal ctím vzdálenosti a keler na prutě dobrý , ale na talíři ho mít nemusím.Do fjordu vleveo

    se jezdilo až dozadu jsou tam dva ostrůvky při přílivu jsou plné polaků a skáli naproti mají okolo 90metrů vody dole nezpočet brosem a okouníků do 35cm ve sloupci hlavně při přílivu spousty polaků a velkých.

    Pozdravuj Ninu od Pelhřimáků.

    PS přečti si článek Zate ti polaci a výš jak se v Roanu nechá luxusně chytat.Kéž by mi někdo před osmy lety takhle poradil.Čau.

    #88089
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Vidím, že ty lodě jsou nekonečným příběhem. Nechápu, proč nekoupí nové. To není jenom jeho věcí, ale měla by na to tlačit i cestovka. My jsme před 3roky zlikvidovali 2, ale asi je opravil . Neumím si představit nejdoucí motor u ostrovů na obzoru. To riskovat nechceme!!!Díval jsem se na motory a výroba je začátkem 70tých let. Z tohoto důvodu jsme lokalitu opustily, to se nedá. Ty kajutované si okamžitě berou Němci, asi si to finančně pojistí. Na moře obrovský risk, do zálivu hodina cesty a část kolem pobřeží na otevřeném moři. Ryby tenkrát nic moc.

    #88106
    Jarda Kovařík
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Díky za zprávičky…chytám na lehkou přívlač takže ideální místečko.:-P

    #88108
    slavo
    Účastník
    (78 odpovědí)

    Samozřejmě,že jsme ty kelery nechytali přímo u sádek. Lepší na vláčku je to uvnitř v zálivu. Popravé straně je to mělčí tak do 20m tam bylo plno tresek. Na druhé straně u skal a okolo byli velcí polaci.My jsme ale jezdili z opačné strany, z harbaku. lodě z roanu jsme tam potkávali

    #88109
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    meky napsal:

    Vidím, že ty lodě jsou nekonečným příběhem. Nechápu, proč nekoupí nové. To není jenom jeho věcí, ale měla by na to tlačit i cestovka. My jsme před 3roky zlikvidovali 2, ale asi je opravil . Neumím si představit nejdoucí motor u ostrovů na obzoru. To riskovat nechceme!!!Díval jsem se na motory a výroba je začátkem 70tých let. Z tohoto důvodu jsme lokalitu opustily, to se nedá. Ty kajutované si okamžitě berou Němci, asi si to finančně pojistí. Na moře obrovský risk, do zálivu hodina cesty a část kolem pobřeží na otevřeném moři. Ryby tenkrát nic moc.

    Podľa toho s kým ideš. Roan ponúkajú aj s 40Hp loďami.

    #88117
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Můj postoj k Roanu: :-|:-?:-x:-(:-E:-S

    #88119
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    pro igorko- ano, je více míst , kam se dá na Roan jet. Myslím si, že problém s loděma je pouze u jedné. Abych to upřesnil, problém není v lodích, ale jejich motorech. Nespolehlivost a malý výkon na poměrně velké lodě.

    #88141
    Jarda-N
    Člen
    (45 odpovědí)

    Chlapi je to jak říkáte my jsme tam jezdili jak píši 8 let a tak jsme měli ty lodě s kabinou vždy krom dvou let zabukované i bez jakéhokoli úplatku nikdy nás na vodě nenechali , ale ta spolehlivost je asi mizerná.To je jediný důvod proč jsem s maji partou tuto lokalitu opustil.Krásná vláčka a spousty ryb, vše jsme takřka znali nazpaměť , ale ty lodě to se nedalo.Držím vám palce ať se nepokazí na moři a když tak na Hanze hodně tlačit a on to opraví většinou jsem to viděl , že okamžitě.Do Roanu se nechá jet za lepšími loděmi jen to je o cca o 30% dražší a jsou i 60koňové stroje.Já vím rybačka v Norsku je jen jedna ročně a pro pár tisícovek se svět nezboří.Nechápu sám proč ještě Nina ty lodě neviměnila.S tou cestovkou je to trochu jinak 90% hostů je na přímo u NINY objednaná již několik let do předu.Třeba na tu největší chatu jsme se za ty roky dostali pouze 3krát né , že by ty ostatní byly špatné , ale pohodlí tam bylo lepší.

    Roan je krásný a užíjte si to tam jen co je pravda a nenechte si to zmařit nějakým tlacháním o horších lodí já to taky přežit tolik let a oni vám to úlovky vrátí.

    Petrův zdar adejte jim naprdel.

    #88161
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Jarda-N napsal:

    Chlapi je to jak říkáte my jsme tam jezdili jak píši 8 let a tak jsme měli ty lodě s kabinou vždy krom dvou let zabukované i bez jakéhokoli úplatku nikdy nás na vodě nenechali , ale ta spolehlivost je asi mizerná.To je jediný důvod proč jsem s maji partou tuto lokalitu opustil.Krásná vláčka a spousty ryb, vše jsme takřka znali nazpaměť , ale ty lodě to se nedalo.Držím vám palce ať se nepokazí na moři a když tak na Hanze hodně tlačit a on to opraví většinou jsem to viděl , že okamžitě.Do Roanu se nechá jet za lepšími loděmi jen to je o cca o 30% dražší a jsou i 60koňové stroje.Já vím rybačka v Norsku je jen jedna ročně a pro pár tisícovek se svět nezboří.Nechápu sám proč ještě Nina ty lodě neviměnila.S tou cestovkou je to trochu jinak 90% hostů je na přímo u NINY objednaná již několik let do předu.Třeba na tu největší chatu jsme se za ty roky dostali pouze 3krát né , že by ty ostatní byly špatné , ale pohodlí tam bylo lepší.

    Roan je krásný a užíjte si to tam jen co je pravda a nenechte si to zmařit nějakým tlacháním o horších lodí já to taky přežit tolik let a oni vám to úlovky vrátí.

    Petrův zdar adejte jim naprdel.

    Ahoj Jarda-N,

    Dik moc za povzbudivé slová. Po dlhých rokoch na Gartene, ideme na prvý turnus o kúsoček vyššie – Roan a na druhý turnus – Lokta.

    Čo sa týka Roanu – majiteľ je rybár (Peer) a má rybársky obchod. Lode sú 50Hp Kasboly, takže snáď to bude lepšie.

    Touto cestou by som sa rád poďakovať bariqe, mates77 a husky19 za GPS miesta a tipy, jigin za jigy(otestujeme) a aj všetkým ostaným ktorých som otravoval o info.

    Budem sa snažiť podať report priebežne – tak aby pomohol aj tým čo prídu po nás.

    #88197
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    2 Igorko, rád jsem se podělil o informace a rozhodně se nejednalo o otravování.

    Zdar tvé expedici a hodně trofejních ryb. 8-)8-)8-)

    #88199
    Jarda-N
    Člen
    (45 odpovědí)

    Čus pánové

    Ano Peer je fakt fajn chlap jestli je rybář to nevím , ale když jsem se s ním setkal loni a dal do řeči je fakt , že je super a lodě jedna báseň právě ty mne tam zavedli od NINY na vejlet je to cca 500 metrů po moři.

    Dejte jim Jarda

    PS: kdyby jsi nevěděl kam na ně dej klidně avízo rád pomůžu.

    #88348
    machal22
    Člen
    (12 odpovědí)

    Ahoj. Možná to sem nepatří, ale nechci zakládat nové téma,kyž tyhle lokality sousedí. Za měsíc odjíždíme na Bergfjord a tak se chci zeptat na nějaké typy na místa a druhy nástrah. Díky za každou radu Radek

    #88361
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

    Tak sme včera dorazili na Roan a dnes prvý deň na rybách. Chytali sme vo fjorde Skjorafjorden kvôli vetru. Ryby nebrali žiadne gumy ale len pilkre o hmotnosti od 30-50g na prívlač. Len červeno-čiernu farbu so striebornou perľeťou. Samozrejme nedá sa to posudzovať z jedného dňa, zajtrajšok môže byť úplne iný. Ale vyskúšal som od Zoomu až po Relax takmer všetky gumy. Domáci je veľmi ochotný, poradí, pomôže.

    Na pilkre sme chytili 20kg rýb, prevažne hnedú tresku, pár kelerov a 4 polaky od 60-100 cm.

    Jedna treska hnedá vážila 8kg a merala 98 cm. Polaka som odfotiť nestihol – chlapi ho stihli vyfiletovať pokiaľ som sa dotrepal s kamerou.

    :-x:-x

    #88362
    IGORECKO
    Účastník
    (586 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 312)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...