Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Loď s průhledným dnem

  • Toto téma obsahuje celkem 40 odpovědí. Do diskuze (21 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Červený Jndřich a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 41)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30487
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Je taková loď dražší oproti Kvaernu ?

    #30488
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Záleží co je dole v Norsku vidět.aby se využila!Jinak nápad dobrý.

    #30489
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    V telce jsem viděl , že se takhle pozorují halibuti v mělčinách.

    #30490
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    To není, cenově se pohybujeme tak na stejné hranici. To ale není o ceně nebo půjčování za peníze. Byl by to jako bonus navíc. Místo bonbonu na polštáři.

    #30492
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    ZAPA napsal:

    To není, cenově se pohybujeme tak na stejné hranici. To ale není o ceně nebo půjčování za peníze. Byl by to jako bonus navíc. Místo bonbonu na polštáři.

    No když je to místo bonbonu 😀

    #30493
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Raději každé ráno na polštáři lahváč. Zbytečně to zabírá místo na lodi.

    #30494
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    stroft napsal: Raději každé ráno na polštáři lahváč. Zbytečně to zabírá místo na lodi.

    Jasně, taky mě napadlo to samé, ikdyž při dobrym světle pozorovat halíky…. 😛

    #30495
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..něco podobného měl domácí na Dolmoyi, výletní party loď s okénky, měla metr a půl ponor, a když byl jednou velký odliv, loď zůstala tou podvodní boudou na skále, lehla na molo a potopila se skoro celá..vidět ( před potopením) z ní bylo skvěle ale problém byl se zarůstáním..týden a nebylo vidět nic…ale zajímavá alternativa, vidět halíka jak jede na riperem musí být dobrý adrenalin..:-D

    #4260
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Jistě si mnozí z vás vzpomínají na nápad jednoho přispěvatele s kýblem pro pozorování dění pod hladinou. Když jsem vybíral lodě na Sandland dostala se mě do počítače i tato nabídka. Z počátku jsem to zavrhl ale s odstupem času se mě zdá že to může být zajímavý doplněk někdy monotonního rybaření. Zajímal by mě názor vás rybářů kteří do Norska jezdíte, jestli by jste takovouto loď, pokud by byla k dispozici využili. Nebo jestli to považujete za zbytečné. Z lodi lze bez větších omezení pozorovat život v hloubce 15m při dobrém světle i 20m. K pozorování se používá elektromotor a k přesunu normální benzínový.

    #30496
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..Nautilus šel pod vodu..

    #30497
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    to je škody…..:-|

    #30498
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    ..Nautilus šel pod vodu..

    Honzo, to jsou moc hezký fotečky, taková malá Concordia.

    Došky

    #30500
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …tahala se ta potvora bagrem a řetězem…zaplatpámbu že ta bestie je fuč a je více místa na rybářský lodě…byla to kocábka na 3,14čku..:-D

    #30501
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Nezajímají mě Nautily, které do vlákna jistě nepatří! Jinak ZAPA, myslím dost dobrý nápad. Já bych byl určitě pro z mnoha důvodů.

    Uvedu ten pro mě nejdůležitější – někdy je na lodi hrozná nuda a člověk uvidí to, co nemůže jinak spatřit. Nemyslím si ani,že by se výrazně zmenšil rybářský prostor. Toť otázka, nechci-li jen masařit.

    #30504
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    ZAPA napsal:

    Jistě si mnozí z vás vzpomínají na nápad jednoho přispěvatele s kýblem pro pozorování dění pod hladinou. Když jsem vybíral lodě na Sandland dostala se mě do počítače i tato nabídka. Z počátku jsem to zavrhl ale s odstupem času se mě zdá že to může být zajímavý doplněk někdy monotonního rybaření. Zajímal by mě názor vás rybářů kteří do Norska jezdíte, jestli by jste takovouto loď, pokud by byla k dispozici využili. Nebo jestli to považujete za zbytečné. Z lodi lze bez větších omezení pozorovat život v hloubce 15m při dobrém světle i 20m. K pozorování se používá elektromotor a k přesunu normální benzínový.

    Já si myslím, že by jsme to určitě využili, každý den ryby stejně neberou a někdy je krásný slunečný den a bezvětří a my jezdíme po mělčinách a snežíme se něco vidět pod vodou. loni jsme si dokonce vzali podvodní kameru, ale nemělo to moc úspěch, protože visela na kabelu a motala se dost nekontrolovaně takže jsme viděli trávu a sem tam nějakou rybku, u keré nebylo možné odhadnout velikost.

    V každém případě rybolov v Norsku není jen o tahání ryb.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 41)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Loď s průhledným dnem

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...