Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kniha praní a stížnosti

  • Toto téma obsahuje celkem 72 odpovědí. Do diskuze (30 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Babson a poslední změna proběhla před 8 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 61. až 73. (celkem z 73)
  • Autor
    Příspěvky
  • #120089
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Jen pro upřesnění – DESATERO není dílem Sima (ten se sluní na jihu Evropy), ale KIMa 🙂 🙂 🙂

    #120094
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    To candátek :

    Nejprve omluva. V žádném případě jsem Tě nemínil přirovnávat k psovi – byl to jen příměr. A k hodnocení lokality – souhlas. Kolik lidí, tolik názorů.

    A vzhledem k tomu, že to máš za pár, přeji hodně úspěchů.

    #120097
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    No a hned se tu lépe dýchá…..8-)

    #120099
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    to candátek: perfektně zhodnoceno, díky

    #120100
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Dík candátkovi za vypovídající hodnotu jeho příspěvku. Jasně stručně a bez emocí napsané. Nějak takto lze např. v průběhu zimních měsíců získat přehled o velké části lokalit v Norsku, kam se češi vydávají.

    #120102
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)
    #120103
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Janko, před chvílí jsem to taky četl. Už se těším, až si bude někdo stěžovat, že v Norsku je moc norů nebo třeba hodně racků. :-P:-P:-P

    #120104
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    je pravda ze i to se muze stat :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #120105
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Jen aby na srazu v Praze nebylo moc pražáků! :-D:-D:-D:-D:-D

    #120106
    candatek
    Člen
    (59 odpovědí)

    Kime omlouvám se,že jsem Tě zaměnil za Sima. Už se to nestane.Jsem rád,že se Ti můj příspěvek zamlouvá. Frigo nic se neděje nejsem urážlivej. Rád bych se sVámi všemi sešel a popovídal,ale Pražský sraz je v době kdy se mě to nehodí

    #120107
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Dosky,

    vzdyt vis, ze jsme meli i jine perlicky a za mych pruvodcovskych let .. o jeee :-))

    Hlavne, ze nechybi panvicky 🙂 🙂 🙂

    #120116
    duro
    Člen
    (11 odpovědí)

    to candátek.Výborne zhodnotenie Snillfjordu a prajem veľa úspechov.

    #120503
    Babson
    Člen
    (22 odpovědí)

    Díky za tohle téma které ocení hlavně začínající Norci.Příští rok se chystám do norska proto se snažím najít na netu co se dá o různých lokalitách,cestovkách a jejich nabídce.Jenže /bohužel/ čtu jen samou chválu a jak je to všude super.A tomu se selským rozumem dá jen těžko věřit ,ba naopak to ve mě vzbuzuje skoro až nedůvěru.Chápu že co rybář to názor a jiné nároky a požadavky.Kimovo desatero je super šablona aby si člověk udělal obrázek o dané lokalitě nebo cestovce.Proto bych se u velmi přimlouval za to aby všechny příspěvky které nejsou hodnocením byly nekompromisně mazány./včetně mého/.Máš jiný názor,zkušenost,super!tak ho napiš,nehodnoť hodnocení.Jinak se to zvrhne do osobního napadání a urážek a toto vlákno bude nepřehledné a zapadne.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 61. až 73. (celkem z 73)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kniha praní a stížnosti

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...