Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kdo, kdy a kam jede 2012

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 427)
  • Autor
    Příspěvky
  • #27216
    Ondra Brichta
    Účastník
    (110 odpovědí)

    Hoop: tak to nás budete střídat, mineme se v sobotu 26.5. o pár hodin. Pro nás nová lokalita, ale pokud bude zájem, můžu poslat čerstvé informace (pokud jim pojede wifi)

    #27234
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    OBr: Už jsem dlouho neslyšel tak skvělou zprávu. Určitě budeme v kontaktu. Já už několikrát plul prstem po mapě a hledal ty správné místa. Je to hodně členité. Ale představa, že padne mlha, tak to bude maso…

    #27262
    Harty
    Účastník
    (1244 odpovědí)

    Začátek května Storfosna krakvag.Už začínám z přípravami,ale doma se to moc nelíbí.Prý bych měl dát pokoj alespon do vánoc.:-(

    #27267
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    My příští rok 24.5. opět Lofoty-Ballstad. Už aby to bylo,to čekání je úmor:-)

    #27268
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    a já sa ozvu až z místa :-):-):-)

    #27275
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Parta devíti mořských vlků z Varnsdorfu jede tentokrát na Loppu-Sandland, 13.- 23.8.2012. Jsem zvědav na zprávy od Kejry a Luby a dalších, kteří jedou před námi.

    #27278
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Tak to se tam jistě potkáme pane vapno1. Myslím, že Vás to nezklame. Mohu se zeptat kolik jste si vzali lodí pro 9 lidí.

    #27288
    Kejra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    vapno1>Určitě budu referovat…snad bude o čem.Je to naše první Loppa,tak doufám,že se brzy zorientujeme a něco “naloppeme”;-)

    #27291
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Zdravím, nemáte někdo volné místo na Soroy a nebo něco podobného? Nejlepší by byl Březen, max Duben.

    #27292
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Zappa- máme objednaný dvě 7m. s kabinou 115HP. Doufám, že, to bude dostačující. Je fajn, že zde bude i jiná, zkušená parta.

    Kejra- jedeme tam také poprvé a jak píšeš,doufáme, že tam taky něco zajímavého “nallopeme”

    #27293
    Kolinak
    Člen
    (22 odpovědí)

    Soroya Bestemors House od 10.6. až 20.6.2012

    #27297
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    O ryby strach nemějte těch bude dost. Jen se obávám že na dvě lodě se zcela jistě nevejdete. Loď je sice podle údajů velká ale už ve čtyřech je to díky kabině dost přeplněné. Zkuste si doobjednat ještě jednu ať nejste překvapený. Pokud to nepůjde spojte se se mnou přes soukromou zprávu. Mám tam záložní tak něco vymyslíme. Sice nebydlím stejně jako vy ale lodě mám u stejného mola.

    #27302
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Zappa, dík za radu i nabídnutou pomoc. Zjistím podrobnosti a když to nevyjde, s důvěrou se obrátím. Díky.

    #27444
    miri1
    Člen
    (30 odpovědí)

    Jedu v květnu na ostrov Ulvoya .jeto vedle Hitri .Směrem na Husoyu je pdmořský kopec Skatran .Kdo to zná ať se podělí o skušenosti dík M

    #27452
    kristian
    Člen
    (5 odpovědí)

    V květnu a v září na nejlepší lokalitu – Dolmoya. Rybařina ve Froyafjordu je skvělá. Byl jsem tam již mnohokrát a vždy to bylo skvělé!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 427)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kdo, kdy a kam jede 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...