Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kdo, kdy a kam jede 2012

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 427)
  • Autor
    Příspěvky
  • #26491
    Ondra Brichta
    Účastník
    (110 odpovědí)

    lubos: koukám, že tam asi nebudete mít internet, jinak bych denně dotíral o aktuální informace 🙂

    #26493
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    to Obr. Nevim , internet nijak zvlášť nevyhledávám, to mě pak nutí sledovat emaily a dostanu se zase k práci a dovolenou mi to tak trochu občas kazí. Preferuji hlavně kvalitní lokalitu a samozřejmě lodě. Na Vega jsem už jednou byl, přelom únor a března, no a bylo to tam super. Tak se tam vracím. Co se týče informací, tak můžem na místě osobně,nebo SMS, my budeme ubytovaní cca 150 m od přístavu trajektu a navíc ten ostrov není nijak zvláště velký. Jinak internet mám v mobilu, ale v Norsku jej používám jen vyjimečně.Jedeme tam v šesti lidech x 2 lodě.

    #26496
    Ondra Brichta
    Účastník
    (110 odpovědí)

    lubos: já internet hledám hlavně kvůli počasí, přes mobil jsem to radši neriskoval. Vegu zkoušíme prvně, ale už ji máme v hledáčku dlouho, nějaké informace se budou určitě hodit(zatím čerpám z německých diskuzí),když to trefíme, tak se zkusíme spojit. Tady přes soukr. zprávu ti pošlu kontakt.

    #26519
    Roman Kočí
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Ostrov Laukoya 30.5 – 15.6 Chata LAUKSUND.

    #26574
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    To Romulur – jedná se o lokalitu mezi ostrovy Arnoya a Laukoya ve Finmarku? Dík Jonas.

    #26577
    Lubor Cuker
    Účastník
    (144 odpovědí)

    13.-24.7 – Sandland – Loppa

    #26585
    Cyril
    Člen
    (11 odpovědí)

    Ostrov Laukoya – Lauksund 6.7 – 15.7 Jedná sa o lokalitu pri Arnoy kraj Finmark

    #26586
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Zdravím všechny přátele,

    konečně jsem se odtrhl od otcovských povinností a pozdravuji vás z Ostrova Antigua v karibiku, kde jsem vdával dceru. Byl jsem velmi hrdý ote a patřičně hrdě jsem nevěstě pošlapal šaty. Výjezd na moře bude ve středu, ryby jsou na jídelníčku každý den. Pokud se moře vydaří podám info po návratu. Samozřejmě Norsko příští rok bude také. Srpen se Salmonem atd. na Bakkan a pokud se vejdu do některé party tak pravděpodobně květen na sever.

    Pandion

    #26906
    hlasunek
    Člen
    (72 odpovědí)

    Zdravím všechny

    Po určitých zdravotních repasích mého těla jsem opět provozu schopný

    takže odjezd směr sever 25.5.- 6.6 VIKNA

    #26917
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    ahoJ všem mořským vlkům. Po vlažném září na bakkanu, co se týče ryb, jsme zvolili 30.4- 10.5.2012 Soroyu přes Michala, dům Bestermouhouse. Snad nebude ještě brzy, myslím že je to tak tak. No uvidíme. Byli jste tam někdo takhle začátkem května? Sice každý rok je jiný, ale alespoň přibližně? Diky a Petrův zdar

    #26918
    Kejra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Lubo>Tak to nás střídáte….Loppa Sandland 6.7-13.7.2012

    #26958
    pente
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Zdravím všechny, Norsko bude příští rok jako obvykle , po třech letech se vracíme v červnu k Ornulfovi do Hasfjordu , letos jsme byli na Lopě – neskutečné množství obecňaček metr+.

    Píšu ale hlavně proto, zda-li někdo z Vás nebude první tři týdny v novém roce někde v Dominice (Punta Cana) – že by jsme na ryby vyjeli společně 😎 Petr tel.602323523

    #26961
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    pente napsal: Zdravím všechny, Norsko bude příští rok jako obvykle , po třech letech se vracíme v červnu k Ornulfovi do Hasfjordu , letos jsme byli na Lopě – neskutečné množství obecňaček metr+.

    Píšu ale hlavně proto, zda-li někdo z Vás nebude první tři týdny v novém roce někde v Dominice (Punta Cana) – že by jsme na ryby vyjeli společně Petr tel.602323523

    …chtěl jsem se známýma jet hned po Novým roce do Dominikány kajtovat,ale jelikož přesunuli ForFishing na konec ledna tak budu připravovat výstavu…škoda, hned bych vyrazil s tebou na fišky..:(

    #27203
    Lubor Cuker
    Účastník
    (144 odpovědí)

    Kejra: Asi budete odchádzať trajektom o 6.00 hod., takže sa nestretneme, preto vás prosím o info počas vášho pobytu /je tam wi-fi/, za ktoré vopred ďakujem. Pravdepodobne budete mať tiež apartmán Farmand, pretože iba tam sa 13.7. menia turnusy.

    Nemáte správy aká bola spokojnosť so Sandlandom tohto roku /ubytovanie, lode, rybolov/? My sme si pobyt kúpili dosť naslepo ešte pred spustením rezotu do prevádzky.

    #27213
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    My jsme tentokrát jsme posunuli termín trošku víc do tepla a 26.5.Vega Opplevelsesferie. Lákají nás celkově spíše mělčí oblasti, tak jsem vybral Vegu. Máte někdo zkušenosti severozápadně od Vegy? Jezdí se třeba až za poslední ostrůvky na total otevřené moře – myslím cca 10km. Máme zabookovanou Kaasbøll 19ft/50Hp.A jinak se nám líbí i ta turistika na ostrově přesně řečeno kolo, až budem “utahaní” s vody.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 427)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kdo, kdy a kam jede 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...