Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel vlastina a poslední změna proběhla před 10 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4826
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Jak jistě mnozí z Vás vědí,že Honza Nor na Eidestrandě ukončil svou činnost a CK neexistuje,nevím kam jinam do střed.NO prosím poraďte mi.Cena nerozhoduje,jen spolehlivé jednání delegáta,solidní ubytování,dobré lodě a lososí řeka.Děkuji za každou odpověď.

    #73677
    Polcar Bohuslav
    Člen
    (40 odpovědí)

    Mohu vřele doporučit lokalitu vingsand info na:www:rybolov-vingsand.cz

    #73682
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    No to to je pro mě novina. Nevíte proč to ukončili? Podobný objekt se vším co tam bylo se bude asi těžko hledat-rybaření s českýn delegátem by nebyl až tak problém, ale s rybárnou,mrazením v místnostech, restaurací, kousek na moře,do města,do lesa… to bude asi horší. Napadá mně, že ne až tak daleko je CA Halsa nikdy jsem tam nebyl, ale je to stejná oblast, jen na moře to asi už je daleko. Tady v diskusi se taky o nich hodně psalo.

    www CA Halsa

    #73701
    lovec1
    Člen
    (39 odpovědí)

    Asi 2km od Eidestrandy má krásný prostor CK Travel Support

    #73704
    snori
    Účastník
    (790 odpovědí)

    A nebo bessaker, hospoda a obchod přímo v místě ubytování, mrazáky v chatkách (plus další zamykací ve filetárnách), filetárny tři- jedna venkovní a dvě vnitřní na volné moře cca 15-20 minut jizdy. Možnost vyjetí s kutrem se zkušeným kapitánem. Lesíky na houby a borůvky 😀

    A náká řeka se tam myslím taky najde. A český delegát který tam už je několikátpou sezonu tak umí poradit.

    Kdyby ses potřeboval na cokoliv zeptat tak klidně napiš.

    #73706
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    lovec1 napsal:

    Asi 2km od Eidestrandy má krásný prostor CK Travel Support

    To je asi 1 km od Honzy. Ale předpokládám, že toto zadavatelka ví! Je to totožná lokalita, na ryby se jezdí kolem.

    #73713
    Prunda
    Člen
    (44 odpovědí)

    Ahojky.Já jsem slyšel že Honza to měl pronajatý od Nora a ten to bude pronajímat na ubytování pro Poláky.Je jich tam strašná invaze..Říkali to chasnící co opravují lodě na Aukanu-češí

    #73715
    polak801
    Člen
    (2 odpovědí)

    Zdravím.Cose týče ubytování avýskytu ryb, mohu vřele doporučit kemp Grefsnesvagen na ostrově Hitra, kam jezdí CK Hitra. Mám dost projeté Norsko, ale s takovým konfortem jsem se nikde nesetkal.:-)

    #73718
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Také doporučuji Grefsnesvagen na Hitře.Cestovka Ca Hitra.Delagáti vstřícní a v pohodě.Velmi pohodlné ubytování,krytá filetárna,dobré lodě,pěkný rybolov v mělkých vodách i na hloubkách.A další možnosti při pobytu.:-)

    #73720
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Jindrich napsal:

    Také doporučuji Grefsnesvagen na Hitře.Cestovka Ca Hitra.Velmi pohodlné ubytování,krytá filetárna,dobré lodě,pěkný rybolov v mělkých vodách i na hloubkách.A další možnosti při pobytu.

    Ahoj, jak je to tam s loděma, taky přemýšlí, že bych změnil lokalitu … nikde jsem nenašel jaká loď je v ceně. Díky a kdy jsi tam byl, jaký měsíc? A to pstruhový jezero jsi navštívil? Díky

    #73732
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Zdravím všechny, Pokud můžu doporučit za sebe tak ubytování, rybařina a přístup majitelů a delegátů CA Hitra v Gefsnesvagenu jsou perfektní. Lodě 25 Htp s echolotem a námořní mapou jsou dostatečně veliké žádné laminátky, ale plechové odolné lodě a vejdou se na ně pohodlně i čtyři rybáři. Já osobně tam jezdím už pár let a vždy veliká spokojenost se vším. A točené pivko tam také seženete8-)

    #73737
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    To:kapitan-lipanek. Lodě v ceně jsou Sea Jeaps s čtyřtaktními motory Yamaha o výkonu 25HP.Loď je kovová přes pět metrů dlouhá a ideální sestava jsou tři rybolovci.Já tam jezdil pokaždé v Květnu.Letos jedeme poprvé v létě o prázdninách,jelikož navštěvuji jazykovou školu a nechci přijít o hodiny které si platím.Na jezerech jsem nelovil ale ta možnost tam je.Stačí se domluvit s Jaci.To je správcová.Mluví Německy,Anglicky a Norsky.Stojí to na tři dny 50NOKŮ.Platí se u ní i internet a půjčení horských kol.Já osobně jsem tam velice spokojený.:-)A moje paní snad bude letos také.Jede se mnou poprvé:-D Více info je ve vlákně Hitra-Grefsnesvagen.Tedy hlavně fotodokumentace abys věděl ty nebo i jiní do čeho jdete a jaké to tam je.Zdraví Jindřich Plzeň.

    #73738
    Tom-Hitra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Zdavím všechny, trochu opravím Jindru. Jezera jsou poblíž kempu, pokud by jste chtěli dovézt na jiná jezera, není problém, delegát vás odveze. Povolenka se nechá zakoupit v obchodě ve vedlejší osadě Kvenvaer po předložení cest. pasu, nebo obč. průkazu za 50 NOK na tři dny.Do Kvenvaeru je možné zajet lodí pří rybolovu, nebvo Vás tam můžeme dovézt autem. Jinak k lodím od příštího roku v Grefsnesvagenu na 4 osoby je loď 40HP zdarma na tři osoby 25 HP.

    #73739
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj Tomáši děkuji za opravu o pstruhové vodě.Teď je to tedy správně.Bohužel stále řešíme Petrovu pojistnou událost.Teď čekám až bude Květa zdravá.Pak zajdeme na ÚMO kvůli ověření mého podpisu jako svědka události a bude se to znovu odesílat.Pak už to snad klapne.

    #73741
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Ty lodě 40HP jsou super a ani moc nežerou. Letos jsme jí měli a byl jsem s ní moc spokojenej. Jinak mi Tom udělal radost, že od příštího roku je 40 pro čtyři osoby, protože my většinou jezdíme ve čtyřech. Tak že Tome díky Pavel

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 39)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...