Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel vlastina a poslední změna proběhla před 9 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 31. až 39. (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #73911
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Jostolen halík z fjordu, vítr 12m/s.

    #95089
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Dobrý den,opět zase skáču přes kaluže…všem Vám chci poděkovat za rady,ale muž vybral Averoy

    janka napsal: Averoy miluju a nedam na toto misto dopustit, presto musim oponovat:

    V Jostolen jsou i domky mimo kemp, pripadne na ostrove Korsholmen, kde mate absolutni klid a pohodu.

    Spickove reviry nejsou daleko – jen se tady udelala velka reklama plosine, ktera je dal. Dukazem je napr. film testovaciho tymu z Jostolen, ktery muzete videt take na veletrhu Moderni rybar. Zadna z trofejnich ryb vcetne halibuta 92 kg nebyla chycena na Nordkleppenu.

    Jostolen je ca o 90 km dal, casove ca 1,5 hod.

    Nevim, kolik jste platili, ale myslim si, ze cena je srovnatelna.

    Jinak Averoy je vyborne misto s velmi rozmanitym rybolovem, moznosti vyletu a vubec … kdo me znaji, vi, je to ma srdecni zalezitost.

    #95090
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    to frisbee

    Poslal jsem ti SZ.

    #95091
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Dnes tu manžel napsal nesmysl,ptal se,jestli se mohou dovážet do NO žížaly.:-) přitom dobře ví,že ne.Spíš se chtěl zeptat na pokutu,pokud by je u nás našli:-)

    Dešťovky bych potřebovala na lososí řeku,jinak víme všichni ,co by se stalo,kdyby je dal na háček do fjordu:-P

    Děkuji všem a přeji Vám,krásné letní dny v našem,krásném království.

    #95093
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    to Vlastina

    jasne ze Averoy. a kam?

    #95095
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Paní Janko,je to k smíchu,ale já ani nevím kam.Muž doma není a fakturu zaplatil na adresu Averoy Fishing Praha

    Večer Vám to napíšu.

    #95113
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    neni potreba. uz vim kam 😉

    #95284
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Vy už paní Janko víte kam a já dones nevím,manžel říká,že do nějaké vesničky Kjonnoya:-x

    #95285
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Je mi to celkem jedno já stavím na týden řeka Surna tam si nachytám lososa nad limit:-D a povezu si tam 6x destilovanou finskou vodku ,to by šlo,ne?:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 31. až 39. (celkem z 39)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...