Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 511 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mira.sta a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 512)
  • Autor
    Příspěvky
  • #236080
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    … ja blbec vytahla kratasy z kufru .. ja  tusila, ze to nemam delat

    #236926
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Dne je sice krásně, ale na kraťasy to fakt není. 🙂 🙂

    #236981
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    …. Došky, ty takový eskymák ? Šup a ať Tě v nich vidíme…

    #236997
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    Pche, pry na kratasy to neni! za chvili si jdu zaplavat!  Skoda (nebo mozna dobre) ze nejde kamera 😉

    #237234
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Jani natocto na telefon a pak to sem vloz😅😅😅

    #237699
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    Dosky je kamarad, kdyz jsem byla ve vode, prinesl ponorny ohrivac, pry se na tu husi kuzi nemuze divat (co tim asi myslel??) .. bohuzel zpusobil zkrat, takze ted je fjord plny leklych ryb 😉 bude vecereeee!! 🙂 🙂 🙂

    To Honzak: ja pockam, az tu budes taky a supnem tam spolu!! Tsunamiiii!! 🙂

    Jinak dnesni ulovky nic moc – nejake obecnacky, nejaka krasna medena a taky tmava, vse tak 80-100 cm .. asi … nestalo to za to vytahovat fotak 🙂 Ale ta cerna byla pekna!

    Slunicko dnes sice svitilo, v zavetri az palilo, ale presto je ledovy vanek. Kluci prisli z vody s kapickami u nosu.

     

    #237713
    Dedo145
    Účastník
    (2439 odpovědí)

    Pche, pry na kratasy to neni! za chvili si jdu zaplavat! Skoda (nebo mozna dobre) ze nejde kamera 😉

     

    Jani kdyz to zdokumentujes,tak te stoprocentne budu nasledovat.V loni jsem byl 3x v lete a zatim jeste ziju.

    #237734
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    Nekdo nam tu zapr-sil lednice nalepkama. Toho kdybych dostala do ruky!! Ale asi bude tezke ho vypatrat  ..

    #237811
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    To Dedo 145

    na velkem pocitaci doma mam fotky, co mi poslali hoste, kdyz si me fotili. Myslim, ze jsem je sem dokonce kdysi davala. Ted mam jen notebook s sebou, ale nekde doma na velkem pocitaci jeste jsou. Ale snazim se chodit do vody, kdyz se nikdo nekouka … to vis, uz mi neni 20 .. 🙁 ale na tricitku jeste ujdu 😉  … a opovazte se nekdo odporovat!!! 🙂 🙂

     

    #238506
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    sedim na terase a koukam…. slunicko zapada, dostavuje se pomalu chlad. Bile vinko dostava tu spravnou teplotu. Deka pres ramena je velmi uzitecna.  Pred chatami plave a potapi se  nejaka kachna. Kousek vpravo je videt hejno ryb, jak se tesne pod hladinou pomalu presunuje pres fjord. Ptak – ktereho miluju, ale nevim, jak se jmenuje, vydava svymi kridly zvlastni hluboky ton. Sem tam nejaky ten jarni zpev jinych operencu a divoke husy doplnuji jarni koncert. Ve stanku “pres kopec” se rozstekal pes. Na obzoru zasnezene hory se obarvuji do ruzova a sedomodra. Hladina je uplne klidna a bez vlnky. Obcas zarve nejaky racek a z protejsiho brehu nekdo trosku potrapil traktor.

    Nadhera, ktera se neda vyfotit. (i kdyz Mirasta by to urcite dokazal)

    Jen ty kytky jeste moc nesmrdi – sasanky maji teprve poupata… ale jak sviti slunicko i to suche vresoviste vydava mirnou sladkou vuni.

    na zdravi vsech!

    #238547
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Ty poeto 30 tko 😀 , krasne se to cte. Úplne se tam vidim s tebou…

    #238689
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Koukám,že už i Janka je na Jostolenu a Došky má kemp nachystanej. Už se těším na reporty a za měsíc sem tam. Přeji at  je sezona minimálně úspěšná tak,jako ta lonská…

    #238809
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Já moc nefotim, to bracha a jemu patří všechna chvála. Ale nějakou skusim najit.

    #239206
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Nekdo nam tu zapr-sil lednice nalepkama. Toho kdybych dostala do ruky!! Ale asi bude tezke ho vypatrat ..

    A to obešel všechny baráky? Třeba tam měl pomocníky. 🙂

    #243762
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    uz se tesim

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 512)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(121)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...