Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 511 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mira.sta a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 512)
  • Autor
    Příspěvky
  • #208147
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    kdyz bude potreba ,tak jeste nejake privezem

    #208248
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Jani ,jeste je tam nechte lezet ,budou se jim hodit ,az pojedou pres Rusko zpatky

    Zdeno, no prave, ze uz se hodi, ale Rusko je nechce zpatky .. nejen ty kola 😉 🙂 🙂 🙂

    #208561
    Valhalla
    Účastník
    (56 odpovědí)

    Blaznis Terko! To je 30 km!! Nez bychom to doslapali, byli bychom zase hladovi a ziznivi!! :-) :-)

    Co takhle majitele ubytka hezky požádat, jestli by nešlo pořídit elektrokolo. Když to u nás začínalo, tak sem se nestačil divit, jak mě berou starší ročníky do kopce, když já mlel z posledního. Investice sice větší, než z pár vraků udělat kolo, ale zase je zde spoustu kutilů co by ty náklady dokázaly srazit dolů, viz. třeba domácí výroba nástrah…

    #208629
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Blaznis Terko! To je 30 km!! Nez bychom to doslapali, byli bychom zase hladovi a ziznivi!! :-) :-)

    Co takhle majitele ubytka hezky požádat, jeslti by nešlo pořídit elektrokolo. Když to u nás začínalo, tak sem se nestačil divit, jak mě berou starší ročníky do kopce, když já mlel z posledního. Investice sice větší, než z pár vraků udělat kolo, ale zase je zde spustu kutilů co by ty náklady dokázaly srazit dolů, viz. třeba domácí výroba nástrah…

    Smöla je opravdu perfektni na vyjezdy na kole a do campu nam jezdi hodne cyklistu, hlavne v lete. To prevyseni 27 m je brano samozrejme s nadsazkou,  zadny strmy kopec (krome mostu k Veiholmen a Edoy) tam neni. Cykliste si ovsem vozi vetsinou sva kola s sebou. Na pujceni tam kola majitel ma, ale normalni.  Obavam se, ze zakupovat elektricka kola se opravdu nevyplati, ani za par pilkru 🙂 Zatim jsem nezazila, ze by z autobusovych zajezdu nekdo chtel pujcit kolo 😉 🙂  a pro ostatni zatim stacila ta, co mame.

    Ale treba je to napad pro Doskyho a ten rozsiri svou zajezdovou  nabidku 😉 🙂 🙂

    #208670
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    To Došky:

    Vláďo, kdy začne sezóna na Jostolenu? Už se těšíme na reporty:-)

    #208716
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Náhodou já bych asi neodolal půjčit si elektrokolo na Bakkanu, tam se to pěkně zvedá od moře (myslím řádu km) a ty kopce šlapat/tlačit kolo nehodlám. Myslím, že to není úplně špatný nápad. Neříkám pořizovat kolo za 50tis, ale jedno na celej kemp, nějakej zákládní model, proč ne. Třeba o tom už došky přemýšlí, kdo ví…

    Pro mě by byl idální skůtr, nějaká 125ccm (protože 50ccm se se mnou moc nepohne). Ale to el. kolo by bylo víc “eko”, na což norové určitě slyší. Příští návštěvě Bakkanu to Bennovi nadhodím, použitelný kola, takový “rohlíkový” (do obchodu a zpátky) už tam pár let má.

    #208757
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    To Došky: Vláďo, kdy začne sezóna na Jostolenu? Už se těšíme na reporty:-)

    Janka by ti napsala, že už začala, ale máš-li na mysli kdy začne nám, tak já s Láďou odjíždím v neděli a první autobus odjíždí z Prahy 3.5.16. S reporty začnu hned jak dorazíme a trochu se zabydlíme.

    #209542
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Tak to přeji pohodovou cestu a ať se sezóna vydaří alespoň jako ta loňská! Když se do června naučím sem vkládat fotky z mobilu, tak budu zase rád přispìvat…

    #209655
    Terka146
    Účastník
    (192 odpovědí)

    co to je 27m? ja vim o jednom kole za mostem, ale bez kola :-) a na Veiholmenu bylo zase zadni a predni kolo bez ramu,

    To jsem nevěděla, to je paráda! Tolikrát mě to tam napadlo. Na Titranu měli taky, ale co si budem povídat, tam ten kopec byl :D…

    #219631
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    A je to tady. Auto naloženo, vše zabaleno a v neděli ráno odjezd na sever. Jakmile se vzpamatuju z cesty, začnu vás zásobovat informacemi z letošní rybářské sezóny v Jøstølen. 🙂 Tak již brzy.

    #219633
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Prijemnou a nicim nerusenou cestu kamarade . Doufam ze tam nebudes jen pracovat a budes se snazit chytit i nejakou rybku. 😅😅😅

    #219681
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Prijemnou a nicim nerusenou cestu kamarade . Doufam ze tam nebudes jen pracovat a budes se snazit chytit i nejakou rybku. 😅😅😅

    Pokusím se i o rybu. 🙂

    #220221
    Sim
    Správce
    (11231 odpovědí)

    Tak to už to slíbené “kafe” s tebou nestihnu, neva, tak až se vrátíš! Přeju šťastnou cestu a bohaté úlovky.

    #220416
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Díky Sime. 🙂

    #220659
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Vláďo i já se připojím a přeji Ti pohodovou cestu a hodně spokojených klientů a krásných ryb. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 512)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(118)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...