Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 912)
  • Autor
    Příspěvky
  • #112166
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Barik napsal:

    Souhlas s Hartym v jednom a to ze dneska foukalo a pršelo a ze polaci docela tahali,ale my naopak všechno na gumy a to jak kolem ostrovů, tak i na povodních horách. Nize posílám důkaz agresivity polaků a Vladovi Zelenkovi musím vynadat,ze mi nevnutil alespoň dvě balení Zoomu barva “Melounek”,poslední dopadl takto ps:tak bohužel bez fotky,neb mi neprojde fotka 4MB

    Nám také polaci brali nejvíce na ZOOM barvu Watermelon red.Tři balíčky jsme museli ještě dokoupit v kempu.Některý polak ji slupl tak,že jsme je museli vyřezávat ze žaludku.Několik ryb nám je i překouslo.

    #112171
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    miran napsal:

    To znám,na dotaz, kde jste ty ryby nachytali-odpověď -na moři….Asi je tam málo ryb pro všechny…

    Překvapivě. A já pro ně jezdim do Makra 😀

    #112175
    miran
    Účastník
    (117 odpovědí)

    :-D:-D:-D

    #112180
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    My asi budeme s manželem největší blbci,ryby nejíme a pokoj si nedáme,je mi jedno jestli mám jednu rybu nebo bednu…seru na ně !!:-P Já si tam jedu pro pohodu,klid a ten tabáček:-P

    #112206
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Když si to zde čtu, tak je mi smutno, ale i já jsem se setkal se situací, kdy jsem se bavil s “kolegou” ze zájezdu a snažil jsem se mu poradit neboť se mě ptal a když jsem se nakonec zeptal, kde narazili na ty pěkné mníky, tak jeho odpověď byla, TAM.

    😡

    A proto si vážím, všech, kteří jsou ochotni poradit nebo pomoci, když to někdo potřebuje a nebo je o to požádán. 😕

    #112207
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    2flat: Martine, gratuluji. Jsou z toho loňského místa? Na jaké hloubce brali?

    A co Fanda s Honzou???

    #112208
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Honza Dufek je formát, to má Jirka pravdu. Vždy ochotně poradí a pomůže.

    Ještě kdyby mě vzal na ty štikáče.:-D

    #112210
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Hartyho nezastaví nic ani počasí a on je například jeden z těch co vždy a rád poradí.:-)

    Harty, držím palec na toho přes metr.:-P

    Další takový je i Jigin, ale takto bych mohl pokračovat dlouho, což je moc dobře a proto se nesmíme nechat odradit a nebo si nechat zkazit pohodu na rybách těmi ….:-x

    #112224
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..včerejší noční polakovačka vyšla opravdu dobře…jelikož bylo pod mrakem chtělo to gumy světlejších barev a nejvíc “kousavá” byla barva Duo oranž-pomeranč, fungovala s podivem i na polaky…nej polak jak jinak od soroyské vydry Petra…89cm/7kg…

    #112232
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..Krakfallet u Uttianu..nové polakoviště:-D:-D

    #112245
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    Kdo se neumí podělit o zkušenosti a poradit tak je chudák. To jsem říkal vždy svým údržbářům. Jak píše Kulik, Honzu sice osobně neznám, ale udělal jsem si podle jeho videa a rad montáže na mníky a Pavel ten je super. S polakem v chaluhách se nepřetahovat, je třeba povolit Jak píše Pavlík a během pár minut vyjede, fakt to funguje.

    #112264
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    flat napsal:

    Ze včera seznamovací pětihodina c.a. 10.polaku.

    Martin S. jak rychle nás začal informovat,tak rychle skončil.Pošli nějaké info.Řada netrpělivců,co ve čtvrtek odjíždí a bude Vás střídat,je hladová po zprávách.A nejenom ti.

    #112267
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    mira.sta napsal:

    miran napsal:

    To znám,na dotaz, kde jste ty ryby nachytali-odpověď -na moři….Asi je tam málo ryb pro všechny…

    Překvapivě. A já pro ně jezdim do Makra

    tak aspoň víte,že z Makra je máte čerstvé a za babku:-D

    #112268
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    honza dufek napsal: ..Krakfallet u Uttianu..nové polakoviště

    Honzo tam jezdila jedna parta z kempu a vozila pěkný polaky i dorše.

    #112273
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Tak kluci,už jste přes tři hodiny k kempu a stále žádná zpráva.Co vím jistě,že se neopalujete.Pusťte nějaký ten strojek a napište.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 912)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...