Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 912)
  • Autor
    Příspěvky
  • #111969
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Honza Dufek palec nahoru

    #111978
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    pokud nekdo odjizdi ,je to hekticke,ale jestli jsou tam rybari co tam jezdi nekolikrat do roka a nebo aspon jednou , tak by mohli pomoct.nemyslim si ,ze by ostatnim ubylo masa v bedne, vzdyt pristi rok budou potrebovat poradit oni

    #111996
    miran
    Účastník
    (117 odpovědí)

    To znám,na dotaz, kde jste ty ryby nachytali-odpověď -na moři…:-x:-x:-D.Asi je tam málo ryb pro všechny…:-D:-x

    #112018
    paraplicko
    Člen
    (11 odpovědí)

    Příspěvky Jena Dufka vždy potěší :-):-) nejen popisky lovnych míst,ale i foto.Děkujem

    #112023
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Honza Dufek:Honzo díky za vložená místa.Kdyby se mě někdo při příjezdu zeptal,tak jsem mu to samozřejmě ukázal.

    Jezdili jsme chytat od toho kamene směrem k majáčku na Froye a obchytávali ostrůvky,kde byly vidět chaluhy.Nejvíce polaků do 15metrů hloubky.Někdy byli ve sloupci a někdy zase brali jen při stahování ode dna.

    Tímto také hlásím příjezd do Prahy,cesta ok,jen při vystupování a vybalování,nám pršelo jak z konve,tak bylo všechno a všichni promočeni.

    #112101
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    mara45 napsal:

    to Honza Dufek:Honzo díky za vložená místa.Kdyby se mě někdo při příjezdu zeptal,tak jsem mu to samozřejmě ukázal.

    Jezdili jsme chytat od toho kamene směrem k majáčku na Froye a obchytávali ostrůvky,kde byly vidět chaluhy.Nejvíce polaků do 15metrů hloubky.Někdy byli ve sloupci a někdy zase brali jen při stahování ode dna.

    Tímto také hlásím příjezd do Prahy,cesta ok,jen při vystupování a vybalování,nám pršelo jak z konve,tak bylo všechno a všichni promočeni.

    Máš mít na sobě nepromokavý oblek. Kdo ke připraven, není překvapen 😀

    #112114
    Barik
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Dnesní den na Titranu byl zajímavý z mnoha úhlu pohledu,ale vše nakonec dobře dopadlo!Dokonce i na ryby jsme dostali a ve dvou lidech nachytali kolem 20 polaků, ale bohužel žádného přes 80+ !Všechny lopaty jsou asi stažený u Honzy na Dolmoya na summitu:-D Výjimkou jsou krásní polaci 97 a 92cm od kluků z chatky vedle!Večer už byl silný vítr, který moc neumožňoval prochytávat kolem ostruvku,ale i tak jsme jich pár dostali!Jen škoda, že ti největší a nejsilnější se s náma nehodlali moc bavit a nahulili to střemhlav do chaluch a finito:-(Neznáte někdo nejakej fígl, jak je dostat ven? Ani se šňůrou jsem je nevytáhl,leváky! Copak se tohle dela:-P Zítra jim to nadáme! !

    #112122
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Barik,když zajede polak do chaluh,tak otevři překlápěč na navijáku a nech ho chvíli v klidu.pak máš tak 60procentní šanci že ho vytáhneš ven..Záleží podle driftu musíš pak najet s člunem nad něho a většinou se to povede….

    #112123
    Barik
    Účastník
    (37 odpovědí)

    ….takže už se jenom domluvit s těma kumpanama na lodi!Ti mi možnost “Počkej já ti tam najedu” zatím nikdy nenabidli:-P

    #112135
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    zdena napsal:

    pokud nekdo odjizdi ,je to hekticke,ale jestli jsou tam rybari co tam jezdi nekolikrat do roka a nebo aspon jednou , tak by mohli pomoct.nemyslim si ,ze by ostatnim ubylo masa v bedne, vzdyt pristi rok budou potrebovat poradit oni

    Trochu mi to připomíná houbaře,nikdo vám nepoví kde,ale to chápu…ale když jedeme skoro 3000 km za rybama na neznámé místo a vrátíme se z moře bez ryby ostatní se smějí a neřeknou,že ryby jsou někde u trojnožky až poslední den před odjezdem…?:-x (proto Ti Otíku už telefon neberu a nikdy s Tebou už nepojedu) to si kamarádi rybáři nedělají!

    #112151
    Harty
    Účastník
    (1244 odpovědí)

    Dnes jsme dostali asi čtyřicet polaků a nějakou obecnou.Dost foukalo a pořád pršelo,ale to nás neodradilo.Počasí hlásí nepřízniví,ale věřit se jim nedá.Pořád je hodně proměnlivo a ryby tu moc v hejnech nejsou.Protože je hodně větrno,tak polaky nejvíce chytáme na pilkříky a gumy od Miloše.Zkoušeli jsme i žížaly a bez úspěchu.Protočili jsme všechny barvy a tvary a pouze jeden polak a dvě obecné.-To je trochu málo než jsem čekal a já už je letos tedy nenamočím.

    #112162
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..první letošní makrelová průzkumnice…to je úlovek..!!

    #112163
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..začalo cedit ale rybám to nevadí…11,5 kg a 15 kg mníci a 10 kg obecka..

    #112164
    Barik
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Souhlas s Hartym v jednom a to ze dneska foukalo a pršelo a ze polaci docela tahali,ale my naopak všechno na gumy a to jak kolem ostrovů, tak i na povodních horách. Nize posílám důkaz agresivity polaků a Vladovi Zelenkovi musím vynadat,ze mi nevnutil alespoň dvě balení Zoomu barva “Melounek”,poslední dopadl takto:-P ps:tak bohužel bez fotky,neb mi neprojde fotka 4MB

    #112165
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Barik napsal:

    Souhlas s Hartym v jednom a to ze dneska foukalo a pršelo a ze polaci docela tahali,ale my naopak všechno na gumy a to jak kolem ostrovů, tak i na povodních horách. Nize posílám důkaz agresivity polaků a Vladovi Zelenkovi musím vynadat,ze mi nevnutil alespoň dvě balení Zoomu barva “Melounek”,poslední dopadl takto ps:tak bohužel bez fotky,neb mi neprojde fotka 4MB

    Tak jí zmenši a poděl se s námi. :-P:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 912)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...