Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 912)
  • Autor
    Příspěvky
  • #111750
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Chtěl jsem a už jsem se na to moc těšil. Ale už teď vím, že to v září nedám. Navíc mi dost vyhovujou ty 2 státní svátky, tak to bude jen 8 dnů dovolené. A bude to sever.

    #111756
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    trochu fouklo ale ryby jdou…polak 90…

    #111826
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    A z kempu na Hitře od EDENu žádná zpráva jak dopadl rozjezd???:-?

    #111864
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Tak za prvé podělal se počítač a mluví to Anglicky tak že jsem v pr….:-( Počasí-každej den jinak,pořád se to střídá,jednou vítr ze severu potom ze západu,chvíli prší chvíli sluníčko,ale zase potom fouká.Prostě pakárna.Ryby-jde to,ale polak přes metr zatím není.Foto zatím nemám,foťák raději neberu kvůli počasí.Mám nějaká videa,ale nejdou stáhnout do počítače.Ostatní party mají problém nachytat limit,nebo berou rybý miminka ,prostě hrůza co někteří berou-i češi.

    #111894
    Barik
    Účastník
    (37 odpovědí)

    První den na Titranu nemá ani cenu hodnotit,neb vítr o rychlosti 15m/s nám nedovolil skoro ani otevřít dveře od chaty natož přemýšlet o výjezdu na more. Předpoved na cely den není optimistická, takže to vypadá, že padne polovina zásob chlastu:-D Tak snad zítra, od 6:00 do 18:00 by to snad mohlo klapnout!

    #111896
    Snehulak
    Člen
    (10 odpovědí)

    Vcera jsme po prijezdu do kempu CK Eden vyjeli. Jsme v teto lokalite poprve, takze jsme tapali a vysledek? Proti jinym posadkam, ktere tady jsou ponekolikate, nula. O to vetsi prekvapko byla skutecnost, ze kdyz jsme chteli poradit, kazdy mlcel , jak Fucik u vyslechu. Nyni prsi, fouka, nejde vyjet.:-(

    #111916
    zdena
    Účastník
    (267 odpovědí)

    to se me ani nechce verit ,ze jsou tam takovy chudaci:-E,at se tech ryb prežerou .jen zavistivec a blbec se muze takto chovat:-x:-x

    #111922
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..polačí šutr kde Mára načapal minulý týden polaky..

    #111926
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..polaci a tresky hned za kempem…

    #111936
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..keleři na hloubce cca 60-80 metrů až do 70-80cm….

    #111944
    Barik
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Ahoj Honzo, jsi hodnej!Když jsi v tech náčrt ech,frkni sem i aktuální hotspoty kolem Titranu:-P dik! My máme zatím hotspot zatím jenom u jídelního/karetního stolu:-D Měj se a až pojedeme do Fillanu,tak se stavíme na cigo a pivko8-) Karlos

    #111949
    Martin Svoboda
    Účastník
    (52 odpovědí)

    Ze včera seznamovací pětihodina c.a. 10.polaku.

    #111951
    Martin Svoboda
    Účastník
    (52 odpovědí)

    Dnes po ránu neš začlo fučet a pršet.

    #111955
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Jó, Honza Dufek je formát. To se obecně ví! No a i já se velmi těším na zářijové setkání!! 😎

    Apropó, už mi Lucka začala plést norskou čepici???? :-D:-D:-D

    #111957
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Když neporadí rybáři,tak by to měl udělat správce kempu,třeba jako H.D. na Dolmoy.Je v jeho zájmu aby se nachytalo a reklama aby měl příští rok plno.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 912)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...