Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

  • Toto téma obsahuje celkem 1,398 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pavel a poslední změna proběhla před 8 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,231. až 1,245. (celkem z 1,399)
  • Autor
    Příspěvky
  • #116260
    Petr
    Účastník
    (80 odpovědí)

    IMHO na tyto účelově nově vytvořené registrace se nevyplatí reagovat.

    Jigin si zaslouží, vlastně již vysloužil několikrát pochvalu za jeho příspěvky.

    DNESKA JEDEM !!! Už se nemůžu dočkat 😛

    #116261
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Máš pravdu, tak šťastnou cestu. :-D:-D

    #116266
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Teda nestačím se divit:-E

    Znám jigina osobně několik let a musim říci za sebe a asi i za celý plzeňský klub,že je to nejen víborný profík, ale i v osobním životě super člověk, který je vždy ochotný poradit a pomoct ta pomluva mi k němu nějak neladí:-E

    #116267
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Jiggin je super člověk a rybář, který umí, poradí, pomůže!!!

    Znám jej více let a nikdy nepomlouval některou z cestovek, nebo naopak nevnucoval tu “svou”.

    Díky Jigginovi je toto vlákno párkrát do roka docela aktivní a většinou se je na co dívat! Za toto mu patří dík 😉

    Oportunista je srab, jelikož nevystupuje pod vlastním nickem a jeho “super” příspěvek je nic neříkající blábol8-O

    Jinak Petr1K držím palce a doufám, že nás potěšíš občasným příspěvkem z aktuálního dění v kempu. Nynější parta s sebou evidentně nemá noťas, že tady nejsou žádné příspěvky 🙁

    #116273
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Jeden den jsem v práci a nestačím se divit :-|jaká diskuse se zde rozproudila…třikrát jsem přešel všechny příspěvky a nenašel jsem ani náznak nespokojenosti:-D:-DGrefnes je domovský kemp Aquantic teamu a takové podmínky jak máme zde, by jsme asi těžko hledali.Za ty léta co sem jezdíme a to několikrát do roka můžu říct,že ani jednou nebyl problém z delegátmi nebo ze zabezpečením s pozice Ca Hitra.V tyto branži se víceméně všichni známe a jsme kamarádi.Nechápu proč byl jmenován Došky a ne třeba SIM,nebo Honzo Dufek:-D?Všichni tyto kluci vrátaně tych od Ca Hitra jsou profíci a jen díky nim to tady žije a máme možnost se radovat z příspěvků z jejich kempů…Nerád bych se stal nějakým,, bicím pytlem,, mezi záležitostmi do kterých nevidím.:-D:-D:-DDík všetkým za ohlas….Howk poslední slovo zaznělo a jede se znova lovit:-D:-D

    #116277
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    On bude ten oportunista nějaký divný exemplář.:-E

    #116300
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Pavel má pravdu tohle vlákno je o rybaření ne o pomluvách:-D a je vidět, že se nad takovými přízpěvky umí povznést což svědčí o jeho charakteru:-P

    #116303
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pánové, klid a pohodu a nenechte se rozhodit. Možná, že to je cílem pisatele.:-P

    Myslím si, že žádná reakce na takové provokace je nejlepší zbraň.

    Vždyť se mezi sebou téměř všichni známe a kdo, čím a jak přispěl k norskému rybaření a nebo tomuto fóru to také víme. 😛

    #116304
    Radek123
    Člen
    (92 odpovědí)

    Troch mně překvapuje,jak někteří lidé jsou schopni házet druhým klacky pod nohy.Nechápu ,čeho chtěl výše editovaný”OPORTUNISTA” dokázat.Myslím si,že by byla z jeho strany vhodná omluva na adresu Jigina,neboť si myslím,že nedokázal ani desetinu toho,co dokázal a udělal pro rybáře v Norsku Jigin.Z letošní zkušenosti můžu jen a jen Jigina chválit,neboť i v chvílích těžkých dokáže pozdvednout náladu mezi lidmi a vždy s úsměvem pomůže a poradí.Nikdy jsem neslyšel z jeho úst slovo neznám,nemůžu,nemám čas.;-);-)

    Nakonec bych si přál,aby skončilo tohle nesmyslné a hnusné téma a přibyla zde nějaká fotka a report z oblasti rybaření v Norsku.K tomuhle bylo snad tohle vlákno vytvořeno.Nekazme si to!!!:-P:-P

    #116305
    Radek123
    Člen
    (92 odpovědí)

    :-P:-P:-P

    #116308
    Radek123
    Člen
    (92 odpovědí)

    #116309
    Radek123
    Člen
    (92 odpovědí)

    #116310
    Radek123
    Člen
    (92 odpovědí)

    #116311
    Radek123
    Člen
    (92 odpovědí)

    #116312
    Radek123
    Člen
    (92 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,231. až 1,245. (celkem z 1,399)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...