Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

  • Toto téma obsahuje celkem 1,398 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pavel a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,156. až 1,170. (celkem z 1,399)
  • Autor
    Příspěvky
  • #113375
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    no teda parťáku – vždyť ty se tam vyvaluješ jako ,,to onéééééé,,… – jak to, že tě Radek nehlídá? Asi budu muset doma referovat…..[/citace]

    JIMMI napsal:

    Neboj, to je jen siesta mezi chytáním 😀

    Jdeme zdřímnout a o půlnoci hrrrrrrr na ně!!!

    Dobrý lov i vám! 😉

    #113377
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    naštěstí máme tady pána doktora psychiatra tak pečuje o duše:-D:-D

    #113388
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    naštěstí máme tady pána doktora psychiatra tak pečuje o duše

    A my měli to štěstí, že ho máme na baráku! 😀

    Jen je to psycholog. Léčí duši a místo prášků ordinuje domácí pálenku 😛

    Počkáme, jen co přestane pršet a hurá na vodu;-)

    #113391
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Plujeméééééé:-D:-D:-D:-D

    #113397
    kveta90
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Tak konečně moc vám to přeji. Snad už se to zlepší a budete řádit mezi fjordy. Tak ať se daří.

    #113475
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    No jak píše Květa, přál jsem Vám to z celé duše. Teď asi odpočíváte, museli jste se vrátit k ránu a filetovat. Těším se na Vaše raporty o úlovcích.

    #113545
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    hlásime návrat,bylo to jedno z nejlepších rybaření co jsem tady zažil a to fakt nekecám,report podám později, ideme trochu pospat jsme vyčerpaní

    #113637
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Nejhežčí letošní ryba..co se týky barvy:-Dtakovou barvu jsemtagy jěště neviděl

    #113641
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    #113775
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Krásná ryba a ta barva:-P

    #113805
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    Přímo zlatá, jestlipak vám splnila tři přání. Zřejmě ano když píšeš, že jsi takový lov ještě nezažil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #113817
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Jigine musím Tě pochválit za červeného dorše, ale hlavně za to, že je to akční foto. Budu se snažit take něco takového pořídit.

    #113829
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj Pavle.Jsem rád že jste si to konečně užili.Ta treska je krásná.Doufám že jsi jí pustil.:-D:-D:-D

    #113847
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Jindro, všechny chaluhovky vrácené vodě…

    #113865
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    fotit šlo špatně,většinou se lovilo v noci a sobota byla hektická..My jsme se dnes vrátili z ryb ve 4 ráno…já jsem šel po trofejních rybách ale nic co by stálo za to se nepovedlo…Vnoci nejížději ryby na uplné mělčiny a chytal jsem je v 5 metrech…největší polak co jsem ulovil měl 86cm.Největší celkově co se tady ulovil 92cm…klucí co jedou po nás,ak jim vyjde počasí se mají naco těšit.V noci byli úseky, kde byla ryba na každý nához.Polaky je třeba hledat a najít jejich režim.Nejsou jěště dotřený.teď byla smůla na počasí a 5 dní se lovilo jen z mol,tak je zbytečné dělat nějaké závěry a dávat rozumy:-Dco se týka nástrah hodně dobře zachytaly Slim jeany v kombinaci s 30 gr hlavou…polaky,když jsme je našly, bylo docela jedno co tam bylo pověšený ,akorát v noci světlé barvy a přes den tmavý.Znovu nesklamali flashjigi jak z mola tak i z moře dovedli vyprovokovat i neaktivní ryby…jdu zpracovat fotky a budu je sem průběžně dávat.Dnes už na moře nejadu a budu se snažit dát dokopy ten bordel co tady máme:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,156. až 1,170. (celkem z 1,399)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...