Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu GREFSNESVAGEN -2022

  • Toto téma obsahuje celkem 38 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Konvajs a poslední změna proběhla před 2 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 31. až 39. (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #351822
    Konvajs
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Tak chlapi, večer na pumpě mol petrovice. Nevim jestli tam bude ještě někdo. Tak zatim ahoj.

    #351863
    Konvajs
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Tak zabaleno, snad všechno. Tak večer

    #352094
    Yrik
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Tak nikde nevidím jak jste se měli v Grefsnesu ? Ze by to nestálo za řeč ? 🙂

    #352109
    Pavel
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Info z Grefsnesu tedy za mě,

    Cesta tam a zpět poměrně bez komplikací jen jsme při cestě tam nasbírali sekeru o cca 4 hodinky. Byli noví řidiči, ale vstřícní. Počasí jak na houpačce vítr, déšť a pak zase spousty slunce a skoro bezvětří. Ryby se musely dost hledat, ale myslím, že měl každý nachytáno celkem dost. Vytratili se větší keleři a makrely se také dost hledaly. Letos byly dost malé a hodně se musely přebírat. Jinak, ale parta dobrá a myslím, že vše proběhlo v pohodě. Ještě tam jede jedna výprava v říjnu vlastní dopravou. Chtěl bych poděkovat Vláďovi a Tomovi za vstřícnost a ochotu. Jinak zdravím všechny co tam byli zářiový termín.

    Za mě dobrý příští rok jedeme zase.

    • Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 3 týdny uživatelem Pavel.
    #352232
    Konvajs
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Ahoj norcí, tak k tomuhle se můžu svým hlasem jenom přidat. Láďa a Tomáš nezklamaly, ryby byly, za mě, na makrely buchtičky si nestěžuju a sledi jsou už naložený. A šoféři, všechno je jednou poprvé, ale jinak dobrý : zásoby měly : a to bylo to důležitý. Akorát ty velký keleři prostě nejsou. Jinak příští rok, 7 turnus. Ahoj příště.

     

    • Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 1 týdnem uživatelem Konvajs.
    #352327
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahoj kamarádi

    Po delší době znovu na RN…Letošné září,,byl už druhý letošní výjezd na Hitru.Kveěten kvůli počasí se nám moc nepovedl,tak sme si to snažili vynahradit…a povedlo se …Věkový průměr na člunu jsem měl 272 let…No dědci i Miluška se drželi statečně a skvěle si zachytali..V příbojích to bylo někdy o držku ale Polaci brali spolehlivě…a nejhezčí odměna je když mi 81 letý Láďo řekl…Pavle drž mi místo na podzim,já se dožiju…

    A mně těší že 5.10. Vyrážíme na velké Polákování a konečně si zachytám podle sebe…sezóna ještě  nekončí…

     

    #352354
    Josef Prochazka
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Ahoj, krásný fotky i ryby. To jedno volné místo, co máš dala by se půlka dát teď a zbytek doplatit za měsíc? Chce jet jeden student a nemá tolik na účtě. Díky.

    #352355
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahoj zavolej mi nebo napiš na email….

    #353864
    Konvajs
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Ahoj chlapíí, už to tady zase spí ! Já už střihám metr, přejdou velikonoce a pak to začne utíkat a zároveň se to povleče jak smrad za něčim. Všechny zdravim a pěknou rybařinu , pěkný ryby a počasí ! Zatim ahoj !

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 31. až 39. (celkem z 39)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu GREFSNESVAGEN -2022

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...