Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu GREFSNESVAGEN -2022

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 39)
  • Autor
    Příspěvky
  • #339088
    Tom-Hitra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Vážení kolegové mořského rybolovu, uvolnilo se několik míst na rybolov s CA HITRA, která nabízíme se slevou. Volná místa naleznete v aktualitách na našich stránkách http://www.cahitra.cz , nebo nás kontaktujte na tel. čísle 777 587 491

    • Téma bylo upraveno před 2 roky uživatelem Tom-Hitra.
    #340933
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahoj kamarádi,znovu se hlásím z Hitry.Po bezproblémové cestě nás přivítal kemp s klasicky norským počasím.Po ubytování a oddechu, v dešti kamarádi vyšli na molo a první ryby byli na prutech…

    #340965
    Pavel
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Ahoj Pavlíku,

    Tak si to tam užijte a dobře nachytejte.

    Pavel Pláň

    #341017
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahoj kluci,píšu první větší report z včerejšího dne.Ustálilo se počasí a bylo to znát i na úlovkách.Můžu říct,že lockdawn prospěl rybám a takové množství si už dlouho nepamatuji.Znovu se chytají obecné kousek od kempu…Polaci jsou už ve tření a máme ryby už vytřené i ryby plné jiker… Včerejšek byl hodně sluneční a polaky jsme našli v cca 50m…jsou i na mělčinách ,ale je tam velikostní standard 50-70cm.Na ,,bizona,,se musí hlouběji kolem 40-50m.Reagovali na rypery 16cm a 50gr tmavých barev vedených Speed jigingem ….jak při lovu kelerů..je to dané samozřejmě i ostrým sluníčkem.

    Nej ryba byl samec 91cm….7kg v suprové kondici.Dost dlouhu dobu jsem si myslel ,že mám halíka …na Polaka nestandardně bojoval.Další zážitek bylo vynoření kulohlavce tak 10m od člunu..no čuměli jsme jak ,,puci,,..povedlo se i pár slušných obecňaček,nej 98cm…jinak limit jsme splnili za dva dni a teď jedeme po metrovce Polaka…dnes asi za mníkujeme, jsou ideálně podmínky a nováčkům to musím taky ukázat jak se loví…

     

     

     

    #341029
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Pavle, užij si to i za mě a všem Vám přeji krásné úlovky a zážitky.

    Už jsem po operaci a rehabilitaci a začínám chodit zase normálně a bez bolestí, prostě paráda.

    Pozdravuj Poseidona a nezapomeň si s ním připít.

    #341119
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Honzíku,nejlepší zpráva dne😀nemohl jsem se ti dovolat…omlouvám se za nesprávnou fotku ze včera…rybaření je nejlepší za poslední léta…

    #341159
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Dobré ráno kamarádi…máme výpadky internetu a ne vždy se povede poslat příspěvek.Posledné dny nám přálo počasí a bylo to znát i na úlovcích. Na západní části Hitry se loví hezký keleři 80-90cm..Všude po mělčinách je spousta obecných a hezky se dá jigovat formou chyť a pusť..Počasí nepřeje mníkům protože je nulový drift a okousávají to hned žraloci.Překvapením je množství ulovených halibutů kolem metru. Polaci to je samostatná kapitola a zpracuji z toho článek.Každý den se uloví několik devadesátek a souboje jsou z říše rybářských snů…

    #341160
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Díky Pavle za fotografie je to pro mě pohlazení a hned mám o čem snít na příští rok, pokud mi to zdraví dovolí. Přeji všem hodně úspěchů.

    #341163
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Honzíku,těším se na společné polakování😀

    #341175
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Díky Pavle já taky. Doufám, že to bude již příští rok.

    #341885
    hrusa
    Účastník
    (39 odpovědí)

    přeji všem krásné ráno

    #341962
    Konvajs
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Tak doufám, že tam bude takhle krásně i příští víkend, začínám turnus. Ahoj. A co ryby ?

    #350066
    Konvajs
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Ahoj chlapi, nějak to tady vyšumělo, co se děje ? Už nejezdíte nebo nechytáte ? Trochu to oživíme, co vy nato ?

    #350067
    Zdenek1
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Zdravim i já .Jedeme konec srpna tak bude fajn sem dat nejake poznatky od kolegu pred nama . Jsme natešení už ted,

     

    #350068
    Konvajs
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Já vyrážim grefsnesvagen 27. 6. tak dám vědět. Hlavně aby to nebylo jak loni, 4 dny na suchu. Tak zatim ahoj

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 39)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu GREFSNESVAGEN -2022

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...