Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 192 odpovědí. Do diskuze (37 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Jiran a poslední změna proběhla před 10 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 193)
  • Autor
    Příspěvky
  • #79975
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D:-D Kluci skvělé fotky a krásný den co dnes proběhl…. A zítra …….to je den D pro rybolov norsko……. To si nedovedete představit co vás čeká od 11 – 12 00….. a pak ještě moje maličkost pár slov o Thailandu a Honzák a jeho BIG JAMESOn a naše Plznička NO DEN JAK PRASE…..:-D:-D:-D:-D

    Šroubku a Sime ….tak o toto přijdete…ale Spálovem 15.3. to doženete………:-D:-D

    #79981
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Myslím si, že i opačné pohlaví se má na co zítra těšit:-D

    #79982
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Děkujeme vám všem za nádherný den na For fishing. Těšíme se na další návštěvníky. :-P:-P:-P:-P

    #79983
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    zerp napsal:

    Kluci skvělé fotky a krásný den co dnes proběhl…. A zítra …….to je den D pro rybolov norsko……. To si nedovedete představit co vás čeká od 11 – 12 00….. a pak ještě moje maličkost pár slov o Thailandu a Honzák a jeho BIG JAMESOn a naše Plznička NO DEN JAK PRASE…..

    Šroubku a Sime ….tak o toto přijdete…ale Spálovem 15.3. to doženete………

    Všichni se těšte :-D:-D Máme pro vás se Zerpem překvapení jako prase. :-P:-P Bude to fakt stát za to. :-D:-D

    #79985
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Vám taky děkujem, je tam skvěla a přátelská atmosféra…:-):-):-)

    #79987
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    zerp napsal:

    Kluci skvělé fotky a krásný den co dnes proběhl…. A zítra …….to je den D pro rybolov norsko……. To si nedovedete představit co vás čeká od 11 – 12 00….. a pak ještě moje maličkost pár slov o Thailandu a Honzák a jeho BIG JAMESOn a naše Plznička NO DEN JAK PRASE…..

    Šroubku a Sime ….tak o toto přijdete…ale Spálovem 15.3. to doženete………

    Všichni se těšte Máme pro vás se Zerpem překvapení jako prase. Bude to fakt stát za to.

    Ach jo, co to teda bude?? Zavolám zítra a řekneš mi to..????

    #79990
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..všem rybářům a kamarádům děkuji za návštěvu na našem norském stánku..:-D:-D

    #79991
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..pár fotek z FF2014…od Preparátora..díky Láďo..:-)

    #79993
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..skvosty od Hartyho…pouze u nás na stánku na celém veletrhu…:-)

    #79994
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..norské “Punk” kulichy…:-D

    #79995
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..nástrahy na moře..

    #80022
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Bobe a všichni vystavující. Pěkně si to tam užíváte. Jen je málo foteček. Do Prahy se nedostanu, protože bych dopadl jak Harty, navíc pěkně dokvasily švestky.Takže na víkend práce dosti. Máte málo fotek oproti Brnu. Koukám, Jigin taky vystavuje ( u koho ? ), Honza má nového partnera ( to mne trklo už v Praze na super srazu ),Ale hlavně u Tebe nevidím ten krásný nápis, jako na fotečce v pravo dole. To už nefunguje ? Nebo to máš jako trumf na víkend. Jak budeš mít volněji po výstavě , tak se ozvi. Doladíme Spálov. Omlouvám se za staženou fotku, ale za tu cenu lidi padají na kolena.

    #80023
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Musím konstatovat, že včerejší odpoledne strávené na výstavišti bylo velmi příjemné. Tam si člověk potvrzuje, jak je republika malá – mám na mysli setkání s lidmi a vzájemný příjemný pokec. Rozčlenění se současnou koncentrací specializací (moře a sladká voda) jen zvyšují atraktivnost takové akce. Udělali jsme s kolegy několik koleček – ono to chce opravdu pomalou a důkladnou prohlídku stánků. Čili vystavovatelé chválím. Rezervy výstaviště jsou v možnosti občerstvení. Nemám na mysli ty, kteří tam připravují různé pochoutky. Ale myslím, že by v případě chladnějších dnů, mělo být vytvořeno zázemí tak, aby jídla při konzumaci velmi rychle nechladla. Co je to platné, že se kuchtíci činí, když to rychle chladne. Nevím, zda je to možné vůbec nějak technicky vyřešit.

    #80037
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    klucííí jsem v stánku SAENGRA u pilkrů ale moje flashjigi na polaky má Zerpík na stánku tak se stavte na kus řeči…

    #80038
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Ve ctvrtek i vcera velmi dobrá nalada na nasem stanku s klucikem Zerpikem i Vladou Doskym a Jiranem. Spousta pohodovych navstevniku, nekteri privezli i neco na košt i velmi chutne kolacky po kterych se jen zaprasilo. Jsem moc zvedav co ma ten Zerpik za lubem. No dosrknu kafe a huraaa do letnan.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 193)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...