Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 192 odpovědí. Do diskuze (37 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Jiran a poslední změna proběhla před 10 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 193)
  • Autor
    Příspěvky
  • #80132
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #80133
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    FF super, ochota a rady u stánku Zoomáků k nezaplacení, přednáška Honzi Dufka o štikozubcích taky dobrá, pořídil jsem všechno co jsem chtěl a možná i víc a teť jen počkat na květen a testování nástrah v Norsku a v ČR na roztání tý trochy ledu.

    #80134
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Jirka se zbláznil…8-)8-)8-)

    #80143
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    a moje parta co jela semnou..8-)8-)8-)

    tito kamarádi se budou podílet velkou mírou na přípravu srazu RN ve Spálově..

    #80145
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Hoši, mali ste to tam super a uvidíme sa u Šroubka

    #80152
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    super akce mega stánek, diky

    #80155
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Tak a je to za náma. :-D:-D:-D:-D:-D Byl to nářez, ale za ta příjemná setkání s vámi se všemi to stálo. :-P:-P:-P:-P:-P:-P Děkujeme všem za návštěvu našeho mega stánku FTA, BETIS, ZERP. :-):-):-):-):-) Bylo nám s vámi dobře. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #80156
    Milan Sojka
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Docela dobrý FF.Nakoupeno spoustu nových nástrah, zjištěno spoustu nových rad, v květnu vše vykouším…..to bude ryb!!!!;-)

    #80157
    RedFly72
    Člen
    (34 odpovědí)

    Dosky, bylo to super, od 3. do 8. května se potkáme v JØSTØLENU, už se těším !! 🙂 Zdraví Karlovy Vary

    #80158
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    RedFly72 napsal:

    Dosky, bylo to super, od 3. do 8. května se potkáme v JØSTØLENU, už se těším !! Zdraví Karlovy Vary

    Děkuji a budu se těšit na setkání. :-D:-D:-D:-D:-D

    #80200
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    A Honzák nebude mít žádné příspěvky:-(,protože z jejich rodu jich bylo na výstavě jako Hujerů:-D:-D:-D

    #80204
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Letošní FF hodnotím, z mého hlediska, jako nejlepší z “Pražských veletrhů”, co jsem navštívil. A že si nenechávám ujít ani jeden z nich.

    Norský megastánek byl “bomba”. Už si ani nedokážu představit, kam až to ta parta “šílenců” dotlačí příště. Přednášky se staly nedílnou součástí, ať je to z Norska, z Thajska a nebo z džungle. 😛

    A i Honzy a Ládi to taky stálo zato. Mooc hezkých věcí. Potom ještě Šroubek, Honzak, Jigin (jen Hartyho jsem minul) a všichni ostatní od Hrocha. Dobrý to bylo!!!!

    #80206
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    Děkuji všem …..:-D Pár náročných dnů s kamarádama…..Kdo mohl ……….pomáhal . Skvělá AKCE !!!!!

    #80210
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Tak výstava je za námi. Ještě jednou Děkuji všem, kteří přišli na stánek rybareninorsko.cz a přeji hodně úlovku v roce 2014. Preparator 😀

    #80212
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    “Thajec” a jeho osobní “anonymní” fotograf:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 193)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...