Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 192 odpovědí. Do diskuze (37 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Jiran a poslední změna proběhla před 10 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 193)
  • Autor
    Příspěvky
  • #79858
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Vidím, že Kulík opět neodolal- viz plná igelitka pod nohama. Několikrát jsem s ním byl nakupovat. On se v rybářských potřebách projevuje jako ženská ve zlatnictví. Toto je dobré, toto se mí líbí, na tohle by měly brát, co říkáš tomuhle atd. atd…….. Prostě pohodář. Ještě by to ještě chtělo nádrž s vodou a rybami, aby to hned vyzkoušel.

    #79860
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    2 Kim

    Myslím, že v tomhle jsme všichni asi stejně “nemocní” jako Kulík;-)

    #79861
    honzak
    Účastník
    (2585 odpovědí)

    Ahoj klucí , děkuji vám všem za krásné odpolední posezení v nejdelším norském stánku na výstavě :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #79866
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    V kazdem pripade verim, ze mate nejhezci vlajkoslavu!!!

    hezky si to uzivejte!

    Ja jdu balit kufry do Bremen … 😎

    To nejsem ja na te fotce … ;-):-D

    #79869
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..děkuji všem za návštěvu na našem stánku, pokec a rybařině a moře srandy a “Punku”….:-D:-D:-D

    #79870
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..Preparátor v akci…

    #79871
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #79872
    Milan Pokorný
    Člen
    (206 odpovědí)

    Stánek vypadá na fotkách moc dobře, vlajky, zboží a hlavně lidi s úsměvem, taky “boží” (Kulík). Myslím, že si to užíváte po všech stránkách. 😀

    Pro mě je to trochu z ruky. Máme to cca za měsíc v Brně, ale hlavně u Michala, až se 3.3. vrátí do firmy.

    Tak hleďte pořádně obsluhovat a taky něco vydělat 😀 držím taky palce a přeji přitom zábavnou pohodu. BB

    #79875
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Těšíme se na vás u H. Dufka, přijdte na bábovku a super pokec o Norsku a rybách!!8-)

    #79877
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …a zítra dopoledne se podává jablková buchta od Paní Dufkové…tak se stavte na snídani….”Punk” zdraví Já, Fantomas a Preparátor..:-D

    #79879
    kveta90
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Zdravím všechny kamarády norky na výstavě. Ať je vše k plné pohodičce, dávejte fotky ať se mohu kochat alespoň vizuálně s Vámi když mi rodinné záležitosti nedovolí být tam s Vámi. Všechny zdravím a přeji plné pokladničky a spokojené zákazníčky.

    :-):-(:-)

    #79884
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Ráno to nestihneme. Po poledni máme sraz před výstavištěm – pak nějaké papání+pivo a jdeme ke stánkům.

    #79885
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..bez kulicha není “Punk”…:-D

    #79888
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Kime máš naprostou pravdu Kulík je v rybářský prodejně jak ženská ve zlatnictví;-)

    #79889
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Tak koukám na stánek H. Dufka a kluci se asi činí.Chci se podívat v sobotu,ale ještě nevím jestli se vejdu ke kamarádům.Solo do Prahy už nejedu.Byl jsem tam ve středu za 3000kč. Nejdříve vw pasat, potom zákaz odbočení plus benzín-bomba.Naposledy mně lapli asi před deseti lety a teď dvakrát za den.:-( Kluci držím palce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 193)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...