Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Florida, Texas 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 64 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hena a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 65)
  • Autor
    Příspěvky
  • #47646
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    jo to co ti tady v restauraci daj na talir rozhodne pro kontrolu vazit nemusis…myslis ze ,,po cesku,, to je lip?

    Vis ,,spotreba,, je motorem ekonomiky,pokud setris tak stat strada…

    Jo vsechno velke…NO A?Mne se to libi…alespon mne nepostihne nemoc zvana zavist…kdyz u vas je vsechno male:-D

    #47647
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    Americani jsou nesmirne prejnej narod,a je mi smutno pokazde z nazoru vetsiny cechu na americany…zejmena proto ze znam i nazor americanu na cechy…kterej je presne opacnej

    Ja mam proste pocit ze cesi jiz bez fenomenu,,tridniho nepritele,,zit nedokazou(neplati pro vsechny,jen pro vetsinu)

    Jak se rika kdyz soused cecha koupi kozu tak cech ji neco nasype ad chcipne…

    Kdyz soused americana koupi kozu tak american hned bezi koupit kravu…

    Tak nevim co je lepsi…

    Ceska malost nebo americke plejtvani?

    #47649
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Neříkám, že je správné ani to ani ono, ale asi se schodnem na tom, že video které jsi sem vložil nikomu radost neudělá;-)

    #47650
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Mám pocit Sharku,že se potřebuješ pořád nad někoho povyšovat a dávat rozumy.A přesně ty jsi takoví hovado.Píšeš negři z Lousiany a kážeš tady něco o závisti,Ještě tady můžeš vyhlásit válku,ty jeden spravedlivej.

    #47651
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Je zde více názorů, jsem tomu rád. Nejsem žádný ekoterorista, abych upřednostňoval jeden živočišný nebo rostlinný druh. Jsem rád, že v ČR jsou velmi rozumní lidé, kteří si problémy životního prostředí uvědomují a nemusí být členy nějakých ekologických skupin či organizací. Zkusím se tím zítra probrat. Jedno však již mohu řící nyní. Lidstvo si ničí životní prostředí planety Země, což se vymstí našim potomkům. Asi by tento problém mohlo obsahovat vlastní vlákno, ale do RN to zasahuje snad okrajově. Ovšem na druhou stranu již zde byla diskuse o Golfském proudu. Jsem rád, že se o takových tématech bavíme. Naše děti sedí u PC a příroda jim jaksi uniká, což asi není ideální. Myslím, že člověk začal žít v souladu s přírodou a další vývoj i když bolestný nás k tomu opět donutí. Je to na velkou diskusi.

    #47653
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (63 odpovědí)

    Ajta ktrajta, kam se zase tato debata ubírá ?

    Prosím, brzděte.

    Než bude pozdě.

    #47654
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to Preparator,tak to jo…to ani nebylo o ,,radosti,,.Jen jsem chtel rici ze fakta a pravda vypada nekdy jinak nez by clovek chtel…

    Lidi maj radeji lez …jen kdyz vypada hezky…

    A kdyby Kirk nosil ty gary do vody na rukach(jak v TV s jakubem Wagnerem) tak bi to byla presne ta hezka lez…ale tak to proste neni.

    A Kirk se k tim rybam chova opravdu profesionalne.

    Strileni lukem…jak jsem psal kachna bi nevadila…

    Pritom ryba nema receptory bolesti tak vyvinute jak kachna,takze to proste nevnima pod takovym stresem.Kdyz chces chytnout gara na udici tak ho musis nechat polknout navnadu az do jicnu.V jeho kostnaty tlame neni totiz sance na zasek…Opravdu nemam pocit ze bi gar kdyz ho tahas z vody za strevo a vnitrnosti mel z toho zrovna orgazmus…jen to proste vypada lip…nam se to tak libi vic…ne ty rybe8-O

    #47655
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to kim,ta velka diskuse stoji a pada na jediny veci…a to ze lidstvo je premnozenej druch.Jiz proste nemuzeme zit v ,,souladu s prirodou,, alespon ne v tomhle poctu.Veci kolem ekologie se daj tak hezky zneuzit zejmena v politice…a to prave proto ze lidi nezajima pravda…ale hezka lez.

    #47656
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    to kim. Máte pravdu a omlouvám se.Někdy si prostě nemohu pomoci.

    #47657
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Nemá cenu srovnávat koho to bolí víc, jestli kachnu a nebo rybu. Jde o to že není uctivé a normální poučtět rybu do vody nohou 😛

    Když jsi chci vzít v Norsku rybu tak jí zabiju, když jsi někdo chce vzít aligátoří rybu at jsi jí vezme, ale když tě někdo natáčí tak jí nepouštěj nohou :))

    O jakubovi ani nemluv, to bych tu mohl založit vlastní téma s názvem S arogantním blbcem na rybách 😛

    #47658
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to Harty nepovysuji se a nedavam rozumy…naopak diskutuji,rikam svuj nazor…a od tebe ocekavam reakci na temu,tvuj nazor a ne nadavky .

    Ps.s tema negrama a mou zavisti jsem to nepobral…muzes mi objastnit co jim jako zavidim?8-O

    #47660
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to Preparator to je presne ono ,,ale když tě někdo natáčí tak jí nepouštěj nohou,, ted jsi to vystihnul…o tom mluvim celej cas…

    Drobek pokritecky ti to neprijde?:-D

    kdyz poustim zraloka taky ho odtahnu lanem a pak do nej strkam nohou…je to totiz hodne bespecnejsi…

    A kdyz te boli zada z celodenniho dolovani ryb tak i pohodlnejsi…Ale mas recht neni to hezky,proto kdyz mne nekdo u toho foti nebo nataci tak se shejbnu…no a ted mne sud,pripadam si opravdu jako pokritec:-S

    #47661
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to Preparator,Wagnera neznam osobne ale oznaceni ,,arogantni blbec,, mam velice rad…zasadne se totiz tak rika uspesnym lidem:-D

    Ono ruku na srdce bez arogance to v dnesnim svete nikam nedotahnes…bohuzel…

    #47662
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    to Shark nepíši nic o závisti,ale o nadřazenosti.Pro tebe jsou to negři ,pro mne černoši.Co je pro tebe normální,se mně příčí.

    #47663
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    Harty Harty…neznas nevis…mi tady mame i cernochy,je jich bohuzel mnohem min nez negru a je medzi nima propastnej rozdil!…Mne se zase prici lidi neuprimny a pozeri…Netusis co to negr vubec je…nebo delas ze sebe ,,spravedlivyho,, pozera?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 65)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Florida, Texas 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...