Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Florida, Texas 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 64 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hena a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 65)
  • Autor
    Příspěvky
  • #47629
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Celé to nechápu, naposledy když jsou koukal na pořad o aligátoří rybě, tak tam bylo že jsou chráněné a lov je omezen, po chycení je ihned pouštěli a chovali se k nim opravdu podle toho, tohle je pravý opak.

    #47630
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    muzu vas panove ubespecit ze i kdyz to nevypada pekne tak prirode to neskodi…Gar je predator kterej nema nepritele…krom cloveka,jejich populace je natolik silna ze tenhle spusob lovu je legalni.Ochrana prirody v USA je hodne rozumna,regulace (pokud jsou potrebne) se meni podle realneho stavu,v momente kdy zacne garu ubyvat zmeni se i pravidla ich lovu.Zbytek jsou predsudky,pokud bi nekdo strilel lukem kachny tak bi se nad tim patrne nikdo nepohorsoval…

    #47632
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    jsou lokace kde se gar musi vybijet primo cilene,mnohem vetsi potize pusobi ovsem nepuvodni kapr a tolstolobik.Ne neni to hezky…ale je to nutny.

    Ps.ten kontejner v zaveru je na odpad…kapr je v USA pokladanej za rybu nejedlou.[yt=ELmzTlnifTM=yt]ELmzTlnifTM[/yt]

    #47633
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    [yt=yslbUBaBOug&feature=yt]yslbUBaBOug&feature[/yt]

    #47634
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Tak to je teda dobrej masakr.Mám z toho pocit,že člověk vyhlásil rybám válku….

    #47635
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    jo mas recht,USA je s kaprem a tolstolobikom opravdu ve valce…jinak to nazvat nelze.Jen dodam ze clovek v tomhle pripade docela prohrava…

    [yt=tR_l-PHa4Js=yt]tR_l-PHa4Js[/yt]

    #47636
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    jo je to boj,marnej a nekonecnej boj8-O[yt=nc-e8EGkLMo&feature=yt]nc-e8EGkLMo&feature[/yt]

    #47637
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Maro to není pocit, ale skutečnost. Viděl jsem dokument popisující tuto situaci. Je to nepůvodní druh(y). V důsledku jejich neúměrného přemnožení na to doplácí původní druhy. Ano uznávám, že je to kruté, ale asi nezbytné. Také se neztotožňuji se způsoby lovu. Nevím jak by to dopadlo v našich vodách, kdyby se amuři a tolstolobici rozmnožovali přirozeně. Nastal by pravděpodoně úbytek potravy s následným vymíráním našich původních druhů. Je to podobné jako v myslivosti. Lidé mě informují, že ubývá srnčí zvěře. Je to asi i v důsledku přemnožení divočáků – není je jediná příčina. Odpověď není jednoznačná. Nám se to samozřejmě nelíbí – máme tradice a cit, které se u jiných zemí nemusí vyskytovat. Ostatně to vidíme při cestování, kdy se moře doslova bagrují – bohužel. Když to vidím tak mě to nepředstavitelně se… co s tím však udělám. Byl jsem svědkem, jak se líhly malé karety. Domorodci je hned vybírali jak vylézali z líhniště z písku, zatím co my jsme je rychle nosili do moře a byli šťastni, když želvičky odplouvali.

    #47638
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Je mi líto že taková videa vidím na webu který se jmenuje Rybolov Norsko:-(

    #47639
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    rekni mi co je spatne?Ochrana prirody muze vypadat i takhle!

    Nebo myslis ze site nebo chemie by bylo lepsi?

    #47640
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to kim,a jak by jsi navrhoval je lovit?Tohle je opravdu nejohleduplnejsi spusob k ostatnim rybam.Divocaky taky strilis…

    Jinak ,,zelvy nezeru,,:-D a vubec ochrana ohrozenych druhu je v USA nesmirne prisna …Hlavne se to dela s rozumem…ne jako hajeni medvedu na SK…ale ostatne ty myslim tomuhle rozumis jako nimrod moc dobre

    #47641
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    špatně je to že ty chytrý amíci udělali někde chybu.A špatně je to že se tím baví i děti.Jakou budou potřebovat zábavu za pár let,ale úcta k životu to asi nebude.

    #47643
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Přesně to vystihuje jejich povahu. Nejde o to, že zabijou tolik ryb, ale o to že je ani nevyužijí. Jsou opravdu konzumní národ a plýtvají kde se dá.

    #47644
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    panove z vas je mi docela smutno.Koukam ze o americanech toho vite docela hodne…patrne jeste ze skoly kdyz jste probirali tridniho nepritele8-O

    Je jasne ze o vyuziti se snazi(jde preci o $),ale kapra tady zerou opravdu jen negri z Lousiany…

    Kdyby se v CR premnozila parma taky by ste to jedli jen proto ze to chytnete?

    #47645
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Byl jsem na návštěvě u známého v americe a vše ve velkém, velká auta, velké porce, velké všechno. Dám ti příklad, přišla holka do jídelny, dostala porci kterou normální evropan nikdy nesní, kousla jsi 2 hranolky a vyhodila to, a takhle to pokračovalo a pokračovalo. Musíš uznat, že když tam bydlíš tak víš! že razí heslo mít radši 2 Kg navíc než aby jedna hranolka chyběla :))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 65)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Florida, Texas 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...