Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Fishing Club Veiholmen 2020

  • Toto téma obsahuje celkem 153 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 153)
  • Autor
    Příspěvky
  • #318830
    Hombre75
    Účastník
    (278 odpovědí)

    Zdar norci! 🙂 Zakládám aktuální vlákno! Lovu ZDAR 🙂

    #318833
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Co dírky letos, plánujete něco?

    #318852
    Raddek
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Plánovat se může, leč bez mrazu zbytečně:-))

    #318883
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Ahoj Hombre

    Po návratu z teplých krajin musím poděkovat za super fileťák který jsem si u Vás na Veiholmenu koupil  a který jsem vyzkoušel poprvé až na filetování tůňáků a pak i po návratu do ČR na Vánočním kapříkovi.Byl jsem hodně zvědav jak tento výrobek z produkce českého nožíře bude fungovat.Čepel je perfektně pružná a dostatečně dlouhá tak aby se dalo pohodlně nejen filetovat ale i stahovat kůže z větší  ryby .Materiál perfektně držel ostří a pouzdro na nůž sice na můj vkus zbytečně luxusní  krásně ochránilo nůž i pro převoz do Indického oceánu/ myslím že by stačilo i obyčejněší provedení / .Těším se že v létě ho zaměstnám na Veiholmenu .

    #318937
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    No ta barva toho masa🤔…..kapr že😅😅😅

    #318987
    Hombre75
    Účastník
    (278 odpovědí)

    Ahoj Hombre Po návratu z teplých krajin musím poděkovat za super fileťák který jsem si u Vás na Veiholmenu koupil a který jsem vyzkoušel poprvé až na filetování tůňáků a pak i po návratu do ČR na Vánočním kapříkovi.Byl jsem hodně zvědav jak tento výrobek z produkce českého nožíře bude fungovat.Čepel je perfektně pružná a dostatečně dlouhá tak aby se dalo pohodlně nejen filetovat ale i stahovat kůže z větší ryby .Materiál perfektně držel ostří a pouzdro na nůž sice na můj vkus zbytečně luxusní krásně ochránilo nůž i pro převoz do Indického oceánu/ myslím že by stačilo i obyčejněší provedení / .Těším se že v létě ho zaměstnám na Veiholmenu .

     

    Martine, to maso je boží!! Jsem rád, že se ti nůž lbí!! 🙂

    #319065
    osprey
    Účastník
    (67 odpovědí)

    Zima se zeptala, co jsem dělal v létě a já na to, že fotil v Norsku. A přitom jsem zjistil, že ty balíky fotek pořád nejsou upravené, roztříděné a tak. Tak jsem nad tím strávil něco večerů a když už to mám, je škoda to nechat někde na harddisku.

    Takže sem pomalu budu dávat různé fotky, co jsem ve Veiholmenu a po cestě pořídil. Třeba se někdo přidá a rychleji nám ta zima uteče.

    Celkem logicky začnu fotkama z cesty.

    #319324
    osprey
    Účastník
    (67 odpovědí)

    Tak sem strčím další várku. Trochu většinou suchozemské přírody, ryby by tady nejspíš nikoho nezajímaly:-))

    #319331
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Nádherný fotky, díky! Toto krásně zkracuje zimu.

    #320008
    osprey
    Účastník
    (67 odpovědí)

    Tak pokračujeme s fotkami.

    Napřed pár nostalgických pokusů o černobýl. Dneska už to tolik nefrčí, ale já jsem hračička a vyzkouším kdeco.

    #320017
    osprey
    Účastník
    (67 odpovědí)

    No a protože s těmi černobílými obrázky moc lidí neuctím, tak dneska budou i ryby. 🙂

    #320021
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Každá fotka z Veiholmenu je dobrá.  Kluci tam na tom makají co to jde a většina návštěvníků bude letos mile překvapena. Já se také moc těším.

    #320035
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Taky něco 😁

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 2 měsíci uživatelem fola.
    #320058
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Krásný fotky, už aby byl červen. Letos mám nejdelší přestávku za posledních 5 let, tak už mám absťák.

    Našel jsem o Smole článek, našli vikingskou loď, přímo na Edoy.

    http://extrastory.cz/pod-norskym-polem-byl-objeven-vrak-vikingske-lode.html

    Indy

     

    #320062
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj Martine,  kolikáté ho jedeš? Viděl si nové fotky baráku po zasklení a pokud ano tak co na to říkáš?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 153)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Fishing Club Veiholmen 2020

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...