Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Fishing Club Veiholmen 2020

  • Toto téma obsahuje celkem 153 odpovědí. Do diskuze (34 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 2 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 153)
  • Autor
    Příspěvky
  • #326033
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    Jana a její štikozubec 119 cm 🙂

    #326041
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    CENA NEPTUNA

    letos jsme poprvé udělili cenu za první místo a zároveň cenu Neptuna stejnému týmu a to MELOUNKŮM. Ovšem uznejte sami, že to jinak nešlo! Tři “placky” (malý halík vrácen vodě, stejně jako každá treska pod 50 cm což je naším pravidlem). Gratulujeme novému silnému týmu!

    #326045
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    DÍKY ŽE TO VYŠLO! Opravdu velké díky všem, kteří se zúčastnili a vytvořili s námi tak příjemnou atmosféru na konci světa jménem Veiholmen. Myslím, že ne jen já jsem na okamžik zapomněla na vše kolem a pevně doufám, že se za rok zase shledáme. Díky Davidovi Hombremu a mé ségře Monice za organizaci. A všem sponzorům, kteří nás na poslední chvíli podpořili, ceny byly opravdu super! Jmenovitě Pavel Hoda za Daiwa team, Pavel Vyboch Aquantic team Plzeň, Petr Juránek Zoom a nově Saenger.

     

    Těším se a doufám zase za rok!

    #326056
    Piva
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Ahoj Terko, krásné čtení a krásné fotky. Ten štikáč je opravdu krásný:-)  Kluci se na Veiholmenu snaží a ta klubovna je další skvělá věc kdy se dá příjemně využít čas když to na moře nejde. Co vím o dalších plánech co kluci mají, tak se máme všichni na co těšit:-) Třeba to v zimě vyjde a dojedeme tam s Martinem plán uskutečnit. Jinak já to mám dnes za 43 ale ….

    díky za krásný report, kterých je letos opravdu velmi málo. Škoda že tam nebyl Oťas dal by vám nějaké olovo co jsem tam posílal ať na chytání tak jako ceny. Příští rok mi dej prosím vědět trošku dopředu a já ti tam pošlu po Bernym nějaký balíček:-)

    #326069
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    Ahoj 🙂 promin, to byla moje chyba. Napadlo mě to, ale neozvala jsem se. Za rok to napravíme a nebo už pojedeš s rodinkou taky ^^

    #326078
    Piva
    Účastník
    (782 odpovědí)

    No taky mě to mohlo napadnout, ale tím jak se chvilku jezdí a pak zase nesmí tak je to matoucí. No máme objednaný letošní podzim tak pokud to situace dovolí, tak bych chtěl vzít letos ženu ať se tam taky jednou podívá. Dlouhá je pro ně i cesta do Chorvatska tak se obávám, že Veiholmen pro ní bude cesta k rozvodu:-) No děti bych tam taky někdy vzal, ale  zatím vydrží na rybách tak 10 minut a pak je to nebaví, tak to asi cenu nemá. Čas ukáže co bude.

    #326099
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Terko dík za krásný report,děti si to v Norsku opravdu užívají a zvláště s tatínkama. Myslím,že by mohlo takových akcí jen přibývat….

    #326107
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Neboj děti vzít. Závody je chytnou 😉.

    #326179
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Něco málo ze vzduchu 😉

    #326204
    Piva
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Krásné fotky, kdo ví kdy se tam zase dostaneme:-(

    #326271
    Terka_146
    Účastník
    (68 odpovědí)

    Juuuu! Díky za “pohled racka”

    • Odpověď byla upravena před 3 roky a 7 měsíci uživatelem Terka_146.
    #326273
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Holzby, dík za to, co ze země nikdy neuvidíš. 1+ jako ve škole.

    #326839
    Bery.
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Minulý týden jsem poprvé navštívil Veiholmen a musim říct, že to místo na mě udělalo super dojem, rád a s chutí se tam vrátím.

    Nemám Norsko jako rumplování ryb z hloubky na násadu od lopaty,ale jsem vláčkař. A tady to je vhodné i pro nás, “jiné” norky. Kapitán Osprey mi ukázal zdejší lokalitu a nesčetné mělčiny,na které není potřeba jezdit daleko a ztrácet čas cestou lodí. V podstatě půl kilometru daleko se již dá zachytat.

    Cíl nebyl natahat plné bedny ryb a trávit půl dne ve filetárně. Ale zachytat si a zkusit chytat cíleně různé druhy ryb. Nakonec jsem jich měl 12 + žraloka.

    Fotil Míra 🙂

     

    #327508
    osprey
    Účastník
    (67 odpovědí)

    Tak jsem konečně upravil fotky a trochu oživím zdejší diskuzi. Díky obětavosti vedení kempu dorážejí do Veiholmenu během podzimu malé skupinky rybářů a v podstatě tráví zdejší pobyt v karanténě (zcela legálně, do mrtě podle předpisů).

    Byl jsem ve Veiholmenu na začátku září a dělal lodivoda kolegovi Berymu. Jak napsal, cílem bylo chytit různé druhy ryb a povedlo se skoro vše. Nedokázali jsme ulovit akorát štikozubce a vytoužený trofejní polak mi sice přišel, ale vytřel si se mnou takovým způsobem, že jsem se nestačil divit (hlavní roli v tom samozřejmě hrály chaluhy).

    Dál už jenom samá pozitiva. Stačí už jen to, že na vodě jsme byli každý den. Ryb plno, i když spíš menší, všude plejtváci, delfíni, sviňuchy, tuleni a kolegové potkali i kulohlavce a tuňáky. Přírodě ten virus evidentně svědčí.

    Fotky zahájím oblíbenými hladinovkami. Další příště.

    #327513
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Krásné fotky.👍

    Jen jsem překvapený, že tam jsou i plejtváci,lachtani.🙂 Už se těším,na sobotu až je vyfotím.

    Jinak na Frekvenci 1 říkali, že letos Norové vytáhli přes 500 velryb,na maso. Ne chyť a pusť. A že velrybář si za rok přijde v přepočtu na 4-5 mil korun. Fajne no ni😁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 153)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Fishing Club Veiholmen 2020

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...