Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektrické multiplikátory

  • Toto téma obsahuje celkem 203 odpovědí. Do diskuze (75 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 204)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11823
    radek
    Účastník
    (684 odpovědí)

    Děkuji Luboši, už tam valím

    #12363
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    ahoj,

    pomůže někdo,scháním český manual na Shimano DENDOU Maru 3000

    #12431
    beethowen
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Mám podobný problém. Bohužel nelze sehnat návod ani v angličtině. Mám pouze anglický popis funkcí kláves.

    #12433
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    >>beethowen,v angličtině ti ho můžu poslat

    #12438
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Miloš to překládá,tak počkejte (Shimano Dendou Maru 3000).

    #12496
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    když by byl k mání, tak bych si prosím také dal. mám česky na Shimano Dendou maru 4000, které můžu poskytnout

    #12634
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    AHOJ,

    beethoven,kam ti to mám poslat,pošli SZ ,,,,

    #14467
    Sim
    Správce
    (11234 odpovědí)

    To David: Nebudeme zanášet téma Nordkapp v půlce dubna, ale tady ti poradím, co budu vědět. Shimano Dendou Maru má kapacitu cca 500m pletenky. Je to, ale nejstarší (konstrukčně) el. multík a váží 1200g a Leobritz jen 680g, když budeš chytat 5 dní v kuse, tak rozdíl ve váze hodně poznáš. Na Leobritze se dá našlapat až 320m pletenky. Letos v září jsme chytali okouny na 250-260m a neměl jsem problém. Musíš zvážit, jestli Shimano opravdu využiješ, já bych do něj nešel, protože na tak obrovských hloubkách nelovím každý den. Dál počítej s tím, že budeš potřebovat pořádnou baterii. Na 250m Shimano vysaje 12V 12Ah za 3-4 hodiny a potom točíš rukama. Leobritz je rychlejší a míň žere, bude ti stačit 12V 7Ah. Jestli chceš ještě nějaké podrobnosti tak klidně zavolej 776 845 524.

    #14551
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    To: Sim

    Ahoj Michale , terazky sem z toho nějaký zmetený :-), je mi jasné , že těch 500 m využiju možná jen jednou v životě , pokud mi zabere nějaký ten životní halibut , ale nerad bych zase to kvůli chybějícíˇšňůře ztratil, je otázka jak říkáš kolik krát to využiju ? Jsem trošičku extremista a možná nkdy zbytečně , ale chtěl jsem zkusit v dubnu , kdy jsou halibuti ještě ve vtších hloubkách to spustit dolů okolo těch 200 m , máme tam vyhlédnuté místo, ale je tam velký proud , proto z 200 metrů je hned 250 i s kilovým magickým okem a pak mám na souboj jen 50 m a to mi připadá hodně málo a to nemluvím o tom , že když něco potrhám . Je to vnitřní boj , který musím nějak zdolat . Máš už tu loebritzku s nějakým normálním jazykem , nebo pořád ty japonské hyeroglify ? CO se baterky týče , máš velkou pravdu , ale zase jsem extremista , já mám baterky 2 :-))

    #14562
    Sim
    Správce
    (11234 odpovědí)

    Pokud jsi extremista a pár gramů váhy ti nedělá problem, tak si kup Daiwa 600fe nebo Shimano 4000HP. Co se týče jazyka a symbolů, tak všechny el. multíky jsou s japonskými znaky. Na to ti stačí jedno odpoledne lovu a zvykneš si. Japoncům se zatím nevyplatí předělat menu do agnličtiny kvůli malému zájmu anglicky hovořících zákazníkům. Jo a duben nepatří mezi mesíce, kdy by se lovili halibuti ve velkém.

    #14569
    Miroslav Druga
    Člen
    (116 odpovědí)

    Po dlhej dobe zdravím všetkých. Na Soroyi i Bakkane som mal túto sezónu Leobritz a jediné čo môžem povedať je že: SUPERBOMBAŠPICA… Každému môžem len doporučiť.:-D

    #14572
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    To Mirer – zkoušel jsi také pokročilejší funkce,třeba pilkrování? Základní funkce jsou asi jasné ale další jsem z návodu nepochopil. Po neúspěšném zkoušení jsem měl problém se vrátit k základním funkcím.Leobritz má už poměrně hodně lidí,tak by možná byl někdo schopen napsat stručně nějaký manuál pro asi tupější lidi,mezi které se po přečtení originál návodu počítám.Jinak je to bezesporu výborný naviják,jenom při zdolávání(ručním)se mi zdá Ryobi příjemnější i když pomalejší. To je ale dáno převodem,Leobritz je mnohem rychlejší. Ahoj Jonas.

    #14573
    Miroslav Druga
    Člen
    (116 odpovědí)

    Ahoj Jonas. Tvoje vedomosti asi nerozšírim, nakoľko som využíval len základné funkcie.V každom prípade ale viem, keď som nechtiac pri zdolávaní ryby odpojil káble od batérie, kedy sa zrušilo totálne celé nastavenie hĺbky, je potrebné pred ďaľším spustením nástrahy opatovne postaviť nástrahu na hladinu a nechať multík cca 10min ,,oddychovať,, a až potom opatovne pripojiť na zdroj a všetko je o.k. Toto ale asi vieš. Maj sa.

    #14589
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    Ahoj Mirer-dík za odpověď,třeba se ještě někdo ozve. Ať nám to utíká!

    #14755
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    Nazdar kluci,

    tak najde se někdo , kdo už má vyzkoušené Schimano DM4000 , Daiwa Leobritz a Daiwa 600 Fe? Jak je vidět na hlasování to taky nějak drhne , sice vede Leobritz , ale ostatní taky nepokulhávají , na diskuzi zase většinou všichni máte schimano, Leobritz je zase nový ? Je ta leobritzka opravdu tak kvalitní ? Nejde mi o to dostat pilkr z hloubky jak raketou , ale jde mi hlavně o to , abych nemusel řešit nějaké technické problémy , polámané věci apod. Zkusím se zeptat z druhé strany , už měl někdo špatné zkušenosti s některým z uvedených mulťáků?

    Díky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 204)

Téma ‚Elektrické multiplikátory’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektrické multiplikátory

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(118)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...