Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 210 odpovědí. Do diskuze (43 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 9 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 211)
  • Autor
    Příspěvky
  • #75181
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To je mazílek, a cenovka 3100,- zase není tak moc.

    #75182
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    V sobotu vám něco ukážu:-D

    #75183
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    JIŘANE doufám že to nebude taneček u tyče;-);-);-):-P

    #75185
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    vydracz napsal: JIŘANE doufám že to nebude taneček u tyče

    To si necháme do Jostolenu, kdo chytí 150+:-D:-D:-D

    #75195
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tady mám taky dva držáky.U toho jednoho jsem se inspiroval závěrem u pušky,používám ho na vláčák.

    #75196
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #75224
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak to zde sleduji a mám tuto zkušenost. Držák jsem si pořídil nerezový stejný jako má Roker, ale mám s ním problémy a nebo jsem nešikovný. Jezdím od C.K. Edenu na Hitru.

    Problémy mám tyto:

    1) Držák je možno upevnit pouze na jednu sílu trubky “zábradlí”. Já jsem dostal tu jedinou loď, která má silnější trubky.

    2) Pokud je na prutě “větší” ryba tak uchycení nedrží a držák při upevnění kovxkov klouže.

    3) Je nutné dát výstelku do uchycení prutu, aby se nepoškodil.

    Možná je postřehů ještě víc, ale vzhledem k tomu, že jsem si jej pořídil loni a pouze jednou na chvíli jej použil s výše uvedenými poznatky, bych Vás požádal o doporučení držáku, který je možno zakoupit a univerzálně využívat pro chytání na druhý prut, když například s prvním vláčím.

    Díky za rady a doporučení. 😕

    #75234
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Kulíku musíš to víc dotáhnoud, nebo to upevňovat na bok lodě. Existuje u tohoto držáku možnost výměny spodku, tedy ne na trupku, ale na bok lodi. Já ho mám a řešil stejný problém. Ale ted, ho používám bez problémů.

    #75235
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Kulik: My je máme všichni od SIMa a s průměrem trubky je fakt problém.Resp. Byl problém. Pak jsme se seznámili s Jirka50 který má zlaté ruce a ten nám udělal z duralu spodek s větší dírou za pár korun, takže je nyní aplikovatelný na jakýkoliv běžný průměr zábradlí.

    Výstelku jsme nikdy nepotřebovali. Vnitřek držáku má povrch upravený, takže nám drží jako “helvítská” víra. Na podzim praskla 33kg pletenka, ale nepohl se ani o píď.

    Jediný šaškec je montáž a demontáž. Chvíli to trvá :)))

    Toliko naše zkušenost. Měli jsme jich za ty roky dost na vyzkoušení, a ještě víc jsme jich určitě ještě nevyzkoušeli ale jednoznačně kov je kov.Plast nikdy víc.

    #75236
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Dorsak: Tak jsem jej jen málo dotáhl, že se mi pootočil v uchycení na zábradlí? O spodek s větší dírou bych měl zájem. Bude Jirka50 na pražském srazu v sobotu?:-P

    #75239
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Já jsem si také pořídil držák, a rovně jej nelze nainstalovat na člun. Předpokládám, že Kulik jak ho znám, vyvine úsilí k získání univerzálního držáku, který by bylo možné použít na různých lodích.

    #75241
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kim mě hecuje, ale je nutno hecovat Ty zručné, aby nabídli lety vyzkoušený, univerzální držák prutu i na ty velké ryby.:-D

    #75243
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    A ešte jeden model.

    #75245
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    No jo Kucí, Jirka na SRN nebude, ale písněte mu SZ na Jirka50. Bude určo vědět. Stejně tady někde poletuje a zubí se. :))))

    #75444
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 211)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...