Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 199 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 11 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 200)
  • Autor
    Příspěvky
  • #58455
    Pavel Neužil
    Účastník
    (65 odpovědí)

    Ne, myslel jsem ten kratsi na sever od Oldenburgu. Jmenuje se Puttgarden – Rodby. Mam ho bliz, pojedu asi z Holandska.

    Po silnici mohu, ale je to hodne velka zajizdka.

    #58456
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    paveln napsal: Ne, myslel jsem ten kratsi na sever od Oldenburgu. Jmenuje se Puttgarden – Rodby. Mam ho bliz, pojedu asi z Holandska.

    Po silnici mohu, ale je to hodne velka zajizdka.

    Tak v tom případě to vychází s jedním osobákem na 155EUR (zpáteční jízdenka) kdyby jsi jel v dubnu a 144EUR, kdyby jsi jel v květnu. v červnu naopak už zase 166EUR…… Ta jejich cenová politika je divná, ale je to tak.

    #60280
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Nevíte prosím někdo jestli se dá opravovaný tunel u Strynu někudy objet? Cesta co vede přes hory bude asi ještě zavřená.

    #60281
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Mezi uzavirkama ho nevidim a pokud si vzpominam, i behem opravy byl stridave otviran vzdy z jednoho a druheho smeru po pulhodine.

    Aktualni uzavirky http://www.vegvesen.no/Trafikkinformasjon/Reiseinformasjon/Trafikkmeldinger?rapportid=601&type=utvalgt

    Dopravni omezeni

    http://www.vegvesen.no/Trafikkinformasjon/Reiseinformasjon/Trafikkmeldinger?rapportid=602&type=utvalgt

    #60301
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Otapa psal ze tunelem se da projet jen trikrat denne poprve v 10 rano a to uz nestihame zpet trajekt v Treleborgu ktery uz mame koupeny

    #60371
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    Ono asi ne tunel, ale ta cesta!

    V dopravnim omezeni jsem nasla

    Uzavřeno po dobu až 5 hodin z důvodu údržby v období: od pondělí do soboty od 6:00 do 18:00. Platnost od 10.04.2013 od 06:00 do 05.10.2013 do 18:00.

    Otevřeno ve smeru od západu: cca. v. 10:15, 13:00 a 15:45. Návrat z východního smeru cca. v 10:45 13:30 a 16:15.

    Jinak smer Svedsko se da jet ze Strynu smer Olden Loen E39, potom na E5 (myslim, ze tam bylo mytne tunel ca 120 NOK, hezka cesta) na Gol, Honnefoss Oslo … cesta je stejne dlouha, jen asi o hodinu delsi. U Honnefossu je nova cesta a take mytne, ale nebylo to moc.

    #60401
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Děkuji, nějak tu cestu přizpůsobýme, nějak to dopadne.

    #60747
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    Tak jsem zjistil od znamych, kteri jeli vcera rano trajekt Sassnitz – Trelleborg, ze meli jednu cestu za 55 EUR a kdyz clovek jeden pres noc (tusim v 10 vecer), tak dokonce byly ceny i kolem 33 EUR za auto a posadku jeden smer. To mi teda prijde jako vyrazne zlepseni, ja pamatuju jeden smer v cenach pres 100 EUR…

    #60776
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    bestik napsal:

    Tak jsem zjistil od znamych, kteri jeli vcera rano trajekt Sassnitz – Trelleborg, ze meli jednu cestu za 55 EUR a kdyz clovek jeden pres noc (tusim v 10 vecer), tak dokonce byly ceny i kolem 33 EUR za auto a posadku jeden smer. To mi teda prijde jako vyrazne zlepseni, ja pamatuju jeden smer v cenach pres 100 EUR…

    Jestli je to pravda, tak je to pecka. Ale moc se mi tomu nechce verit.

    Nam jedna cesta stala kolem 130 EUR – dodavka do 2 metru vysky + vozik a 6 osob 🙁

    #60780
    bestik
    Účastník
    (297 odpovědí)

    No mam je vedle sebe u stolu a potvrzuji to. Tohle byla cena za osobak. Kdyz se divam na http://www.stenaline.de tak to sedi Sassnitz – Trelleborg v podstate kazdy den nejlevnejsi cena 55 EUR jeden smer (osobak s lidma, ale bez voziku – nevim kolik stoji vozik).

    Je to jak lowcost letenky – cim vice se prodava a cim vetsi zajem, tim vic roste cena. 🙂 Z Rostocku (do Trelleborgu) pry jsou trajekty porad drahe – a kdyz se divam, tak to taky sedi. 95 EUR minimum. Ale i to je min, nez byvalo. Jde videt, ze s timn Stena Line konecne neco udelala a da se plout za fakt rozumnou cenu…

    #60782
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Autobusové zájezdy pořádané CK prý jezdí Švédskem mimo dálnice a mimo Oslo a E6, nevíte někdo přesnější trasu? Chceme to letos také zkusit, ale měl jsem vytipovanou trasu po hlavnějších silnicích z Goteborgu po E45 do Valbergu a pak po 61 na hranice a na Elverum. V příspěvcích od Tuareg1 v tématu Aure a okolí jsem viděl fotku z Arjangu, což znamená, že asi jezdí až okolo Uddevally pak po 172 přes Arjang a asi po 177 přes Koppom a Amortfors na 61 a pak přes Edu na Elverum. Jel jsem do před dvěma roky Fordem od Nakiho směrem z Norska domů a už tudy asi nepojedu, sice pěkný pokoukání, ale místy je to docela motanice, a “neodsejpá to”. A jel jsem tudy v plné letní sezóně v sobotu odpoledne a kolem těch jezer to byl samej dovolenkář a nedalo se předjet. Chytli jsme sekeru a ujel mně nakonec trajekt.

    #60796
    Rosta
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Dostal jsem k narozkám navigaci Garmin nuvi 2495 LMT a mám prosbu.Jak se dá nastavit více prujezných bodu na cestu do Norska, jestli je to teda vubec možné to tak nastavit?

    #60797
    Rosta
    Účastník
    (279 odpovědí)

    rostak napsal: Dostal jsem k narozkám navigaci Garmin nuvi 2495 LMT a mám prosbu.Jak se dá nastavit více prujezných bodu na cestu do Norska, jestli je to teda vubec možné to tak nastavit?

    Som z toho volaaký zmeteny!!

    #60806
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    Jisto napsal:

    Autobusové zájezdy pořádané CK prý jezdí Švédskem mimo dálnice a mimo Oslo a E6, nevíte někdo přesnější trasu? Chceme to letos také zkusit, ale měl jsem vytipovanou trasu po hlavnějších silnicích z Goteborgu po E45 do Valbergu a pak po 61 na hranice a na Elverum. V příspěvcích od Tuareg1 v tématu Aure a okolí jsem viděl fotku z Arjangu, což znamená, že asi jezdí až okolo Uddevally pak po 172 přes Arjang a asi po 177 přes Koppom a Amortfors na 61 a pak přes Edu na Elverum. Jel jsem do před dvěma roky Fordem od Nakiho směrem z Norska domů a už tudy asi nepojedu, sice pěkný pokoukání, ale místy je to docela motanice, a “neodsejpá to”. A jel jsem tudy v plné letní sezóně v sobotu odpoledne a kolem těch jezer to byl samej dovolenkář a nedalo se předjet. Chytli jsme sekeru a ujel mně nakonec trajekt.

    Jezdíme tam každý rok a je to super.

    Žádné placení a hlavně žádné kontroly

    Chtěl jsem dát čísla silnic a případné souřadnice podle zastávek ale nějak to nejde

    #60807
    tuareg1
    Účastník
    (235 odpovědí)

    ČÍSLA SILNIC DO NORSKA

    PETROVICE- DRESDEN A 17 D

    DRESDEN sm.BAUTZEN, GORLITZ A 4 D

    DRESDEN- BERLIN A 13 D

    BERLINERING sm. FRANKFURT A 10 D

    Z BERLINERINGU A 24 D

    DO ROSTOCKU A 19 D

    TRELLEBORG- MALMO E – 06 / E-22 S

    MALMO- GOTTEBORG E – 06 S

    GOTTEBORG x 96 – UDEVALA 44 S

    UDEVALA- BENGTFORS 172 S

    BENGTFORS- ARJANG 172 S

    ARJANG- ARVIKA 172 S

    ARVIKA- AMOTSFORS 61 S

    AMOTSFORS- MAGNOR 61 S

    MAGNOR- ELVERUM 20 N

    ELVERUM- ALVDAL 3 N

    ALVDAL- TYNSET 3 N

    TYNSET- ULSBERG 3 N

    ULSBERG- BERKAK 6 N

    BERKAK sm. ORKANGER 700 / 65 N

    ORKANGER x VINJEORA x 39 N

    VINJEORA- KYRKSEATERORA 680 N

    KYRKSEATERORA- AURE 680 N

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 200)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...