Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 199 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 6 měsíci a 4 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 196. až 200. (celkem z 200)
  • Autor
    Příspěvky
  • #99013
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    Chápu, že Brno je pro mnohé norky z ruky, ale opravdu Nakiho nabídka je prakticky bezkonkurenční. Navíc vozy Ford jsou velké. Já jsem kdysi hledal možnost půjčení minibusu a většinou jsem u ceny zalapal po vzduchu. Věřím, že Nakiho další půjčovatel nezničí, protože si myslím, že řadu nabídek musí odmítnout. Moc ale nevěřím, že se dá najít firma srovnatelná s podmínkami Ford carentu.

    #99015
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    meky napsal: Moc ale nevěřím, že se dá najít firma srovnatelná s podmínkami Ford carentu.

    Plne súhlasím. Naki je bezkonkurenčný po všetkých stránkach, nie len kvalitou a cenou áut.! A platí to aj za hranicami.8-)8-)

    #352611
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj všem,  poptávám dodávku(minibus) na příští rok do Norska za nějakou rozumnou cenu. Odjezd 21.6.2024 návrat 30.6.2024… jsem z Jižních Čech.

    #352612
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    mrkni na vlákno “zapůjčím rybářům dodávku” – p. Chocholáč

    #352651
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Děkuji, no pro nás by bylo lepší něco menšího jako je třeba transportér nebo něco podobného. Bohužel jsem toho zatím moc nenašel.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 196. až 200. (celkem z 200)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...