Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #74526
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Zaujímavé pilkre. Ako sa k nim dostať?

    #74536
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Lubomir napsal: Zaujímavé pilkre. Ako sa k nim dostať?

    chce to zkusit. začít hezky pomalu a ony ty vychytávky a zdokonalení přijde samo. Harty určitě taky začínal. Možná kdyby teˇviděl svoje první výrobky tak by se možná taky zasmál. Dneska je z něj profík a možná by se tím mohl i živit. -pokud to již nedělá. Nevím jinak ho neznám.

    #74542
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Romane máš pravdu až budu mít čas ,tak najdu pilkříky co jsem dělal před pár lety .To se zasmnějeme.:-D:-D:-D A bohužel se tím neživím8-)

    #74628
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tady jsem nafotil výrobu pláště na pilkr,nakonec jsem nalil olovo,zavařil a vyvrtal díry,ty jsem měl předvrtané ale ne skrz plech aby nevyteklo olovo.Nakonec jsem pilkr vyleštil.Už jen oči a háčky a je hotovo.Na oči mám navrtanej pilkr špičkou vrtáku,tam oči vložim a zaleju epoxidem.

    #74630
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #74632
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #74634
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #74636
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    No když sleduji um a zručnost výrobců pilkrů a pod. vkrádá se otázka, zda tím neutrpí obchody s rybářskými potřebami. Nedovedu posoudit jaký je cenový rozdíl domovských a obchodních pilkrů. Ale asi nějaký bude. Vím, že většina tu výrobu pojala jako hobby.

    #74644
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    A hlavně Kime ten pocit si něco vyrobit a na to ulovit 🙂

    #74650
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Kime,cenový rozdíl je poměrně velký-aspoň u mě ale proto to nedělám,samozřejmě nekoukám na čas.Prostě rád něco vymejšlim.Kšefty o moc nepřijdou,kde jsou pruty,navijáky,pletenky atd.Hromada lidí taky nemá možnost si to udělat.Nakonec-chtěl jsem si koupit kličku k navijáku o kterou jsem přišel a nikde jsem jí nesehnal,tak jsem se do ní z nutnosti pustil,tady je výsledek.

    #74652
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Nějak to nenačítá.

    #74654
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #74656
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)
    #74660
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    otta napsal:

    otto to je fakt dobrý. nevím jestli nějaký navijáky mají tak designovou úpravu azpracování-fakt vymakaný. Škoda, že to neumím s CO, nebo že nemám nějaký soustruh , já bych měl taky docela dost nápadů a docela mě to baví. Škoda, že taky v okolí není někdo s kým bychom se sešli a zkoušeli nějaký kravinky. TeĎ zrovna pracuji na modelu jednoho MEGAJIGHSE

    #74668
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kolegové norci různí vynálezci a řemeslně zruční. Souhlasím s tím, že na to někteří jako já nemají fortel. Vážím si vás s jakou vervou vymýšlíte a pracujete. Opravdu musí to být velmi dobrý pocit, když na vyrobenou nástrahu to jde. Ta kreativita je úžasná. Jsem rád, že Vám mohu fandit. Mám kolegu myslivce, který umí na různých strojích kde co vyrobit, také svářet a pod. Nejsem si jist zda dnešní mladá generace taková specifika zvládne. Setkávám se často s Kulikem a ten Vaše novinky doslova hltá – diskutujeme spolu o nich. Ve čtvrtek jdeme spolu na výstavu a potom na pivo – bude co rozebírat. Ať se Vám novátorům daří.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...