Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #83034
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Předpokládám, že se Roman (příslib z jeho starny je) zúčastní pokecu v Praze a uvidíme jeho díla v plné parade. Jde o to zvolit vhodný termín. Nemá to tak daleko jezdím m.j. do Duchcova na lovy a nechá se to časově dobře na okraj Prahy pořídit.

    #83037
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Nejak jsem nezaregistroval ten termin. Budu muset kvuli svemu neuvazenemu slibu prekopat cely program sveho,,vyvojarskeho odd.,,

    Kime co jezdis lovit do Duchcova?

    #83044
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Tak to bude muset vzít do rukou Mara+Kulík a stanovit termín. V březnu mohu do 27. a pak odlet do tropů. Jinak je mi to jedno.

    #83045
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Tak to já to mám Kime obráceně. 27.3. večer první letošní návrat z Norska.:-P:-P:-P:-P

    #83050
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    No kdyby se konal ten sraz nějak rozumně, v době kdy budu mít volno, také rád dorazím.

    #83051
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Otto co přesně používáš za fosfor? Já mám nějakej gel z výtvarných potřeb, ale ten je na prd a pak mám od firmy revell ta je sice supr, ale je jí dost málo za hodně peněz 🙁

    #83054
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Roas,už jsem to sem někam dával tak se omlouvám ale dám to ještě jednou,jinak ten fosfor to chce ten nejjemnější,ten se vznáší v celé vrstvě,ten hrubej padne ke dnu.U něčeho to nevadí ale třeba tu hadičku musíš během tuhnutí obracet jinak bude svítit jedna strana více.Poměr u epoxydu je na obrázku,fosfor dávám od oka.Ten letoxit maj v modelařině.Udělá se z toho dost,takže cena podle mě paráda,jak se jeví tobě?Kde najdu to co používáš ty.Ahoj Otta.

    :-D:-D:-D:-D

    #83055
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #83056
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    A to už je s lakem či lepidlem nebo je to jen prášek ?

    #83057
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Je to prášek a ten jemnější je jak moučkovej cukr.

    #83058
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    Ok dík moc, to vypadá skvěle 🙂 A objednáváš normálně po telefonu?

    #83059
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Dopsal jsem dotaz k tomu prvnímu příspěvku??????????Objednávám to přes mail,adresa je na obrázku.

    #83061
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak jsem dolepil oči a další várka hotova.

    #83062
    Roas
    Účastník
    (169 odpovědí)

    http://prislusenstvi-pro-modely.heureka.cz/fosforeskujici-barva-revell-svitici-ve-tme/

    Tohle používám já, ještě zkusím najít tu druhou, ale nevím jestli to někde bude.

    #83165
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Tak jsem se do toho zase pustil a tento týden bude pracovní.Dnes jsem připravil na lepení pár pilkříků a na následné lakování.Nové holog.folie se šupinami černé,modré ,zelené a červené už dorazili a tak jsem včera půl dne řezal.Pár fotek na ukázku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...