Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

  • Toto téma obsahuje celkem 2,000 odpovědí. Do diskuze (117 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 2,001)
  • Autor
    Příspěvky
  • #82002
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    007 da sa TI poslat sz:??

    #82007
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    To by asi neměl být problém.

    Klidně napiš.

    #82008
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Rybarik napsal:

    Roman NEKUPIL bich ani jeden tvoj výrobok.som TOTIZ arogantny ALE .,slusne som sa pytal ,,, a cakam odpoved cloveka ktory ma nato.. kde to chces skusat v NORSKU,????

    Ted jsem ti ale vubec nerozumel. Proc bych to nemohl vyzkouset v Norsku? A nevim co jsi myslel tim,ze cekas na odpoved od cloveka,ktery na to ma. Ja te nepremlouvam ,aby jsi si ode mne neco kupoval.

    To,ze jsem psal,ze to budu zkouset ne Lipne jsem myslel jako vtip. Poznamenal jsem to do zavorky. Ano budu to zkouset v Norsku v lokalite Blomsoy od 1.5.-12.5. Co se tyce mnozstvi mam toho odlito opravdu dost.

    #82020
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau zle som sa vyjadril, ukazal si Nam tu spustu NADHERNYCH navnad..Ale ako to všetko v Norsku , stihneš vyskušat ???skušaš to časovo každa navnada určity čas alebo odoka podla farby…???

    #82021
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    No já se domnívám, že by odzkoušení mohl Roman stíhat. Pokud budou na lodi 3 osoby a každý si vezme na zkoušku něco jiného tak snad ano. My to s novými nástrahami tak děláme. Následně vyhodnotíme tu nejúčinější a pak se na ni loví.

    #82022
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Souhlasím s Kimem, každý z nás koupí mnoho novinek, Ti šikovnější si je vyrobí sami a pak na lodi každý zkusí jinou a na tu, která se v té chvíli osvědčila pak chytají všichni a když už to nejde zkouší se znovu. Ano vím, že to vše nemusí být tou nástrahou, ale náhodou, ale důležité je té své nástraze věřit a pak i lépe chodí.;-)

    #82023
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Chlapi, nechci nikoho zrazovat. Taky jsem odléval, barvil práškovými barvami, lakoval lakem s glitry a nevím co ještě a nakonec jsem toho většinu vůbec nevyzkoušel, protože ryby braly nejvíc na klasický stříbřitý nebo nerez pilkr.

    #82024
    Franta
    Účastník
    (362 odpovědí)

    To Step: Taky to tak vidím. Případnou výrobou vlastních nástrah stejně tak s kupováním si novinek a různě vybarvených modelů, které ještě nemám, si dělám především radost při přípravě na další rok. Ale nakonec stejně skončím u stříbrné klasiky, která nikdy nezklamala. Ale novinky vždycky párkrát ponořím do vody :-).

    A ještě bych chtěl vyslovit hluboký obdiv všem těm, co to podomácku dělají. Fakt suprovní kousky.

    #82027
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Rybarik napsal: čau zle som sa vyjadril, ukazal si Nam tu spustu NADHERNYCH navnad..Ale ako to všetko v Norsku , stihneš vyskušat ???skušaš to časovo každa navnada určity čas alebo odoka podla farby…???

    Ahoj,

    jak psal KIM, tak přesně to jsem měl v úmyslu. Jsme tři a každý z nás si vybere něco z toho nepřeberného množství,čemu nejvíce věří. Dle úspěšnosti na to budeme chytat všichni i když ty serie barev a typů nejsou nijak velké. Při mojím štěstí to bude brát na to, čeho budeme mít nejméně….. a tak se snažím odlévat, brousit,pilovat ,lepit atd. Asi půjdu do garáže už mě to zase bere… udělám si kávu a strávím hezké odpoledne v “Norsku” odpoledne přijede kolega na “Revizy”. Odléval jsem gumu podobnou ZOOMU a tak to přijede zkontrolovat.Jinak každý si budeme vybírat nástrahu podle citu bez nějakého časového omezení.

    #82030
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    CAU DIK ZA ODPOVED no ked do tej zbierky pridas i zoom- NORSKE RYBY TRASTE SA.

    #82031
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To mthead: Jo, souhlasím s tebou, a aspoň to člověku rychleji utíká.

    #82060
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Když jsem jel do Norska poprve tak jako neznalej jsem si podle obrázků na netu udělal to co je na fotkách a je pravda že ty z nebarveného nerezu měli daleko větší úspěšnopst,dnes už vim co asi tak mám dělat-leštěnej nerez vyhrává.:-D:-D:-D:-D

    #82061
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #82062
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Otto no to je plejáda tvarů a velikostí. Mě jako neumětelovi kolega vyrábí také pár pilkrů s tím, že to bude leštěný nablýskaný nerez – jiné jsem nechtěl. Jen jsem mu dodal olovo na vylití. Není asi důležité jaké tvary, velikosti a barvy si kutilové dovedou vyrobit. Důležité je, že ji s předstihem užívají na sucho lov tresek.

    #82063
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Přesně tak kime,když máš nějakou představu,pak ty to hotové vyleze z ruky,hodně se to podobá tomu co jsi zamejšlel a blejská se to jako zrcadlo tak to zahřeje.Ryby jsou až potom,i když taky důležité.8-O

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 2,001)

Téma ‚Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...