Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba nástrah

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 400)
  • Autor
    Příspěvky
  • #156181
    Duke
    Správce
    (1384 odpovědí)

    Pokračování oblíbeného tématu Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček.

    #145431
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Nazdar,

    …pro ty co nemají facebook, ty co ho mají je viděli už včera.

    “úzce limitovaná série”..

    #145565
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    …ještě jeden jsem zapoměl

    #156974
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Tak koukám že jsme se přesunuli na staronové téma<span title=”:)”>:)Romane ty jsi král pilkříků<span title=”:)”>:)</span></span>

    #156992
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Romane krasavci, snad něco vydrží do podzimu:-)

    #157008
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    …neboj Pepi, ja něco schovám-popř. Když bude zájem udělám..

    #167275
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Fakt nemám tolik času na hledání vhodného vlákna. Dám to sem.

    Že by myšlenka na 2016 ? Neboť v 2015 s tím nikdo nepřišel.  Anebo to všichni tají.

    Trochu jsem to navýšil na 500 g.

    #167278
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Fakt nemám tolik času na hledání vhodného vlákna. Dám to sem. Že by myšlenka na 2016 ? Neboť v 2015 s tím nikdo nepřišel. Anebo to všichni tají. Trochu jsem to navýšil na 500 g.

     

    trosku se bavím nad tím ze to zde vydáváte za svůj nápad na rok 2016 kdyz jsem si to u vás objednal ja v teto gramazi i se zasláním té vzorové fotky a formu vyrábíte pro mne jako zakazkovou .

    #167365
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Fakt nemám tolik času na hledání vhodného vlákna. Dám to sem. Že by myšlenka na 2016 ? Neboť v 2015 s tím nikdo nepřišel. Anebo to všichni tají. Trochu jsem to navýšil na 500 g.

    trosku se bavím nad tím ze to zde vydáváte za svůj nápad na rok 2016 kdyz jsem si to u vás objednal ja v teto gramazi i se zasláním té vzorové fotky a formu vyrábíte pro mne jako zakazkovou .

    Zdravím,

    Nikde jsem nenapsal, že je to můj nápad.

    Každopádně to pravděpodobně zítra odchází k Vám.

    Budu rád, když tu uveřejníte , jak na to chytat.

    Doposavaď  tu nebyla  zmíňka, jak to funguje v reále.

    Je to dobrá myšlenka na vyvážku  ze břehu.  Na volném moři si toto nedovedu představit, jak na to chytat

    #168548
    JiDan
    Účastník
    (49 odpovědí)

    Už podle názvu je to olovo proti kroucení vlasce při vláčení-díky tomu excentrickému umístění těžiště

    #171097
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    …nebaví mě čekat půl dne na všechno…kašlu na to!

    #171127
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Končíš výrobu, proč?

    #171128
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Už podle názvu je to olovo proti kroucení vlasce při vláčení-díky tomu excentrickému umístění těžiště

    To určitě ano. Dovedu si představit průběžné olovo, nebo boční závěs, abys poznal záběr.  Nedovedu si představit zátěž napevno, za ním metr až dva silonu a rybu ( mníka ) jak mi tahá olovo po dně při 5-tce větru a vlnách.  Proto jsem i napsal, že bych byl rád za informace s tímto lovem.  Jsou místa, kde z mola dovedeš zavézt tento systém 50-80 m  a kde je hloubka 100 m s písčitým dnem.  V nepřízni počasí sednu na molo, zavezu takto pár udic a při pohárku čekám na záběr. Byl jsem na několika místech, kde se z mola dali chytat platýzi na odhoz s průběžným olůvkem. A byla to paráda.

    #171129
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Končíš výrobu, proč?

    Předpokládám s načítáním fotek.  Furt to jde pomalu.

    #171140
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Ten Halibut anti Twist rig jsme používali na halibuty na Aljašce a používal jsem jej v těch 300 gramech i v Norsku je to opravdu super věc proti tomu aby se nekroutil vlasec a závaží se hodí perfektně i pro lov na pomalý trolling při lovu na maso .Take výborná věc při lovu na mniky u dna Podstatně to zjednoduší cely systém navazce.Osvedcilo se mi to mnohokrát .samozrejme vše je otázkou zvyku a způsobu lovu .Proto jsem si to objednal formu  i v 500gr aby jsem odlil těžší  závaží pro případ větších spodních proudu .Zatim to bude zkouška ale vzhledem k tomu ze jsme  na Aljsce používali i závaží kolem 1 kg myslim ze to bude fungovat :-))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 400)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Domácí výroba nástrah

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...