Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Darek pod stromecek

• Toto téma obsahuje celkem 30 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel ZMZM a poslední změna proběhla před 10 roky, 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 31)
  • Autor
    Martin Rollo
    Účastník
    (410 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Vcera jsem neco hledal a nasel jsem knihu uspesny rybolov v norsku asi je to darek od manzelky,tak jsem do ni nahledl a je supr doporucuji cau

sroubek282
    Účastník
    (6211 odpovědí)
    byl(a) online před 2 roky

Něco sem o tom slyšel,prý je to něco nového co vyšlo,taky se po ní podívám.

DukeDuke
    Správce
    (1267 odpovědí)
    byl(a) online před 23 hodiny

Žádná země světa nepřiláká každý rok tolik rybářů jako Norsko. Není nic lepšího, než korunovat dovolenou nějakou velkou rybou. Tato kniha vás pečlivě a podrobně připraví na dobrodružství v Norsku, abyste se i vy mohli vrátit domů s vysněnou rybou. Praktická kniha plná zážitků – nejlepší rybářské oblasti – jaké použít rybářské náčiní – metody pro dosažení maximálního úspěchu Robert Langford je jedním z nejzasvěcenějších odborníků specializujících se na Norsko a zvláštně na tuto problematiku. Již mnoho let pravidelně publikuje v největším evropském rybářském časopise BLINKER . Podílí se na natáčení různých dokumentárních filmů, věnujících se této oblasti. Působí rovněž jako průvodce v Norsku. Úchvatné vyprávění o rybolovu na rozbouřeném moři

ISBN: 978-80-7433-019-3

Vydáno: 2009

Rozmery v*š: 240 x 170

Počet stran: 176

Vazba: Vázaný

Koupit můžete např. zde

Jen aby jste neměli problém s hledáním 🙂

milosmilos
    Účastník
    (224 odpovědí)
    byl(a) online před 10 dny

Před chvílí jsem si jí koupil a zatím jsem jí stačil jen tak zběžně prolistovat. Jsem v nadšen a teším se až si jí pod stromečkem vybalím. Konečně knížka, kde je rybolov popsán do detailu. Advanced Level, možná Master. Korn a Fraus se mi taky moc líbili … tohle je ještě lepší.

bocman
    Účastník
    (86 odpovědí)
    byl(a) online před 13 hodiny

To milos:Kde jsi ji koupil?V prodejně knih,nebo jsi si ji nechal poslat?Díky za odpověď.

treska50
    Člen
    (29 odpovědí)

Dnes jsem ji koupil v Praze v knihkupectví hned vedle Labuťě – LUXOR.Cena 399,-Kč

milosmilos
    Účastník
    (224 odpovědí)
    byl(a) online před 10 dny

Já jí koupil v Ústí v Foru. Duke má v příspěvku modrej text – klikni na to – je tam schovanej link na knihkupectví

sroubek282
    Účastník
    (6211 odpovědí)
    byl(a) online před 2 roky

Já ji budu mít v lednu,jezdí k nám do dědiny lidé a dobří kámoši,ti majů obchod s knižkama.Psali mi,že ju mají pro mňa.Sem zvědav.

bocman
    Účastník
    (86 odpovědí)
    byl(a) online před 13 hodiny

Pánové moc děkuji.Dám si dárek pod stromeček.Věřím,že se mi bude líbit.

Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)
    byl(a) online před 3 roky

Neváhal jsem a hned jsem si ji objednal. Doufám že bude dobrá a když ne tak zustane jako dekorace na poličce. Zdravím všechny norky

kodl1
    Účastník
    (206 odpovědí)
    byl(a) online před 1 den

Zdarvím.Taktéž objednáno.Už se těším až dorazí

Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)
    byl(a) online před 1 rok

Napsal jsem si o ní Ježíškovi :-))

Tak uvidím.

petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)
    byl(a) online před 9 měsíců

Treska008 mě ji vychválil tak jsem si o ni taky napsal. Snad to ještě stihne sehnat.

Martin Rollo
    Účastník
    (410 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Cau Petrs cekam na tvoje foto na galerii z Randoje

ZMZM
    Účastník
    (1118 odpovědí)
    byl(a) online před 4 dny

Tak jsem knihu přečetl a můj názor  –  je napsaná ve svěžím duchu,zajímavě a určitě zvýší loveckou horečku, ted,v nucené přestávce.Kapitoly o lokalitách,prutech, navijácích(ani jedna zmínka o elektrických),echolotech,bezpečnosti,oblečení jdou dále než ve zbývajících třech co u nás vyšli.Co mně vadí?Nepřehlednost a nesystematičnost co se týče způsobů lovu,být začátečník,nevěděl bych si radyMožná,že se tady nechává prostor pro průvodcovské služby..Diskutabilní je používání slabých šňůr s následným 50-ti minutovým zdoláváním velkých ryb a po náročném oživování pouštění zpět,s pocitem,že je vše v pořádku.Úspěch tohoto pouštění se dá těžko dokázat a určitě by bylo lepší použít dokázané,rybu neunavovat zdlouhavým zdoláváním na slabém náčiním a cestou nahoru nechat čas na dekompresi bez absolutního vyčerpání.

Přesto,je to čtvrtá kniha o mořském rybolovu co u nás vyšla a myslím,že by jste ji měli mít.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 31)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Darek pod stromecek

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2019

Maledivy » Únor 2019

Madagaskar » Listopad 2018

Anketa