Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Darek pod stromecek

  • Toto téma obsahuje celkem 30 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel ZM a poslední změna proběhla před 14 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 31)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3337
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Vcera jsem neco hledal a nasel jsem knihu uspesny rybolov v norsku asi je to darek od manzelky,tak jsem do ni nahledl a je supr doporucuji cau

    #7079
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Něco sem o tom slyšel,prý je to něco nového co vyšlo,taky se po ní podívám.

    #7081
    Duke
    Správce
    (1390 odpovědí)

    Žádná země světa nepřiláká každý rok tolik rybářů jako Norsko. Není nic lepšího, než korunovat dovolenou nějakou velkou rybou. Tato kniha vás pečlivě a podrobně připraví na dobrodružství v Norsku, abyste se i vy mohli vrátit domů s vysněnou rybou. Praktická kniha plná zážitků – nejlepší rybářské oblasti – jaké použít rybářské náčiní – metody pro dosažení maximálního úspěchu Robert Langford je jedním z nejzasvěcenějších odborníků specializujících se na Norsko a zvláštně na tuto problematiku. Již mnoho let pravidelně publikuje v největším evropském rybářském časopise BLINKER . Podílí se na natáčení různých dokumentárních filmů, věnujících se této oblasti. Působí rovněž jako průvodce v Norsku. Úchvatné vyprávění o rybolovu na rozbouřeném moři

    ISBN: 978-80-7433-019-3

    Vydáno: 2009

    Rozmery v*š: 240 x 170

    Počet stran: 176

    Vazba: Vázaný

    Koupit můžete např. zde

    Jen aby jste neměli problém s hledáním 🙂

    #7086
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Před chvílí jsem si jí koupil a zatím jsem jí stačil jen tak zběžně prolistovat. Jsem v nadšen a teším se až si jí pod stromečkem vybalím. Konečně knížka, kde je rybolov popsán do detailu. Advanced Level, možná Master. Korn a Fraus se mi taky moc líbili … tohle je ještě lepší.

    #7092
    bocman
    Účastník
    (86 odpovědí)

    To milos:Kde jsi ji koupil?V prodejně knih,nebo jsi si ji nechal poslat?Díky za odpověď.

    #7105
    treska50
    Člen
    (29 odpovědí)

    Dnes jsem ji koupil v Praze v knihkupectví hned vedle Labuťě – LUXOR.Cena 399,-Kč

    #7107
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Já jí koupil v Ústí v Foru. Duke má v příspěvku modrej text – klikni na to – je tam schovanej link na knihkupectví

    #7137
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Já ji budu mít v lednu,jezdí k nám do dědiny lidé a dobří kámoši,ti majů obchod s knižkama.Psali mi,že ju mají pro mňa.Sem zvědav.

    #7138
    bocman
    Účastník
    (86 odpovědí)

    Pánové moc děkuji.Dám si dárek pod stromeček.Věřím,že se mi bude líbit.

    #7158
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Neváhal jsem a hned jsem si ji objednal. Doufám že bude dobrá a když ne tak zustane jako dekorace na poličce. Zdravím všechny norky

    #7167
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Zdarvím.Taktéž objednáno.Už se těším až dorazí

     

    #7210
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Napsal jsem si o ní Ježíškovi :-))

    Tak uvidím.

    #7212
    petrs
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Treska008 mě ji vychválil tak jsem si o ni taky napsal. Snad to ještě stihne sehnat.

    #7214
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Cau Petrs cekam na tvoje foto na galerii z Randoje

    #7289
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Tak jsem knihu přečetl a můj názor  –  je napsaná ve svěžím duchu,zajímavě a určitě zvýší loveckou horečku, ted,v nucené přestávce.Kapitoly o lokalitách,prutech, navijácích(ani jedna zmínka o elektrických),echolotech,bezpečnosti,oblečení jdou dále než ve zbývajících třech co u nás vyšli.Co mně vadí?Nepřehlednost a nesystematičnost co se týče způsobů lovu,být začátečník,nevěděl bych si radyMožná,že se tady nechává prostor pro průvodcovské služby..Diskutabilní je používání slabých šňůr s následným 50-ti minutovým zdoláváním velkých ryb a po náročném oživování pouštění zpět,s pocitem,že je vše v pořádku.Úspěch tohoto pouštění se dá těžko dokázat a určitě by bylo lepší použít dokázané,rybu neunavovat zdlouhavým zdoláváním na slabém náčiním a cestou nahoru nechat čas na dekompresi bez absolutního vyčerpání.

    Přesto,je to čtvrtá kniha o mořském rybolovu co u nás vyšla a myslím,že by jste ji měli mít.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 31)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Darek pod stromecek

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...