Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Daiwa Tanacom Quick Grip 2.1m 300-800g

  • Toto téma obsahuje celkem 59 odpovědí. Do diskuze (26 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 60)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5129
    marwal
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Líbí se mi nabídka na tento prut. Daiwa Tanacom Quick Grip 2.1m 300-800g.

    Máte s ním dobré zkušenosti?

    Děkuji za názor

    #104433
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    To by mne také zajímalo. Kolem mne jsou buď Z.line u kterých občas praskne vrchní díl, nebo WFT korn. Tento prut jsem neviděl na vlastní oči. Ale sleva o cca 50% je hezká.

    #104438
    marwal
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Parametrově vypadá dobře.za tu cenu mě láká k utrácení 🙂

    #104440
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Loni jsem ho pořídil a chytal s ním na sandlandu. musím říct že mě velice zaujal. Padne super do ruky je lehčí než north 68 který mám také a má super akci, je na něm cítit mnohem víc ryba než na tom north 68. Od 21.3 ho pořádně otestuji na Soroya na skrey tak vám potom poreferuji co vydrží a jakou chytil největší rybu.:-P:-P

    #104442
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Mám tento prut, je to super proutek, chytal jsem wft68kou,Milo strategy a jsou špičkové, ze zvědavosti jsem si koupil tuto Daiwu a chytá se mi s ní nejlíp,je bezvadně citlivý,přitom neskutečně pevný, ergonomicky velmi dobře vyřešen. Nemá problém s pilkry 300 ani 900g, můžeš se do něj opřít a stále perfektně eliminuje výpady při zdolávání ryby.Za ty prachy co je teď je to bez debat super.

    #104443
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Na 180ks prodaných ani jedna reklamace na zlomení.

    #104444
    marwal
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Děkuji všem za příspěvek. Jdu dělat objednávku 🙂

    #104451
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Ještě detail: je to dvoudíl ale dělí se tak jak je na obrázku v shopu,blank je v celku a ručka se sedlem navijáku zvlášť, takže je třeba počítat s transportní délkou cca 155cm. To pro případ nákupu tubusu;-)

    #104453
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    S tímto kouskem ukecávám norský rybky již třetím rokem. Bez jakýchkoliv problémů. Můj názor – super prut.

    #104458
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Když se spojí mnohaleté zkušenosti rybáře a výrobce produktu v jedno, tak by nemělo být pochyb, že by to nefungovalo. Ať je to Rainer, Vagner, a nyní i Sim. Něco na tom bude. Kdybych neměl od Rainera v této gramáži, šel bych do něj. Vypadá skvěle.

    #104461
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Pokud takový prut potřebuješ do výbavy a nakonec ho nekoupíš v této akci tak jsi divný, zvláštní a nejspíš taky vůl:-D

    #104462
    Rosomak
    Člen
    (5 odpovědí)

    Je tento proutek vhodny i na lov s velkými gumami typu Roybait se smekacim navijakem?

    #104463
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Tenhle prut jsem si pořídil na Soroy a z mého pohledu je to neskutečně velká paráda, jak to popsal Raca. Perfektně sedí v ruce, je hodně citlivý i pro menší ryby, ale s důvěrou se jde do něho pořádně opřít……Nevím proč je teď s takovou slevou, šel bych do něho i kdyby byl o dost dražší – samozřejmě po tom, co jsem ho dostal do ruky. Při výběru mi samozřejmě poradil Michal – a v kombinaci s Daiwou Leobritz je to (podle mě) takový parádní Mercedes. V klidu a bez námahy se dá točit manuálně i bez elektriky, je to požitek. Zkoušel ho i Salmon, taky se mu zamlouval.

    #104464
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Tady je v akci – obecná 112cm, bez nějakého drastického opírání – prut má ještě hodně velkou rezervu…já už ne 😀

    #104466
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Rosomak napsal:

    Je tento proutek vhodny i na lov s velkými gumami typu Roybait se smekacim navijakem?

    Smekáče zvládá bez problémů, zrovna mám nahozeno.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 60)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Daiwa Tanacom Quick Grip 2.1m 300-800g

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...