Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Daiwa Tanacom Quick Grip 2.1m 300-800g

  • Toto téma obsahuje celkem 59 odpovědí. Do diskuze (26 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 60)
  • Autor
    Příspěvky
  • #104661
    meky
    Účastník
    (286 odpovědí)

    skroban5 napsal:

    meky napsal:

    To si raději trochu připlatím za elektriku.

    S tou elektrikou určitě neprohloupíš ,mám ji už tři roky a maximálni spokojenost.

    Má odpověď byla všeobecně na nabídku Sima.Jestli dát 8000 za obyčejný,nebo 11000 za elektriku, tak bych se rozhodl takto. Bez elektriky bych nejel. Velmi často nevíš v jakých hloubkách budeš chytat a ručně motat 120m+ je nádeničina. A když chci, tak z elektriky je manuál v okamžiku.

    #104664
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    meky napsal: … chytat a ručně motat 120m+ je nádeničina. A když chci, tak z elektriky je manuál v okamžiku.

    100% súhlas8-)

    #104668
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    Díky všem za radu.

    Bude to tedy elektrika.

    Teď ještě – jaká ??

    Líbila by se mi Daiwa, ale vzhledem k počtu dní, které strávím na moři, se mi skoro sedmnáct litrů zdá dost.

    #104680
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Mrkni na Angel Domaene nebo na Fishink Aliexpres.

    #104704
    Rosomak
    Člen
    (5 odpovědí)

    Kvalitní elektrika za rozumnou cenu je MAXXIMUS ELECTRIC od fy. Fladen. Mám ji dvě sezóny a super. Osobně bych elektrickej multik kvůli zaruce v zahraničí nekupoval.

    #104705
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Rosomak napsal:

    Kvalitní elektrika za rozumnou cenu je MAXXIMUS ELECTRIC od fy. Fladen. Mám ji dvě sezóny a super. Osobně bych elektrickej multik kvůli zaruce v zahraničí nekupoval.

    Fladen vyrábí Banax, o jehož kvalitě je tu popsáno bezpočet stránek. Kupujte Banax, ať mají servisy z čeho žít!V počtu vykonaných prací zabírá Banax a jeho deriváty WFT elektra a Fladen úctyhodných 80% všech servisů. Neustále dokola se mění řadiče, prasklé překlapěče, základní desky, potenciometry, řechtající ložiska.

    Koupit elektriku v zahraničí?

    Ano cena bude jistě lákavá, ale záruční a pozáruční servis nulový. Bez kvalitně přeloženého návodu si nenamotáte ani pletenku. Počítadlo potom místo odvinutých metrů ukazuje stopy nebo yardy. V případě náhradních dílů, nedostanete nic, protože Daiwa nebo shimano má určité modely pro Evropu a podporuje je náhradnímy díly, pokud bych chtěl objednat ND na jiný model, než je v Evropě v nabídce, mám prostě smůlu a nedodají ho. Pokud budete letos kupovat novou elektriku přeji Vám šťastnou ruku a rozum v hrsti!

    #104713
    Rosomak
    Člen
    (5 odpovědí)

    Sim napsal:

    Rosomak napsal:

    Kvalitní elektrika za rozumnou cenu je MAXXIMUS ELECTRIC od fy. Fladen. Mám ji dvě sezóny a super. Osobně bych elektrickej multik kvůli zaruce v zahraničí nekupoval.

    Fladen vyrábí Banax, o jehož kvalitě je tu popsáno bezpočet stránek. Kupujte Banax, ať mají servisy z čeho žít!V počtu vykonaných prací zabírá Banax a jeho deriváty WFT elektra a Fladen úctyhodných 80% všech servisů. Neustále dokola se mění řadiče, prasklé překlapěče, základní desky, potenciometry, řechtající ložiska.

    Přiznám se, ze jsem nevěděl ze je tento model výrobek Banaxu, nicméně důležitá je výstupní kontrola a použité materiály,které se mohou lišit. Přeci jen neni Fladen nějaká no name značka, je to stejné jako u černé elektroniky, také se to vše montuje v “jedné továrně” ale v kvalitě a ceně jednotlivych značek jsou velké rozdíly.

    #104727
    Paradoxxx
    Účastník
    (151 odpovědí)

    Mohu potvrdit,že já i jeden kolega máme MAXXIMUS ELECTRIC od fy. Fladen již několik let a nikdo z nás neměl doposud jediný problém(snad jsem to teď nezakřiknul :-E).V době,kdy jsem se rozhodoval,co si pořídím,tak recenze+názory+poruchovost hovořily proti Banaxu,ale možná to je jen otázka štěstí,či věc názoru.

    #104729
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    Je dobré se taky zamyslet,kolik se prodá v česku banaxů který lze koupit pod 10tisic proti jiným,dražším daiwám, shimanům,myslím, že to bude o dost větší počet,protože zkrátka pro někoho kdo jede jednou v roce na ryby tento multík stačí,proto asi také více reklamací a servisu.Ale to je jen moje logická úvaha a nemusí to tak být. Je taky jasné, že když dám za multík 16tis. tak samozřejmě vyšší kvalitu předpokládám. Ale Michal má určitě objektivnější a odbornější zkušenost,neboť do útrob těchto strojků vidí. Přeji šťasný výběr;-)

    #104736
    mikr
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Na tohle téma se napsalo již mnoho řádků. Z vlastní zkušenosti mohu říci toto: Když si chceš zkazit týden v Norsku na který se celý rok těšíš, tak si kup Banax a spol. Mě vydržel vždy 2 dny a potom růčo fůčo. Daiwa je držák i když má taky svoje bolístky. Ale 100% servis u Michala je jistota že si dovku užiješ.

    #104743
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Nesouhlasím. Mám Banax už tři roky a všechno je ok. Kamarád má Fladen a taky v pohodě.

    #104745
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    mikr napsal:

    Na tohle téma se napsalo již mnoho řádků. Z vlastní zkušenosti mohu říci toto: Když si chceš zkazit týden v Norsku na který se celý rok těšíš, tak si kup Banax a spol. Mě vydržel vždy 2 dny a potom růčo fůčo. Daiwa je držák i když má taky svoje bolístky. Ale 100% servis u Michala je jistota že si dovku užiješ.

    Co jsem zjišťoval u jednoho velkobchodu, kde mám kamaráda , tak v roce 2013 bylo prodáno 900 banaxů. A to pro prodejce c CZ.Což ho asi 500 lidí vlastní v CZ a zde o něm nenapíší. Sám vlastním 2. Jeden je problémový, který nedovede spravit i Sim. Nebo asi dovede, ale jakmile ho opraví, vysype se asi něco jiného.( Sime, to je ten oranžový, co ti vozí Neustále každý rok Dedo 145 ). A druhý, ten půjčuji. Mám ho 3 roky a je za sezonu 4-6 x v Norsku. A ten ještě v žádném servise nebyl.To znamená, že byl 15 x v Norsku na min. týdení výpravě. A věřím tomu, že se s ním nikdo nemazlí. Takže je to asi o kuse, kdo co koupí.

    Jakmile klekne, budu se znažit koupit ten stejný, pokud možno vyrobený ve středu.To je dle statistiky výrobních procesů v továrně. :-P:-P

    #104751
    Rosomak
    Člen
    (5 odpovědí)

    Jelikož se toto vlákno stocilo jiným směrem, tak zpět k Simovo prutu. Dnes mi dorazil a musím říct, ze jsem uchvacen zpracováním, designem a je opravdu vidět, ze jej skládal někdo, kdo už ma na severu něco odchytano. Navíc je nyni v super akci a pomer kvalita/cena je bezkonkurenční. Zbývá ho letos poradně prubnout na Loppe 🙂

    #104765
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Tyhle pruty už jsou v naší partě tři a nejstaršímu jsou už tuším tři nebo čtyři roky. Pokud budu porovnávat tak lepší už je jenom Daiwa Sealine X. Je taky u nás v partě, ale cenově je někde jinde. Takže za mě několikrát palec nahoru. 😛

    #104770
    Peeta
    Účastník
    (125 odpovědí)

    taky jsem si udělal radost a mám ho už objednaný a k tomu multík Penn Commander 20LC

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 60)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Daiwa Tanacom Quick Grip 2.1m 300-800g

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...