Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 42 odpovědí. Do diskuze (20 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel jindra a poslední změna proběhla před 12 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 43)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3611
    Dan Buchta
    Člen
    (5 odpovědí)

    Podělíte se někdo o zkušenosti z této lokality? jedem druhou půlku července s http://holidayinnorway.cz/…byl jste někdo přesně tady? a co si myslíte o tomto termínu? díky 🙂

    #11769
    dalibor
    Účastník
    (298 odpovědí)

    V Norsku jsou min.2 Bogeny kam se jezdí na ryby jeden je Bogen u ostrova Austra

    a druhý je u Info – 1 Bogen u Rorviku nebo Info 2 Bogen u Rorviku.

    V červenci je počasí stálejší ,takže budeš každý den na vodě , je i větší počet drůhu ryb.

    #11772
    Dan Buchta
    Člen
    (5 odpovědí)

    Je to Rorvik…a jak je to s rybama v červenci? Podělte se někdo o zážitky z této lokality 🙂 Díky 🙂

    #11773
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to Buchtic: V diskuzi o pár řádků níže je psáno o Vikně,tak ti to posílám

    Vikna

    Já tam budu od 27.6. do 8.7.2010

    Naki

    #11774
    Dan Buchta
    Člen
    (5 odpovědí)

    Díky, až se vrátíš tak napiš jak to šlo 🙂

    #11805
    Dan Buchta
    Člen
    (5 odpovědí)

    Lidi pište! :)…jak to vypadá s rybama v červenci a nebyl jste někdo přes tuhle cestouvku? Díky 🙂

    #11877
    Miloš
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Já jsem s u nich byl,zalov v minulosti a počti si

    #11878
    Miloš
    Účastník
    (16 odpovědí)
    #12087
    Dan Buchta
    Člen
    (5 odpovědí)

    Díky :)…ale sou tam příspěvky skoro 2 roky starý…byl jste tam někdo před kratší dobou? :)a co obecně ta lokalita??

    #12230
    storm
    Účastník
    (104 odpovědí)

    Chtěl bych si letos zarybařit v Bogenu, kam jezdí Dalibor. Kde se dá objednat ubytování? Dík.

    #12232
    dalibor
    Účastník
    (298 odpovědí)

    Odkaz na téma Bogen Fereihus máš ZDE

    Rezervaci a objednávku můžeš mít přes CK Pepa , Dintur nebo

    přímo u majitele

    .

    V Bogenu jsem od 12.8 do 27.8 2010 na malé chatě. Volná místa

    jsou ještě na velké chatě.

    Další odpovědi hledej v přípěvku Bogen fereihus.no:-D:-D;-)

    #19756
    Bogen
    Člen
    (8 odpovědí)

    Děkujeme Milhausovi za skvělou reklamu v současnosti i v minulosti!

    Pana Dalibora osobně neznám, nicméně chápu, že jako konkurence se nás snaží poškodit.

    Pro upřesnění uvádím, že jako provozovatel Bogenu u Rørviku, jsem se s problematičtější skupinou, než byla skupina “Milhause”, za celé tři roky nesetkal.

    Pánové prostě psychicky nevydrželi to, že nenachytali. Tak se aspoň snažili dělat problémy a snaží se dodnes házet špínu na nás.

    Jejich pobyt u mě končil tak, že po sobě nechali nepořádek takový, jako nikdo za poslední tři roky, když jsem po nich chtěl úklid zaplatit, vyhrožovali, že buď něco zničí nebo že odvezou části vybavení…

    Co s takovýmito lidmi???

    Petrův zdar všem slušným rybářům, Bohumil Bohůnek, http://www.holidayinnorway.cz

    #19765
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Ahoj všichni,V neděli jsme se vrátily z Bogenu od pana Bohůnka.moje hodnocení je takové že ubytování je na velké ůrovni.apartmán je pěkně zrekonstruovaný a taktéž místnost na sušení oblečení a mražáky jsou scela nové a vše scela funkční.Molo s filetárnou taktéž.Loď fungovala beproblemů.Jeden den se nám vybyla baterka na start motoru a po upozornění byla hned odpoledne vyměněna.Benzín byl k dyspozici neustále bez upozornění.Jelikož jsme v podstatě všichni nováčci 2 z nás uplně poprvé tak se nám povedlo i něco nachytat i když né žádné velké trofejky.Jedna treska 9 kg a halibut 4kg.Jinak průměr.Měli jsme smůlu na vítr skoro jsme se nedostali na moře.Na pozdější termín je tam míst na chytání dost.Jak ve fjordu ta na moři.Mapy jsme dostaly i s vyznačenými místy kde se dá dobře chytat.

    Pan Bohůnek se o nás postaral velmi dobře.Chtěli jsme si koupyt lososy a kolega chtel čerstvého halibuta v ledu odvést domů.Bez problémů bylo vše zařízeno a dovezeno večer před odjezdem.Já osobně jsem byl spokojen.

    #19766
    kejklik
    Účastník
    (78 odpovědí)

    Radyn napsal:jsme se vrátily na ůrovni.apartmán a mražáky jsou scela nové a vše scela funkční.vybyla baterka Benzín byl k dyspozici Chtěli jsme si koupyt lososy

    Gramaticky debilně je to schválně nebo neúmyslně?

    #19767
    hlasunek
    Člen
    (72 odpovědí)

    to radyn:

    nejlepší zpráva za celý dnešní den.Vyjíždíme do Bogenu 13.5.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 43)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...