Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 190 odpovědí. Do diskuze (26 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 2 dny a 23 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 191)
  • Autor
    Příspěvky
  • #357583
    jisto.73
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Ahoj Dedo za partu z Chebu k dnešním narozeninám přejeme vše nej.

     

    #357584
    Tonek
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Ahoj Dědo také přeji hodně zdraví a pěkné úlovky

    #357586
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Vše nej nej Dědoooo

    #357588
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Vše nej nej Dědoooooo🎣🐟🇨🇿🇸🇰🇳🇴

    #357607
    Dedo145
    Účastník
    (2538 odpovědí)
    Tak zase konečně na netu. Internet už nám zase šlape na jedničku a tak se znovu dostávám do starých kolejí. Včera jsme oslavili moje narozeniny za účasti celého kempu. Bylo veselo a dnes kupodivu všichni vyjeli na moře. Počasí se konečně umoudřilo a užívali jsme si to parádně.
    Během výluky internetu se nic zvláštního nestalo, protože počasí bylo pod psa a maximálně se dalo vyjet do fjordů na makrelky. Takže o nic jste nepřišli.
    Dnes na 82 – ce bylo plno kelerů a všichni se tam po větrných dnech zahojili. My s Vláďou jsme ještě zkusili polaky a vcelku se taky dařilo.
    Uvidíme co bude dál, protože počasí se má zase pokazit
    #357619
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Vše nejlěpší k narozeninám hodně zdraví,dlouhá léta a hlavně hodně pěkných ryb ti přejou Petr a Lenka

    #357624
    Dedo145
    Účastník
    (2538 odpovědí)

    Dnes se odvážili na vodu jen bojovníci. Vítr v nárazech 13 m/s byl velmi nepříjemný i ve fjordech. My s Vláďou jsme se nevěnovali makrelám a výsledkem byli 4 obecňačky a jedna krásná 65 cm jednoskvrnka. Slovenská parta se zase soustředila na makrely a přivezli plnou bednu ryb okolo 50 cm. Zítra nás čeká výjezd v oku bouře cca na 4 hodiny,tak věřím, že něco nachytáme

    • Odpověď byla upravena před 3 týdny a 2 dny uživatelem Dedo145.
    #357633
    Dedo145
    Účastník
    (2538 odpovědí)

    K poledni se nám vyčasilo a tak jsme vyrazili na moře. Slovenská parta zase kelerovala a já jsem s Vláďou a Vlaďkou vyjel na Asen vyzkoušet polaky. Zpočátku se nám dařilo a polaci v bedně pěkně přibývali. S postupujícím přílivem však aktivita ubývala a tak jsme před přicházejícím deštěm ujížděli do přístavu

    • Odpověď byla upravena před 3 týdny a 1 dnem uživatelem Dedo145.
    #357646
    Dedo145
    Účastník
    (2538 odpovědí)

    Včera nebylo o čem. Ryby absolutně nebraly a zachraňovaly to jen makrely. Dnes se situace obrátila a aktivita byla super. Za tři hodiny jsme měli tři bedny jatečních kelerů a všichni byli spokojeni. Rozloučili jsme se s další partou a najely mi nové skupiny, takže jedeme naplno dál. Zítra však bude nucený odpočinek, protože se žene další bouře.

    • Odpověď byla upravena před 2 týdny a 5 dny uživatelem Dedo145.
    #357654
    Dedo145
    Účastník
    (2538 odpovědí)

    Loučili jsme se s dalšími partami a protože dnes foukal vítr v nárazech až do 20 m/s tak se dalo jít maximálně na houby. Je jich plno a všude a tak mi kluci přinesli plné vědro. Vše zdravé a už se suší.

    • Odpověď byla upravena před 2 týdny a 4 dny uživatelem Dedo145.
    #357692
    Dedo145
    Účastník
    (2538 odpovědí)
    Není co dodat. Ryby dnes neskutečně aktivní, pěkné tresky,spousta kelerů a třešnička na dortu -halibut 14 kg. Filetárna byla plná a až o půlnoci končili poslední.
    Zítra to vypadá úplně stejně. Ráno ještě fučák a odpoledne se to uklidní a zase bude plné moře našich lodí
    #357698
    Radim Linka
    Účastník
    (91 odpovědí)

    Hezký ryby! Oceňuju hlavně ty obecňačky, nějak jich v poslední době ubylo, zdá se….

    #357707
    Dedo145
    Účastník
    (2538 odpovědí)
    Super počasí,ryby aktivní, krásné tresky nachytaný a doplněno kelery z 92 ky. Prostě sen každého norka.
    Zítra možná fjordy,ale ani to není jisté
    #357715
    Dedo145
    Účastník
    (2538 odpovědí)
    Dnešní větrný den využili rybáři na oddych a sběr lesních plodů. Něco málo zůstalo i pro mně, takže jsem se dal do zavařování.
    Večer se trochu vítr uklidnil a mnozí vyjeli aspoň do fjordu,kde jsou tuny makrel.
    #357724
    Dedo145
    Účastník
    (2538 odpovědí)
    Konečně se nám chvilku vyčasilo a všechny lodě byly na vodě. Dopoledne to bylo OK , ale odpoledne se vítr obrátil a aktivita ryb zmizela.
    Napajedelská parta zabojovala a mimo jatečních kelerů dostala 8 kg halibuta. Chytilo se i pár pěkných okouniků.
    Večer jsem měl záchrannou akci, protože jedna parta to přehnala a nevrátili se za světla. Vyjel jsem pro ně a bezpečně je přivedl do přístavu.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 191)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...