Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 191 odpovědí. Do diskuze (26 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 8 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 192)
  • Autor
    Příspěvky
  • #357380
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Včera krásný výlet na Melstein s celou rodinou. Cestou jsme si chytili pár ryb a tak čerstvé grilované ryby asi ještě nikdo neměl. V lagunách s křišťálovou vodou se někteří i vykoupali.
    U ostatních part se to rozjíždí. Hned na prvním výjezdu moravské party zabodovala Anička krásnou treskou.
    Takže tradice ženské převahy pokračuje.
    #357401
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Dnes jsem měl zájezd do Trondheimu. Vybavovali jsme s Bennem nějaké formality a můžu vám říct, že město už není pro mě.
    Po návratu jsme aspoň na chvilku vyjeli na Storflua a Liam hned na první drift ulovil krásného kelera. Jeho mamina Linda zase ukázala, že ženy jsou v laufu a vytáhla hned dva. Na zítřejší oběd a na fishcake pro celý kemp jsme nachytali za hodinku a potom jsme rychle ujížděli vytáhnout krabí klece. Vcelku se zadařilo a večeře byla super.
    #357414
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)

    Dnes se poslední část mé rodiny loučila s mořem. Na 82- ce se vyrojilo neskutečné množství bedničkových kelerů a tak si chlapci jak se patří zachytali.

    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #357423
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Dnes jsem se rozloučil s poslední části rodinky a od dětí jsem dostal na památku krásné obrázky. Ještě si to užili výletem do Trondheimu a slíbili jsme si, že to příští rok určitě zopakujeme.
    Odpoledne jsem vyjel s novou partou a na 82-ce jsme vybagrovali pár pěkných kelerů. Potom jako když utne a začalo foukat,tak jsme oklikou přes Asen bezpečně zajeli do přístavu.
    #357447
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Výjezd se třemi loděmi na exkurzi tuleních ostrůvků se parádně vydařil. Asi stovka tuleňů se předváděla a všichni byli okouzleni jejich zvědavostí a nebojácností.
    Rybařina dnes byla slabší, protože byly nulové drifty. Přesto se pár zajímavých ryb chytilo.
    Zítra to vypadá na zasloužený odpočinek
    #357484
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Včera se nejezdilo a tak dnes i přes nepříznivé počasí jsme se šesti loděmi vyjeli aspoň na chvilku do Koet fjordu na makrelky. Chvilku trvalo než jsme narazili na slušné hejna ale pak to šlo rychle. Velikost ryb byla různá,tak se muselo trochu třídit. Každý si nachytal tolik co potřeboval a trochu jsme vyzkoušeli i gumové nástrahy,ale kromě pár bedničkových doršů se nic zvláštního nechytilo.
    Protože je přes kopec vidět na větrné turbíny,tak jsem sledoval jak se otáčky zrychlují. A i když ve fjordu bylo poměrně klidno,tak jsem zavelel k ústupu. Vyšlo to na chlup, protože na výjezdu z fjordu jsme si už trochu zaskákali na bočních větrných vlnách.
    Teď už je venku 15-ka vítr a zítra se dostane až nad 20 m/s, takže bude těžké i otevřít dveře od chaty
    #357500
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)

    Po včerejší vichřici se nám dnes odpoledne moře trochu zklidnilo a tak všechny lodě vyjely na lov. Ryby jako obvykle po bouřce moc aktivní nebyly,ale nalovilo se toho poměrně dost. Večer ještě sashimi, uzené makrelky a pečené koleno.

    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem uživatelem Dedo145.
    #357507
    tomass
    Účastník
    (16 odpovědí)

    zdravím na Bakkan Wahl, chtěl jsem se zeptat, v patek odjíždíme s přítelkyní obytným autem do švedska a norska na ryby, budeme se věnovat rybolovu na řekách a jezerech. v plánu máme i rybolov na moři. otázka zní jestli je možné si pujčit lod na dva tři dni ke konci srpna, díky za odpověd, Tomáš a Renata

    #357513
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)

    zdravím na Bakkan Wahl, chtěl jsem se zeptat, v patek odjíždíme s přítelkyní obytným autem do švedska a norska na ryby, budeme se věnovat rybolovu na řekách a jezerech. v plánu máme i rybolov na moři. otázka zní jestli je možné si pujčit lod na dva tři dni ke konci srpna, díky za odpověd, Tomáš a Renata

    Bez problemu

    #357524
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Zlepšené počasí nám umožnilo výjezdy do všech lokalit. Většina lodí projížděla Melstein a úlovky byly velmi slušné.
    Makrely na 14 ce byly ve velikostech okolo 50 cm.
    Já jsem s brněnskou partou vyjel na Husoya zkontrolovat polaky. Za tři hodiny jsme měli v bedně jen jednoho. Už to vypadalo na pěkný propadák,ale po západu slunce se opět stal zázrak a polaci začali kousat o sto šest. Za hodinu a půl jsme měli plnou bednu a velikost od 70 do 85 cm byla zárukou krásných soubojů.
    Už jsme zaznamenali i první polární záři.
    #357535
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)

    Dnes nám skončilo několik skupin a tak moc lodí na vodě nebylo. Já jsem vyjel s novou partou Pražáků a byla to velká bída. Moře bylo úplně mrtvé a nebýt pár pěkných polaků, tak by to byl úplný propadák. Pravdou ale je, že jsme museli skončit před večerem, protože začal hustý déšť a nepříjemný západní vítr.

    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem uživatelem Dedo145.
    #357549
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)
    Laušovci se dnes rozloučili pěkným 17 kg halibutem a mládež se v pěkném počasí i vykoupala. Dále se loučíme s prázdninovými hosty a tradice ženské převahy ve velikosti ulovených ryb stále trvá.
    Večer opět uzené makrelky a teď mně čeká vítání se slovenskou partou.
    #357561
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Ahoj Norci😀nejede teď někdo na Bakkan??z Prahy??  Rád bych poslal dědovi balíček cca 300? . Pokud ano prosím napište sem. Děkuji Honzák 🎣🐟🇨🇿🇳🇴

    #357569
    Dedo145
    Účastník
    (2539 odpovědí)

    Momentálně jsme třetí den bez internetu, operátor slíbil opravu do zítřka.

    • Odpověď byla upravena před 3 týdny a 6 dny uživatelem Dedo145.
    #357577
    Mareček
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Ahoj dedo dnes nezbudni.    https://youtu.be/-NdmYKhN8hk?si=nlZWIY5rDWi8kye6

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 192)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...