Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 188)
  • Autor
    Příspěvky
  • #357036
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Nějak nám počasí nepřeje. Moře je sjízdné jen pro odvážné a tak zůstávají jenom fjordy. Proti předpovědi počasí bylo poněkud lépe,ale jenom blázen jede na otevřené moře když je hlášena desítka vítr.
    Rozloučili jsme se s několika partami a nejvíce bych poblahopřál nejmladšímu Honzíkovi k tričku rybáře č. 1. Neskutečný borec, který se vyrovnal starým norkům.
    #357052
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)

    Zase se našlo v noci okno v silném větru a dvě party to využily a pod malými kelery dostali pěkné tresky. Už se nám objevují letní houby a slunečné počasí se silným větrem nám snad brzy skončí. Dnes píšu v nezvyklou dobu,ale chystáme se na noční lov,tak zítra uvidíme jak to dopadne

    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 3 týdny uživatelem Dedo145.
    #357070
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Mám za sebou dvojitý noční výjezd. Do půlnoci Husoya a od 4 hodin ráno Melstein. Vilko si konečně zabojoval s bezmála metrovým kelerem a s Martinem jsme úspěšně dotáhli ranní výjezd. Přijeli nám Zokovci a hned první večer naznačuje, že ženy asi ukáží mužům jak se loví polaci.
    Pár poetických obrázků z přírody dokazuje, že Norsko není jen o rybách.
    Další party dnes zase vyjely na noc,ale já už musím trochu oddychovat
    #357094
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Prostě paráda . Noční jezdci zabrali naplno,u zokovců to zůstává na stejné úrovni/holky chytají a kluci čumí/ a já jsem ráno vyjel s partou z Mormorstui a nachytali jsme spoustu doršů.
    Odpoledne jsme vyjeli se Šandovskou lodí na Storflua a doplnili jsme bedny krásnými kelery
    #357107
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Po včerejším upršeném a rozfoukaném dnu se dnes vyjasnilo a moře se zklidnilo. Všichni to využili a mimo ryb se i pěkně opálili.
    Já jsem vyjel s Vilkem na okouniky,ale cestou jsme se zastavili na jedné jámě a nachytali pár pěkných doršů. Na okounikovišti bylo pár lodí,ale večeři jsme si v pohodě chytili. Zokovci polakovali na Asenu a jak už je pravidlem,tak ženy nachytaly největší ryby.
    Já teď ještě vyrážím s Martinem na Husoya zkontrolovat polaky a kelery
    #357122
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)

    Zase jeden krásný letní den. U Zokovců nic nového,Lucka válcuje všechny rybáře. Siska si chytila svého prvního a skutečně pěkného okounika-53 cm. Přijela nám nová parta Soukupovců a nejmenší člen hned první den zabodoval krásným polakem.My jsme s Martinem bojovali na noční jízdě. Nebyl to žádný masakr. Polaci jen bedničkoví, keleři se až do rána neobjevili,ale před odjezdem v 5 hodin ráno se situace začala lepšit. Podařil se keler 106 cm a 12 kg na vláčecí prut, tak si umíte představit jaká to byla jízda. A zase na super gumu od Honzáka a Mira St. Večer ještě sashimi od Holanďanů a pěkný den je za námi

    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 2 týdny uživatelem Dedo145.
    #357157
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Včera jsme zažili tropický den s teplotami nad 30 ° C. Hodně ale foukalo, takže ti kteří se před žhavým sluníčkem neschovali a jeli se projet do fjordů,museli použít všelijaké prostředky proti spálení.
    Večer se vítr uklidnil a tak jsme vyjeli na noční lov. Zokovci tahali polaky na Asenu a my jsme projeli keleroviště na Melsteinu. Ráno jsme pro změnu utíkali z vody před deštěm a silným západním větrem.
    Dnešek byl oddychový, protože celý den hustě pršelo a foukalo.
    #357183
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Dnes jsem si udělal krátký výjezd se sympatickou a veselou holandskou dvojicí na Asen. Trochu jsme zapolakovali v příjemném počasí a vynikajícím driftu do 1km/hod.
    Aktivita ryb byla průměrná, takže v každém driftu se.chytila jedna až dvě ryby. Velikost od 60 do 75 cm.
    Bohužel předevčírem utopili telefon, takže žádné fotky od nich nemám.
    Další holandská parta lovila v hlubších vodách,ale kvůli GDPR nechtějí být na netu, takže fotky jen bez hlavy.
    Zítra má být slušné počasí tak doufám, že Zokovci se po dnešním slabém dnu zase dostanou do formy.
    #357199
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Krásný slunečný den byl ve znamení mládežnických úspěchů. Je vidět, že máme nadějné nástupce. U Zokovců nic nového. Lucka vyvláčila tresku 95 cm a chlapi se jen z povzdálí dívali, jak se chytají velké ryby.
    Večer ještě rozdávání salátu a už se těším na zítřek. I mně přijde posila
    #357223
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Právě jsem se vrátil z nočního výjezdu na Husoya. Zokovy ženy měly poslední společný lov, protože Lucka už zítra odleta domu. Cestou jsme se zastavili v tulení kolonii a byl to fakt pěkný zážitek. Lucka znovu potvrdila svoje umění a v slabé aktivitě ryb dostala pěkné kelery.
    Polaky vůbec nebraly,ale kelerové jízdy to plně nahradily. Ještě společné foto v krásných tričkách a teď šup do postele, protože dnes pro změnu přijede moje Lucka i s další rybářkou Laurou.
    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #357242
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Jedna Lucka odjela a druhá to za ni vzala. Dnes jsme absolvovali okouniky s norskou partou a mezitím co oni tahali okouniky jsme si zajeli povláčit na kelery. Nachytali jsme na fishcake a přejeli na Asen. Polaky se moc na háčky necpaly, tak jsme zkusili hloubky na elektriku. Výsledkem je po dvou driftech jedna lednička na salát a druhá na tresku v majonéze.
    Zítra to vypadá na fjordy nebo oddych
    #357249
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Celý den foukalo,vyjeli jsme jen my a parta z Maristua do fjordů. Nic moc se nedělo,ale protože foukal západní vítr,tak jsem se zkusil dostat za Asen. Drift byl sice dost silný,ale naše pilkry 600+ se dostaly do požadované hloubky a za hodinku jsme měli plnou bednu slušných kelerů. Večer ještě výroba fishcake a salátu a zítra se má počasí umoudřit.
    Moje Lucka jede na plné pecky a elektrika už jí nedělá žádný problem
    #357267
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Dnes to byla rychlovka. Výjezd dvou vlastně až tři generací. Ti nejmladší, Kuba a Míša se nám starším ve všem vyrovnali a po zásluze dostali trička fisherman no. 1
    Asi nám roste nástupnická generace.
    #357277
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Úžasný den za námi. Ráno jsme si s Luckou na hodinku vyjeli na Asen a já jsem byl jen statista. Krásné dva polaky na oběd pro celou rodinku jsme dostali do lodi. Zokovci se byli loučit s mořem a Iva jen potvrdila, že ženy jsou vždy nejlepší.
    Odpoledne jsme vyjeli na makrelky s mojí mládeži do fjordu a zase za hodinku jsme jich měli dost na zítřejší grilovačku a na plnou udírnu.
    Zítra nás čeká oddych, protože se to trochu rozfouká
    #357316
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Po včerejším oddychu,vyplněném míčovými hrami a grilovačkou,jsme se dnes odpoledne vydali s nejmladšími na kelery. Mládež bojovala statečně a byly chvíle,kdy jsme jim s Luckou museli pomáhat, protože 75 ky kelery na vlačáku či jigovém prutu,byly nad jejich síly.
    Na večerní příliv jsme zase vyjeli na polakovačku se starší vnučkou Laurou. Zpočátku to bylo slabší,ale při západu slunce se nám to slušně rozjelo a bedničku jsme přivezli plnou
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 188)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...