Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #340828
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)
    Plzeňáci se vrátili z Melsteinu právě když jsem se slovenskou partou ráno vyjížděl. Přivezli krásné ryby. Jindra se svou partou po absolvování túry na cashky vyjeli na Husoyu a taky se jim dobře dařilo
    Pelhřimovská parta už chytá jen chyť a pusť a tak se bavili na Asenskych plotnách.
    Nám se v ranním přílivu příliš nedařilo.
    To co objeli Plzeňáci v nocí bylo bez života a aktivity.
    #340872
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)
    Plzeňáci vyjeli dnes ve tři hodiny ráno a super nachytali na Asenu.
    My jsme vyjížděli do fjordů až později a úlovky byly čistě fjordove. Největší treska 98 cm a několik doršů 50 – 80 cm.
    Zítra bude odpočinkový den, protože zafouká a na zaprsi
    #340892
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)
    Příjemných 6 stupňů, vítr okolo 10 m/ s a celodenní déšť nikoho na moře nepustil. Jindra si s partou udělal výlet do podzemí Fort Austrat a ostatní sledovali hokeje při konzumací fishcake a uzených mniků
    Rozloučili jsme se s Pelhřimovskou partou a zítra hlásí zlepšení počasí,tak snad vyrazíme na ryby
    #340966
    Radek71
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Ahoj Dedo, Pelhřimovská parta hlásí návrat v pořádku domů, díky za skvělou rybářskou dovolenou a už se těšíme na další Bakkan. Díky Radek.

    #340975
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)
    Dnes jen velmi stručně, protože jsem se ve čtvrt na tři vrátil z nočního výjezdu s bratislavskou partou. Kluci chytali parádně a filetovat budou do rána
    Plzeňáci opět krásné ryby vyválčili na Melsteinu a Louny dochytaly co bylo třeba, protože zítra mají poslední den
    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem Sim.
    #341002
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Dnes velké střídání. Pět chat mi končilo a zítra se to zase začne plnit. Už jsem dost unavený po včerejším nočním lovu a dnešní celodenní práci v přístavu. Ale půlnoční pohled na moře za přístavem dodá sílu každému

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem Dedo145.
    #341048
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Dnes výjezd s novými Bakkaňáky. V příjemném počasí jim Asen a Melstein ukázal své bohatství. Dopoledne jsme jen vláčili a plná bedna polaku byla za dvě hodinky na každé lodi. Po poledni jsme přejeli na Melstein a keleři od 70 do 90 cm byli při chuti. Pod nimi se krmily metrové tresky. Myslím, že seznámení s místními vodami bylo pro novou partu skvělé.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem Dedo145.
    #341052
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Tomu říkám víč než bohatý úlovek! Krásná práce.

    #341114
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Parádní počasí a vláčkaři dnes vyhráli na celé čáře. Metrové kelery na hloubkách 10-40 m na Melsteinu vyzkoušely jejich výbavu. My jsme dnes zkusili se dvěma partami těžké pilkry ,ale mimo několika 80 cm tresek a pár bedničkových kelerů se moc nedařilo. Já jsem ztratil 3 velké dorše a kluci na tom byli obdobně.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem Dedo145.
    #341137
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Nová parta moraváku ,poprvé na Bakkanu, zažila sen každého norského rybáře. Polaci na Melsteinu brali na každé nahození a dvě hodinky jsme se bavili náramně. Toto je jen předběžná informace, protože jedu ještě na noční s další partou

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem Dedo145.
    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem Dedo145.
    #341164
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Krásný ryby, vydařené počasí, perfektní informace! Horečka stoupá, za “16” vyrážíme.

    #341182
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)
    Delší výpadek z informací byl způsoben naprostým vyčerpáním, protože za 48 hodin jsem absolvoval 3 výjezdy a spal jsem asi tak 5 hodin. Noční výjezd s karvinskou partou byl náročný, protože foukal západní vítr a na Husoyi jsme nebyli ničím chráněni. Drify byly okolo 2 km/hod a ostré větrné vlny 5 – 6 m/ s nám znepříjemňovaly lov. Ryby ale byly aktivní a i když to nebyl žádný masakr,tak se chytaly pěkné velikostí. Vláčili jsme na hoře 8 m a úlovky polaku byly od 70 do 90 cm. Sem tam se mezi nimi objevil keler 80 + a to byla jiná jízda.
    Omlouvam se za kvalitu fotek,ale v tom vetru a desti se to asi jinak nedalo
    #341187
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Dnes odpočinkový den,prospal jsem asi 15 hodin a navečer přišlo na dobroty. Fishcake pro celý kemp a uzené mniky a bezvousky byly dobrým pochutnanim k pivku a vínku. Koš na vaření krabů se dá využít různými způsoby

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem Dedo145.
    #341196
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)
    Ještě pár fotek ze včerejšího výjezdu a konečně začala i krabova sezóna. Dnes se nám počasí navečer zlepší,tak bude noční rybolov.
    Průběžně se střídají party a českou a slovenskou enklávu teď přečíslí německá
    #341211
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Večer v 19,00 se vítr uklidnil a tak jsme se třemi loděmi vyjeli po značně rozhoupanem moři na jih Melsteinu. Dnes to bylo náramně jednoduché. Ryby nebyly na hraně,ale vytáhli se po bouřkách až na plotnu a bylo jich tam plno. Dorši od 80 do 110 cm, keleři od 80 do 100 cm lovili jako diví. Za hodinku a půl jsme měli nachytáno a už po úplně klidném moři jsme se vrátili do přístavu. Kluci ještě filetují a tak fotky od další party, která úspěšně zalovila na 47-ce dostanu až zítra.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 10 měsíci uživatelem Dedo145.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...