Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #339722
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Dnes velké střídání. Odjely mi tři party a přijely nové. Mezí odevzdáváním a předáváním lodí jsem si udělal chvilku času na kontrolu lovných míst. Konečně se ryby dostaly do normálu a byly na svých místech. Po delší době jsem zažil to, že pilkr neprošel mezi kelery a byl záběr na záběr. Telefonem jsem přivolal nejbližší loď a hned v prvním driftu se jim podařila metrovka. Doufám, že už se situace ustálí a ryby budou aktivní tak jako dnes.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 11 měsíci uživatelem Dedo145.
    #339728
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Stále počasí pod psa. Kluci jen zkouší štěstí okolo pobřeží a ve fjordech. Zítra ještě na vodu,ale pak přijde vichřice a budeme 2 dny oddychovat.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 11 měsíci uživatelem Dedo145.
    #339802
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Zatím vítr jako hrom. Jen navečer se trochu uklidnil a tak jsme zkusili Asen,kde jsme byli v zátiší před mořskými vlnami. Nachytali jsme přepravku bednickovych doršů a snad zítra vyjedeme i na moře.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 11 měsíci uživatelem Dedo145.
    #339804
    jisto.73
    Účastník
    (7 odpovědí)

    Ahoj DEDO, dnes vyrážíme z Chebu směr BAKKAN, jedeme na pohodu Cheb – Rostock – trajekt ve 22:30 do Trelleborg a zítra ráno v 6 směr Trondheim na místě u Tebe bychom měli být okolo 21:30. Jsi zkušený mořský vlk a proto nemáme pochyb, že výprava bude plná zážitků a dlouhých večerů. Jako náhradní program, kdyby opravdu nešlo nějaký den vyplout na moře, bereme s sebou muškařské pruty a vláčecí pruty na pstruhy.Zítra večer u Tebe jsme tam.

    Jindra, Martin a Jirka AHOJ anebo čus p… 🙂

    #339837
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Ahoj DEDO, dnes vyrážíme z Chebu směr BAKKAN, jedeme na pohodu Cheb – Rostock – trajekt ve 22:30 do Trelleborg a zítra ráno v 6 směr Trondheim na místě u Tebe bychom měli být okolo 21:30. Jsi zkušený mořský vlk a proto nemáme pochyb, že výprava bude plná zážitků a dlouhých večerů. Jako náhradní program, kdyby opravdu nešlo nějaký den vyplout na moře, bereme s sebou muškařské pruty a vláčecí pruty na pstruhy.Zítra večer u Tebe jsme tam. Jindra, Martin a Jirka AHOJ anebo čus p… 🙂

    Uz vas cekam

    #339848
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)
    Začali jsme včera až po 12. hodině , protože i jižní vítr byl tak silný, že drifty byly přes 3 km/ hod. Asi hodinku jsme se kryli za Vaeret ostrovem,kde se pochytalo pár tresek a kelerů. Když vítr povolil,tak jsme se rozjeli na moře. V příjemném počasí jsme zažívali sen každého norského rybáře. Záběry na každé nahození a keleři 50-90 cm byli při chuti. Pokud se podařilo dostat montáže pod hejno, přišla i nějaká ta obecnacka.
    V 18 hod. se vítr zase rozfoukal a tak s plnými bednami jsme se rozjeli do přístavu. Bonusem je i okouník, takže to vypadá, že bude nové loviště.
    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 11 měsíci uživatelem Dedo145.
    #339921
    sachlj
    Účastník
    (401 odpovědí)

    Parádní popis. Gratuluji. Jen tak dál. Ať vám dvacky zlámou klacky!

    #339989
    jisto.73
    Účastník
    (7 odpovědí)

    Dnešní ráno krátká porada s DEDO u raní kávičky na tradičním místě, poté předání lodi, mapy a rad kam vyrazit byla celá spousta, leč odpolední vítr a hlavně déšť nám trošku zkřížil plány. Lovná místa jsme zkoušeli jak se dalo, ale ač jižní vítr, který se chvílemi tišil nás vyhnal z otevřených plání  při rychlostech 10m/s  za Zelený ostrov, kde jsme narazili na pár ryb. Nebyly to žádné “velryby” ale na večeři a zítřejší oběd budou stačit. Zítra déšť a vítr 13m/s , tedy volno. Děkujeme DEDOvi za jeho rady, pomoc a životní nikdy netuchající optimismus.

    #340063
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)
    Počasí zatím moc nepřeje. Až dnes se vítr dopoledne zklidnil na 7 m/s a někteří rybáři to využili k lovu v pobřežních vodách. Já jsem se smutkem v duši vyjel na poslední jízdu se Sharkem, kterého jsem převezl do sousedního přístavu k novému majiteli.
    Navečer se vítr otočil od jihu a přesto, že bylo moře ještě pěkně rozhoupané,tak jsme vyjeli po šesté hodině s karlovarskou a švédskou posádkou.
    Ryby byly aktivní jen průměrně,ale přesto se nachytaly do tmy i pěkné kousky.
    Zítra se bude dat jezdit už od oběda tak uvidíme co nás čeká
    Momentalne jsem trosku opozdeny,protoze v noci nam vypadnul internet.
    #340069
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Tak zítra odjezd směr Bakkan konečně po dvou letech.Takže se uvidíme.

    #340076
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)

    Konečně krásný den bez větru a na klidném moři rybky kousaly jak o život. Byl jsem s německou partou a za 4 hodinky jsme byli plní. Dařilo se všem a tak za odměnu dostal každý talíř fishcake

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 11 měsíci uživatelem Dedo145.
    #340092
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)
    Počasí nám zatím drží,ale rybky moc nekousaly. Všechny party se vracely s poloprázdným i bednami.
    Já jsem potřeboval zahustit halibutí polévku nějakým kvalitním masem a tak jsme s Martinem vyjeli navečer k červené tyči zkusit polaky. Za hodinku byla úloha splněna a Martin si odvezl dva krásné polaky přes 80 cm. Zítra zase výjezd s německou partou.
    #340137
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)
    Pěkný den za námi. Protože kelerů už má každý dost,tak jsme se povenovali doršům a polakum. Polaci jsou na mělčinách už udomacneni a když protáhneme drifty do hlubších vod,tak tam čekají pěkní doršáci
    Dnes mi přijely dvě nové party a pomalu se rozchytavaji.
    #340172
    Dedo145
    Účastník
    (2410 odpovědí)
    Tak takto se nám rozchytala nová parta. Noční výjezd hned po příjezdu a krásní polaci 80 +
    Prostě borci
    #340173
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Krásné rybky. Gratulace

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...