Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #343897
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Noví rybáři se dnes pomalu rozbihali a někteří se zase loučili. Můj den byl dnes plný příprav na nové hosty. Během dvou dnů budeme zase úplně obsazeni. Večer jsem dokončil kelerový salátek a zítra bude po něm

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 6 měsíci uživatelem Dedo145.
    #343918
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Bakan jede. Ryby se konečně probraly k životu a nálada v plném kempu je úžasná. Noví rybáři se dnes ještě jen rozjížděli,ale zítra budou mít šanci na podobné úlovky

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 6 měsíci uživatelem Dedo145.
    #343935
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Další pozoruhodné úlovky našich hostů z dnešního dne.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 6 měsíci uživatelem Dedo145.
    #344011
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Těžké dva dny za námi. Déšť a silný vítr nás poslal do fjordu. Mimo tisíců makrel se dá ulovit i pěkný dorš. Slovenska parta vsadila na sladke vody a vyslo jim to paradne.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 6 měsíci uživatelem Dedo145.
    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 6 měsíci uživatelem Sim.
    #344101
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Ještě stále plný kemp. Včera vyjížďka na kelery a vcelku úspěšná. Každý se věnuje jiným druhům ryb a už mají všichni limity nachytané. V případě dnešní kalamity na moři se SK parta vydala na sladké vody a taktéž to stálo za to.
    Zítra zase jenom fjord, protože počasí nás na moře nepustí
    #344109
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Fjord nezklamal. Pěkní dorši,jednoskvrnky,mini halibut,štítník a spousta makrel. Prostě pohoda na klidné vodě, když venku na moři fouká. Německé partě se podařil i pěkný halik 91cm.
    Na závěr ještě pár 70+ kelerů a super den je za námi
    #344126
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Další rozfoukaný den jsme využili na uzení makrel,halibuta a všichni v kempu dostali pravé detvanske haluškyL oučili jsme se s další partou a zítra nás snad počasí pustí i na moře

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 6 měsíci uživatelem Dedo145.
    #344138
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Pánové to byla jizda. Jedna parta mi odjela a tři další nastoupily. Zase je plný kemp. Po vydávání lodí a ubytování jsem si večer vyjel na 82 ku nachytat salatovky. Co čert nechtěl tak mi skákali na udici kelery 70cm. Takže při lovu salatovek jsem přivezl za 2hodiny dvě plné bedny. Větší ryby jsem daroval německým starouškum a ostatní jdou do salátu. Když tak keleři pěkně brali,tak jsem obvolal okolní lodě a kluci zažívali sen každého norského rybáře. Slovenská parta ještě pod kelery vytáhla tresku 125 cm a 17,5 kg. Večer ještě uzené makrelky a zítra nás zase čeká fjord.

     

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 6 měsíci uživatelem Dedo145.
    #344232
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Dnes typická fjordovačka. Stovky makrel, pár pěkných jednoskvrnek a doršů, hodně tresek bezvousych a pod makrelami překvapení ve formě skoro metrového kelera. Večer ještě fishcake a loučení s další partou, kterou ráno nahradí nová.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 6 měsíci uživatelem Dedo145.
    #344255
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Tak jak ve fjordu vaří voda makrelami,tak na 82ce vaří kelery. Němečtí rybáři si to dnes užili a protože používali jen vláčecí pruty,tak se jejich zážitky znasobili. Od devíti ráno do poledne bylo vymalováno. Množství kelerů využili samozřejmě i ostatní party. Jenže zájem o jateční kelery nemáme jenom my. Velcí predátoři se sem taky stahují. Včera to byla maxi treska a dnes super mníček 169cm a 24kg.
    S další partou jsem ještě nachytal pár pěkných okouniků a krásný den je za námi.
    Nevím jestli ještě v této sezoně někdo šťastného lovce krásného mnika překoná a je pravděpodobné, že příští rok tu bude jako vítěz zdarma.
    #344274
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Pěkné počasí stále dovoluje vyjíždět na moře. Všechny party toho využívají a tak úlovky jsou v pohodě. Zase se mezi tisíci kelerů našla jedna rarita a to mořský ďas 14 kg.
    Ja jsem si jen navečer vyjel na Honzakovu mělčinu a za hodinku jsem si odvážel 3 polaky+70 cm.
    #344275
    Horak
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Teda to jsou ryby jako hovada!!!

    #344308
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Pěkné počasí stále dovoluje vyjíždět na moře. Všechny party toho využívají a tak úlovky jsou v pohodě. Zase se mezi tisíci kelerů našla jedna rarita a to mořský ďas 14 kg.
    Ja jsem si jen navečer vyjel na Honzakovu mělčinu a za hodinku jsem si odvážel 3 polaky+70 cm.
    #344318
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Ráno rozfoukané a proto jsme vyjeli až v poledne. Před jižním svěžím větrem jsme se schovali za Asen a u sádek bylo dost pěkných kelerů a mně se přilepila i slušná metrová dorška.
    Když se vítr odpoledne zklidnil,tak jsme vyjeli na sever Melsteinu. První drifty byly slabé,ale pak se to rozjelo. Krásné polaky braly na každé druhé nahození a stalo se i to, že v jednom driftu jsme měli všichni na lodi polaka na háčku.
    Prostě sen každého norského rybáře.
    Večer ještě sashimi z čerstvého polaka a teď slavíme narozeniny jednoho z hostí.
    #344353
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Dva dny bez deště,ale vítr 12m/s a více. To není ani na fjord. Někdo to využil na turistiku, jiní na houby a další zase na vláčení ze skály.
    Uzených makrel se dostalo na každého a teď jen čekáme až se vítr uklidní
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...