Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #343343
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Krásný den, perfektní počasí,ale aktivita ryb byla na nule. Při polakování se aspoň dopoledne na každé mělčině chytily aspoň 2 ryby,ale odpoledne už to bylo nulové. Polaci začali brát až po šesté hodině večer a to už většina lodí byla v přístavu. S kelery to bylo obdobné.
    Zítra snad rybky budou kousat víc
    #343347
    Jan
    Účastník
    (7 odpovědí)

    Dedo145

    Krásné fotky, děkujeme 👍

    #343364
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Ještě pár pěkných fotek z včerejší okouníkovačky v podání budějických lovců.
    Dnes velkovýjezd s 5 ti loděmi a po rozpačitém začátku se děli věci. Super kelerovačka a konečně zabrala i místa, která byla dlouho neproduktivní. Večer ještě uzené makrelky a teď rychle do postele, protože zítra zase lovíme
    #343373
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Dnes zase parádní kelerovačka a Vlaďka ji završila krásným doršem. Po rybářině se dá už vyběhnout i do lesa, protože houby už jsou v plném proudu.
    Večer posezení s uzenymi makrelkami a sashimi z čerstvého polaka.
    #343405
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Super počasí,super kelerovačka v dopoledních hodinách,kde v minimálním driftu všichni tahali plné montáže jatečních keleru. Po dvou hodinách jsme na každé lodi měli plnou bednu a tak jsme vyjeli na makrelky. Za půl hodinky bylo makrel dost a tak jsme protáhli jízdu na okouníkovište. Další hodinka a půl a bednička byla doplněna okouniky. Večer ještě sběr krabů a výroba fishcake. Zítra trochu zafouká a zaprší tak se snad konečně trochu vyspím
    Krásný mořský ďas se povedl jednomu z nejmladších rybářů a tak mu patří velká gratulace
    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 7 měsíci uživatelem Dedo145.
    #343421
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Tak nám zase zapršelo. Aspoň odpoledne se dalo vyjet do fjordu, který je plný makrel. Ale je to lepší než sedět v kempu.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 7 měsíci uživatelem Dedo145.
    #343424
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahoj Dedo145 , tvoje reporty a fotky jsou úžasné a pokračuj v nich ! Je to i poučné a alespoň mně to dobíjí baterky -))

    Mám za sebou taky pár norských výprav – letos jedu po 18-té ale člověk se pořád učí …….

    Prozradíš mi recept na tvoje sashimi a co je vlastně to fishcake?

    Díky a ať se Ti daří

    Ota

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 7 měsíci uživatelem otapa.
    #343426
    tom
    Účastník
    (171 odpovědí)

    Taky by mě to zajímalo.

    #343428
    radek
    Účastník
    (679 odpovědí)

    a mě by zajímal recept na ten Tvůj rybí salát, někde to tu bylo, ale už to asi zapadlo

    #343430
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Ahoj Dedo145 , tvoje reporty a fotky jsou úžasné a pokračuj v nich ! Je to i poučné a alespoň mně to dobíjí baterky -)) Mám za sebou taky pár norských výprav – letos jedu po 18-té ale člověk se pořád učí ……. Prozradíš mi recept na tvoje sashimi a co je vlastně to fishcake? Díky a ať se Ti daří Ota

     

    Urcite si udelam cas a vsechny recepty znovu zverejnim. Ale ted mam az do konce zari plny kemp a jak vidite z casu mych reportu,  je pulnocni doba chvile,kterou mam pro sebe a snazim se rychle zaspat.

    #343437
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Po utišení větru jsme vyjeli odpoledne na Melsteinen. Nikde nebylo téměř nic mimo malých keleru. Mezi nimi Vlaďka chytila svého prvního halibuta v životě. Chybělo mu do míry asi 5 cm,tak putoval zpátky do moře. Jedině okounici nezklamali.
    Zítra snad bude aktivita v hloubkách lepší. Vlackaři byli vcelku spokojení
    #343481
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Trochu se zpozdenim predvcerejsi krasny den. Bohuzel nam padla wifi a nepodarilo se mi odeslat fotky na vlakno. Vcera ji Bennuv syn dal do poradku,ale priprava a nasledne oslavy narozenin uz mne k internetu nepustily.

    #343487
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Oslavy narozenin se protáhly až do ranních hodin a tak na vodu dnes vyjely jen tři lodě. Vlny a neohlášený silný vítr je však rychle vrátil do přístavu. My jsme s Bennem dopoledne uklidili místnost po narozeninové párty a do večera jsem dělal generální úklid filetarny. Zítra počasí pod psa, takže se pořádně vyspím

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 7 měsíci uživatelem Dedo145.
    #343506
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Dnes fantastická okounikovčka. Využili jsme zlepšeného počasí a příznivého driftu a výsledek byl super

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 7 měsíci uživatelem Dedo145.
    #343527
    Fischstar club
    Účastník
    (87 odpovědí)

    Ahoj dedo 145, tak máme naloženo a ráno ve 3.°° hod vyrážíme na Bakkan 13 pramen ti vezeme a k tomu 32 kousků, kteří jsou nedočkavý na rybolov……Zdraví Fischstar club.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...