Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 199 odpovědí. Do diskuze (32 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 2 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 198)
  • Autor
    Příspěvky
  • #330720
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Ahoj, není to tak složité založit nové vlákno i když letošní návštěva Norska se jeví spíš jako “fata morgana” . To však neznamená, že si tady tu nejistotu nemůžeme aspoň trochu zpříjemnit.

    Takže, do toho….

     

    Je tam nádherně. Chata Torfride.

     

    • Téma bylo upraveno před 3 roky a 1 měsícem uživatelem Step.
    #330730
    Fischstar club
    Účastník
    (87 odpovědí)

    Věříme že se tam od 28.8. – 4.9. 2021  dostaneme…..

    #330740
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Vy se máte. My máme termín 9.-18.6. Já teda nakupuju jako že pojedem, nový vertikální přívlačák, gumy, šňůry, mám vyhlídnutý sonar od Garmina a už měsíc zabalený mulťák, abych ho poslal Michalovi na opravu, ale s těmito dvěma položkami zatím váhám.

    Každý rok se fotíme v Dombasu na kalendář.

    #330828
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Zdravím.Máme letos dva termíny jeden v květnu a druhý v srpnu.Smutné je že nám před čtrnácti dny jeden člen naše týmu navždy odešel.Tak nevím jestli se letos na Bakkan vůbec podíváme.Dokud se to svinstvo bude na světě rozlézat tak nepojedem nikam.Zdravím všechny a i na Bakkan.

    A buďte zdraví

    #331003
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Dnes slaví 67 let náš Beník. Vše nejlepší kamaráde!

    #331010
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Všechno nejlepší přeju a hlavně zdraví

    #331011
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Gratuler med dagen. 🙂

    #331164
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Dubnová Bakaňácká treska

    #331173
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)

    Ahoj Bakkanaci. Po ukonceni minule sezony jsem toho stihnul docela dost. Tyden po prijezdu jsem odjel na brigadu do Francie,kde jsem stravil dobu az do vanoc. Po navratu jsem s prekonanym Covidem pretrpel karantenu a od te doby makam na ruznych stavbach na Slovensku.

    Je to dusledek stastneho duchodcovskeho veku ,takze si nemuzu stezovat na nudu a nedostatek prace.

    S Bennem jsem v obcasnem kontaktu a zatim jsme do 15. 5 zavreni jako vlastne cele Norsko pro vyletniky.Po 15.kvetnu snad budeme moudrejsi a iBenn je mirny optimista. Vypada to tak,ze stastni zaockovani snad uz tuto sezonu budou moct uzivat kras a dobrodruzstvi na mori v Norsku.

    Verim,ze i nase moudre vlady v CZ a SK zrusi karanteny po prijezdu a zivot se zase trosku znormalizuje.

    Takze si vsichni drzme palce a uz se tesim jak to na Bakkanu rozjedeme.

    #331244
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ahoj Michal/Sim/. Mohol by si sem hodiť nejaké foto z interiéru/exteriér/ chaty VILLA. Máš ho v ponuke dosť dlho,aby si nás oboznámil s týmto domom. Nenechaj sa prehovárať/ po Slovensky-neondej sa/ a doplň do lokalít. Díky

    #331247
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Ahoj Jakabo, fotky z interiéru Vily nemám, protože Covid situace mi neumožnila se na Bakkan dostat.

    #331900
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)
    Konecne jsem dostal od Benna fotky noveho ubytovani ,ktere na Bakkanu zacalo fungovat od minuleho roku. K ubytovne patri i plny servis v pristavu,tedy susarna,prevlekarna a mrazici box. Vzdalenost od pristavu je cca o 200 m delsi nez z Bakkanu.
    Po dnesnim telefonatu z Bennem to predbezne vypada tak,ze by sezona mohla zacit od 15.7 2021 pokud pujde vse tak jak predpokladame.
    Podminkou pro vstup do Norska bude platny EU Covid pas .
    Dalsi podrobnosti a upresneni budu dodavat ihned po jejich zverejneni.
    Verim,ze se nam stejne jako vloni rozbehne sezona v tomto terminu a pojedeme az do konce rijna.
    Drzme si vsichni palce i pesti
    #331910
    Fischstar club
    Účastník
    (87 odpovědí)

    Pro kolik lidí je ten dům, a název, cena…

    #331911
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Dům se jmenuje Villa, je pro 6 osob a stojí 2800NOK na den pobytu, včetně 2 lodí 5m 40HP Yamaha, navi a echolot Garmin. Na přání je možný i aluboat Kvaerno 60HP.

    #331973
    Stanislav70
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Halo, haló tak kdy Peter vyráží? Chtělo by to už aspoň nějaké fotky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 198)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...