Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 357 odpovědí. Do diskuze (64 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 358)
  • Autor
    Příspěvky
  • #306619
    hadarak
    Účastník
    (11 odpovědí)

    Pro JanaS

    V loni chata rybolov norsko1.Co se týče vybavení chaty dostačující.Chata byla uklizena v perfektním stavu.Mrazák,lednice,koupelna všude čisto.Doporučuji vyrazit na moře s dědou.Poradí kam a jak na ně.Nám to hodně pomohlo a nachytali jsme krásné ryby.

     

     

     

    #306631
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Pro JanaS:

    Na chatu Torfride jezdíme každý rok už asi 8 let…také jsem četl v sešitě či deníku co na chatě je tyto věci co píšeš…asi jsme měli štěstí ale plísně ve sprcháči sem si nevšiml a asi nikdo z naší party,mrazák ve filetárně je jeden velký a není tam dlouho možná 3-4 roky  a jeden menší starší…vždy nám v nich všechno dobře zmrzlo…lednice na chalupě je nová je tam asi 2 roky…jinak vybavení chaty nám vždy stačilo a je pěkné…dokonce je na chalupě i vysavač…pak jsou tam nějaké věci co tam nechali jiní rybáři,fén na vlasy tam nechala moje přítelkyně a byl tam i loni a já nevím co ještě….asi záleží co tam přijede za lidi a co tam vyvádí…co se týče výjezdu z kotviště je to trochu oříšek…poprvé jsme to vypádlovali,podruhé vycouvali a potřetí už to šlo samo,výjezd je úzký a místy mělký musíš kousek přizvednout motor za odlivu když se bojíš,jen to chce pomalu a nebýt posilněn něčím tvrdým…je tam nové molo  jen musíš najed do té správné kóje,některé jsou užší,jinak se tam zasekneš …jinak chata je pro nás super máš filetárnu společnou jen z jednou chalupou to platí i o přístavu..mrazáky jsou jen pro tebe a k lodím je to možná 60 metrů….občas nás zlobila wifi,ale nám to nám nevadilo…nevím jestli ti to takhle stačí když tak se ozvi a nebo napiš Dědovy145 řekne ti víc…já tam jedu 20.dubna tak ti pak můžu říct víc co se po 7 měsících změnilo ale asi nic..máš tam takové soukromí kolem nikdo nikde…lodě si myslím že jsou super nikdy žádný problém,když ti nedojde benzín..

    • Odpověď byla upravena před 5 roky uživatelem Horňas.
    • Odpověď byla upravena před 5 roky uživatelem Horňas.
    #306637
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Dobré ráno. Děkuji všem za reakce.

    Horňas, tobě speciální poděkování, protože je to k té konkrétní chatě, o kterou mi jde. Nám se líbí přesně to, co popisuješ. Soukromí, klid. Výborné informace, díky za ně. O ty nejčerstvější z letošní sezóny určitě budu mít zájem.

    Přeji ti ať se vám daří, vyjde počasí a můžete si to užít.

    Honza

    #306645
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Vážení klienti prosím aby jste si nemysleli,že se vymlouvam,ale chata Torfridde nepatří do mě pusobnosti.Pokud jsou tam nasi /tedy CZ a SK / hoste na pozadani rád pomuzu.Ale já mám na starosti vsechnv hosty Bakkanu, všech 21 lodi ,cely  přístav,a všech 9 domů.Na zařízení chaty Torfridde,lodě k tomu patřící nemám zadny dosah a muzu jenom pomoci s pripadnymi problémy.Tento objekt i s vybavením patří jinemu majiteli

    #306650
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Dnes jsme dorazili šťastně na Bakkan.Cesta v pohodě,ale zima je tu jak na Sibiři.Zitra 12-ka vitr ,tak se povenujeme pripravam a pozitpo hrr na ně.

    #306651
    Heinz
    Účastník
    (111 odpovědí)

    Ahoj Dedo. Jaká byla cesta, kudy jsi jel? Je tam nějaké dopravní omezení? Pojedeme už příští týden nahoru, tak scháním čerstvé info. Díky.

    #306686
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Jel jsem jako vždy po mostech a v Norsku po trojce.Vesya z Prahy na Bakkan za 23 hod. Bez problemu

     

    #306690
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Včera dvanáctka vítr ,tak jsme se věnovali priprave lodi.Dnes 5-6m/s,tak frcime na ne.

    #306691
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Paráda Dedo! Už se těším na první letošní rybí report z Bakkanu. Přeji dobrý lov.

    #306747
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    První den na vode je tu.Po včerejsi foukanici velmi příjemne pocasi.Nejvetsi tresku 95cm chytil Milan.Dopoledne jsme se pomotali okolo majáku a odpoledne i na moři.Ryby moc aktivní nebyly,ale první balíčky už kluci zamrazili a večeře byla taky .Pár keleru už je nasolených na salat a nějaké mnicky na úzeni taky.Dnes pokračujeme

    .

    #306769
    petrstar
    Účastník
    (64 odpovědí)

    Ahoj Dědo, moc hezké ryby, doufám že se potkáme na lovišti. Za týden jedeme. Petrům zdar.

     

    #306779
    Dedo145
    Účastník
    (2415 odpovědí)

    Marecek se dostal do vedení s treskou 108 cm.Prozili jsme krasny slunečný den se spoustou peknych ulovkú.Dnes uz se ma zase rozfoukat,tak kluci vyrazi brzy rano a já se povenuji priprave lodí

    • Odpověď byla upravena před 5 roky uživatelem Dedo145.
    #306781
    Cesar
    Účastník
    (155 odpovědí)

    Dedo, šílím tady u tvých fotek! Nervozita stoupá…

    #306823
    Sniza
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Ahoj Dědo. Tvoje reporty z Bakkanu teprve začínají a už nás pěkně dráždíš tím, jaké “ponorky” taháte z vody. Pro naší partu z Chebu to bude dlouhé čekání, protože za tebou jedeme až v srpnu. Tak nám to všechno nevychytejte…

    #306850
    Jindřich Tischer
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Ahoj Dědo, super info jen tak dál. Letos ti tam opět zaplníme chaty. Tentokrát 4 v termínu od 18.5-28.5. Někteří již 20 tou sezónu po sobě já jen 17 sezónu 😀. Hltáme všechny příspěvky a těšíme se na viděnou. Ahoj Jindra a parta z Úval a Lounska

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 358)

Téma ‚Bakkan Wahl 2019’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...