Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 357 odpovědí. Do diskuze (64 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 256. až 270. (celkem z 358)
  • Autor
    Příspěvky
  • #312396
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Po vcerejsim vyjezdu jsem rozdal benziny a jeste jednou vyjel s dalsi partou na noc.Prave jsem se vratil,takze fotky a reportik udelam az dnes po chvili spanku.Ale jeste jsem pozvany na zelnacku,takze asi to s tim spankem jeste nebude tak horke.

    Honzakovci po vcerejsi noci si dnes udelali repete,takze to take shrneme pozdeji.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 9 měsíci uživatelem Dedo145.
    #312457
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Trochu se zpožděním,ale posledni 2 noci jsem toho moc nenaspal.Pocasi stále jak na houpačce.Teploty do 30 stupňů,vítr od nuly do 10 m/ s nas nutí využívat každou chvíli na rybaření, takže se jezdí brzy ráno nebo v noci a vždycky se přižene silný vítr, který nás donutí přerušit výjezd.Nachytalo se dost okouniku protože v minimálním driftu je to jedna z možností jak jak se vypořádat s minimální aktivitou tresek. Noční výjezdy na vláčku přinesly super úspěchy Honzakovcum a Frantovi s Kájou ale pilkrovacka byla horší. Dnes koupání opalování a posezení s přáteli. Každý si to tu užívá po svém.Na posledni fotce vidite,co se da dokazat i se super GPS na uplne nove lodi.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Dedo145.
    #312464
    Planchet
    Účastník
    (22 odpovědí)

    Ahoj Petře, pro ty ostrovní brusiče bude potřeba pořídit vznášedla……M

    #312494
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Vcera uz mi dosly sily,tak aspon par fotecek.Po celodennim vyletu na 30 stupnove vyhni jsem dnes paradne opeceny a ted jeste udim makrelky a mnicky.Dnes jsme skoncili trochu drive a tak se mi snad podari dnesni fotky posbirat nez vsichni cervenacci zaspi.

    #312518
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Tropicka vedra zasahla i Bakkan.Vcera jsme vydrzeli na vode temer cely den,ale dnes uz to nedame a zkusime to az vecer. Jsme vsichni trochu do cervena a ryby z toho horka taky blbnou.Nejvic zaberu polaku jsme meli v prave poledne v tom nejvetsim horku.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Dedo145.
    #312581
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Vcera nocni vyjezd se slovenskou partou do 4-metrovych oceanskych vln skoncil predcasne po pulnoci,protoze nam do toho jeste prisla bourka od Linesoya a oceanky se zacaly krizit s ostrymi  vetrnymi vlnami od vychodu a bylo to dost neprijemne.Honzakovci skoncili jeste drive,protoze sever Melsteinu byl kvuli obrovskym vlnam,ktere se zdvihaly na kazde melcine ,temer nesjizdny

    Dnes nam po tropickych dnech zafoukala 11-ka a ochladilo se tak o 10 stupnu.Takze se doma chladime a verime v lepsi zitrky.Snad se bude dat vyjet aspon na Sharkovi.

    #312626
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Vcera 11-ka vitr a tak jsme s chuti oslavili narozeniny Ivy a me vnucky Millie.Dnes odpoledne se vitr trochu zklidnil a tak jsme vyjeli na Sharkovi.Trefili jsmer se do doby krmeni jak tresek,tak i keleru a tato parta bude filetovat do rana.

    #312670
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Honzakovci vyletovali na Fort Austratu,loucili jsme se s Pavlovou partou a navecer vyjezd se slovenskou partou.Ryby moc nekousaly a po trech ztracenych treskach se aspon jedna podarila.Mimo zajimave chobotnicky jsme nachytali jen bednu keleru salatove velikosti a nekolik sedumdesatek.

    #312690
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Louceni a vitani bylo temou dnesniho dne. Na vodu vyjeli jen novi klienti,kteri si u brehu nachytali veceri a ja jsem jeste cekal na prijezd slovenske paty,ktera prijela hodne po pulnoci a vitani trva jeste stale.

    Zitra jeste dve skupiny a pak se v plnem poctu budeme venovat jen rybam.

    #312738
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Honzakovci se s nami rozloucili ,Zokovci jeste bojuji.Slovenska parta dnes udelala masakr na Melsteinu,Nemcum se podaril pekny dasik  a Holandane nas denne udivuji.

    Zitra vyjezd se tremi lodemi a vecer nashledanou

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Dedo145.
    #312819
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Po chvili radioveho klidu jsem tu zase.Protoze dnes fouka,tak jsem si nocni zpravy prelozil az na dnesek abych se poradne vyspal.

    Vcerejsi vyjezd se tremi lodemi se da povazovat za velmi uspesny,protoze vsechny posadky se ve filetarne zdrzely pres tri hodiny.Na ryby jsme si museli pockat az do poledne,kdy vyjeli obrovska hejna keleru a sem tam mezi nimi i nejaka ta treska ci mnicek.

    Zokovci pokracuji v okounikovani a Michal nam ukazal,ze levak nepotrebuje shanet opacny multak ,ale staci se opacne postavit k pilkrovani.

    Holandske pary si vedou vytecne a po vcerejsim uspesnem lovu uz maji zabookovany na Bakkanu dva roky dopredu.

    Dnes se nam rozfoukalo,tak Zokovci jsou v Trondheimu na vylete a ja chystam udirnu na spoustu makrel a pripravuji salaty z keleru.Venku jsou jen party z Blavy,Moravy a jedna lod Holandanu.Ostatni oddychuji pred zitrejsim nadhernym pocasim.

    #312875
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Zokovci a slovenska parta stravili dnesni den na vyletu do Trondheimu.Bylo sice krasne pocasi,ale mimo casneho rana hodne rozfoukane.Na more vyjeli jen Holandane v pet hodin rano a nez se vitr rozfoukal tak si u Asenu pekne zachytali.Ostatni jen zkouseli se stridavym uspechem makrelkovat ve vedlejsim fjordu.

    Muj den byl vicemene kulinarsky a mimo vyroby salatu jsem vyudil plnou udirnu makrel a na dalsi uz mam nasolenou varku.

    Zitra se nam opet trochu kazi predpoved a sjizdne more bude jen rano,tak se Zokem vyrazime na stinovou soutez proti Honzakovi a Tomovi v lovu polaku.

    #313003
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Trening v polakovani jsme dnes absolvovali na Asene s Zokovou partou.Moc aktivity ryby nejevily,ale i presto Ivca dostala 3 kusy nad 80 cm a jednoznacne vyhrala dnesni zahrivaci kolo.Langerovci se take neztratili a od ostatnich ocekavam fotky az zitra,protoze nez jsem uvaril v pristavu kraby,tak vsichni zaspali.

    Fotky vsak budou paradni,protoze byly take paradni ulovky.

    #313087
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Neskutecne vyzivny den na Bakkanu. Napajedelska parta po vcerejsim halikovi /146 cm ,35 kg/ dnes hrabla do nasich vod pro dalsiho,tentokrat 110 cm halika. Slovenske parte se podaril morsky das,Holandane kteri nasledovali nase drifty se Sharkem, tak vytahli tresku 111 cm.

    Druha Napajedelska parta absolvovala se mnou vyjezd na Sharkovi a 3 tresky /100 – 113 cm / a spousta keleru 55 – 70 cm jim uz temer naplnila limit.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Dedo145.
    #313187
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Krásné počasí, oceánské vlny okolo 3 m a polaci minimálně aktivní.Za dopoledne jen slabá bednička polaku a po obědě další bedna keleru cca 70 cm.To je účet naší jízdy s Ivcou .Zok doplňoval bedničky okouniky a jeho posadka to bez elektrickych multaku vzdala.Ostatní už zase zaspali a fotky budou až zítra, což nevadí, protože nás čeká 11 ka a budeme se věnovat společenskému životu, uzení a výrobě rybích lahůdek.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 8 měsíci uživatelem Dedo145.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 256. až 270. (celkem z 358)

Téma ‚Bakkan Wahl 2019’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(16)

Nahrávání ... Nahrávání ...