Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 357 odpovědí. Do diskuze (64 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 358)
  • Autor
    Příspěvky
  • #309077
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Honzo, vykašli se na ně. 😀

    Já Ti věřím a letos už to musí vyjít, budu Ti držet palce.

    #309172
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Pocasi nas zase trapi.Uz treti den oceanske vlny 3-4m a ted jeste do toho sedmicka vitr.Vcera se jeste dopoledne dalo jezdit,ale dnes vsichni dali oddych.Vyjel jsem jen na Sharkovi a byla to pekna houpacka.

    Ryby braly jen dve hodinky a pak do vecera jen miliony malych kelirku a sem tam nejaka bednickova obecnacka.

    Zitra zase na Sharka a uvidime jestli se do techto podminek jeste nekdo vyda.

    • Odpověď byla upravena před 4 roky a 11 měsíci uživatelem Dedo145.
    #309220
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Zdravím.

    Tak vyražíme na Bakkan.

    Zítra jsme na místě

    #309246
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Smutny pohled na kemp plny aut,kdyz se neda rybarit.Behem dne se pocasi prece jen zlepsilo a nekteri na vodu vyjeli.My jsme s prazskymi kluky vyrazili do vln na Sharkovi za jedinym ucelem zkusit chytit halibuta.Kluci tomu podridili cely tyden lovu ale bezvysledne.

    Zpocatku nam na nastrahy skakaly jen mensi tresky,ale ve druhem dlouhem driftu prisel zaber a Jakub si splnil svuj sen.Halik 112cm a 13 kg si s nim pekne zabojoval.

    Vecer uz z nej bylo dobre sushimi a dnes se z hlavy bude varit Sonova polevka.

    #309247
    Cesar
    Účastník
    (156 odpovědí)

    Ten halík je krásnej. Na co zabral? Na pilkr?

    #309383
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Ten halík je krásnej. Na co zabral? Na pilkr?

    Na filet z kelera asi na 50m hloubce cca 10m nade dnem

    #309387
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Vcera mi najizdeli novi hoste,tak jsem stravil cely den ubytovavanim  a vydavanim lodi.Nekteri jeste navecer chvilku vyjeli a privezli si prvni ulovky.Ale od vecera uz zase fouka a vypada to tak,ze nejblizsi dva dny se nikam nepojede.On to ten krasny cerveny zapad slunce taky vestil.Vecer jsem jeste stihnul dokoncit halibuti polevku pro cely kemp a privitat se s novymi.

    Uz podruhe v teto sezone okolo pristavu a pobrezi jezdila pobrezni straz a kontrolovali vesty,miry ryb a alkohol u ridicu lodi.Jako vzdy bylo vse OK a jsem rad,ze jsou nasi rybari tak zodpovedni.

    Mam taky zpravy od odjizdejicich partii,ze na hranicich v Osle kontrolovali limity vyvazenych filetu.Zamerovali se na Nemce,Polaky a Cechy.Vsechna nase tri kontrolovana auta prosla kontrolou bez zavad.

    #309496
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Velke stridani mam za sebou.Dnes jeste najizdeli dalsi hoste a nekteri novi vyuzili chvilkoveho zlepseni situace a vyjeli na vodu.Kazdy si nachytal aspon neco na veceri,jen kluci Slovensky se do toho opreli paradne.Privezli 40 krasnych kousku a nejvetsi polak mel 92 cm.

    K pivu a vinku jsem udelal pekne ostre Sushimi a muzeme posedet dele,protoze zitra nam foukne vitr az 21 m/s.

    Super reseni pro nas ,kteri se neradi zohybame a mame slabsi zrak vymyslel jeden z hostu

     

    #309563
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Mladi lovci vydrzeli a nachytali i ve spatnem pocasi a vezou si domu nezapomenutelne zazitky.Skoda ze nemohli casteji na vodu.

    Ja jsem vyuzil spatneho pocasi a absolvoval nekolik drobnych chirurgickych zakroku.Dekuji memu osobnimu lekari za perfektne odvedenou praci a za skvelou anestezi.Takova merunkovice by se mela podavat i v nemocnicich a pisen Krasna je zem by se rozlehala i tam.

    #309575
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Dedo, to tam máš ale šikovné dětičky. To jsou děti pana doktora, co tě operoval? Bylo to na šití?

    #309618
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Dedo, to tam máš ale šikovné dětičky. To jsou děti pana doktora, co tě operoval? Bylo to na šití?

    Nene,pan doktor už má takové vnoucky.Louceni s nimi bylo pěkné a trička si plně zasloužili.

    Zítra už počasí dovolí výjezdy na moře tak snad rybky budou kousat

    #309662
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Vylet na Sharkovi se vydaril na jednicku.Melstein byl plny keleru a sem tam pod nimi i nejaka obecnacka/nejvetsi 105 cm/ Kluci uz mne odpoledne tahali na vlacku,protoze uz nemeli sil bojovat se vsudypritomnymy kelery.

    Kodlovci se venovali vlaceni a taky toho privezli dost.Ostatni byli dnes taky spokojeni,ale fotky jsem z nich nedostal.

    Rano zase valime na Sharkovi.

    #309664
    Sniza
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Hezky se to u tebe Petře rozjíždí. Prohlížím si reporty každý den a vidím, že je to čím dál lepší. Jen tak dál, ale nevychytejte nám to do našeho příjezdu.

    #309679
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Nabízím ubytování na chatě Mormorstua. Na chatě jsem s Honzákem a spol od 22.7. Třetího srpna všichni odjíždějí, zůstávám já s manželkou a přijede dcera s přítelem. K dispozici je 2x třílůžkový pokoj , 2x loď Oien, v termínu 3.8. – 12.8., cena za osobu za pobyt 2070 Nok= cca 5600 Kč celkem tedy za jeden třílůžák 6210 Nok = cca 16800 Kč v ceně je zahrnuto ložní prádlo i závěrečný úklid. V přístavu k dispozici velká sušárna s převlíkárnou, mrazák. K tomu všemu je nutné připočíst i služby neúnavného delegáta Dědo 145 a na nezapomenutelnou dovolenou je zaděláno. Jedu tam už popáté a vždycky mám pocit, že jsem byl o prázdninách u dědečka na chalupě. Info 775 600 788 nebo milan.schick@seznam.cz

     

    Aktualizuji nabídku volný již jen jeden třílůžkáč

    #309742
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Kluci slovensky uz maji nachytano a tak dnes jen zkouseli nejakou vetsi rybu/samozrejmne na vlacku/a mimo zeleniny a nespocet polaku do 80cm se jim podaril polak 95cm.

    Pekne se nam rozbehnul i Benesov.Mimo svych fotek dodali jeste par fotecek ze vcerejsiho stretnuti na mori.

    Dnes jsme se rano rozjeli se Sharkem do sedmicky vetru a neprijemnych kratkych vetrnych vln.Ale vyplatilo se.Ryby byly neuveritelne aktivni a trvalo to az do 13,00 hod.Potom se uklidnil vitr,zastavil drift a bylo po aktivite.Zkusili jsme tedy hloubky a okounici byli na svych mistech.

    Ostatni party uz zaspaly,protoze jsem jeste varil kraby a teprve ted prisel do kempu.Tak z nich snad neco dostanu zitra.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 358)

Téma ‚Bakkan Wahl 2019’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...