Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 473 odpovědí. Do diskuze (69 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 474)
  • Autor
    Příspěvky
  • #295910
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj. Jede prosim nekdo ted v dohledne dobe na Bakkan?? Pokud ano tak mi prosim zavolejte, potreboval bych poslat pro Dedu 145 maly balicek. Predem dekuji. Ozvala se mi parta co tam jede 16.6 tak kdyby jel nekdo driv tak prosim o zavolani na 602309104

    Dekuji vsem. Balicek uz pojede na Bakkan. Preji krasny den. Honzak

    #295978
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Ahoj. Jede prosim nekdo ted v dohledne dobe na Bakkan?? Pokud ano tak mi prosim zavolejte, potreboval bych poslat pro Dedu 145 maly balicek. Predem dekuji. Ozvala se mi parta co tam jede 16.6 tak kdyby jel nekdo driv tak prosim o zavolani na 602309104

    Dekuji vsem. Balicek uz pojede na Bakkan. Preji krasny den. Honzak

     

    A ja dekuji Honzakovi za perfektni organizaci.Dovozcum podekuji osobne.

    #295985
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Dopoledne vydavani lodi nemeckemu zajezdu a pak jeste spousta organizacnich zalezitosti.Foukala sedmicka,takze Nemci jen trenovali pred pristavem,kde se nezdvihaly vlny.Vecer se to uklidnilo a ja jsem si vyjel dobit energii na polacky.Nemusel jsem jezdit ani za Zeleny ostrov,kde bylo jeste rozhoupane more.Za 2 hodinky cca 10 polacku a z toho nekolik pustenych.Bakkanaci urcite toto misto poznaji.

    #295986
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Dopoledne vydavani lodi nemeckemu zajezdu a pak jeste spousta organizacnich zalezitosti.Foukala sedmicka,takze Nemci jen trenovali pred pristavem,kde se nezdvihaly vlny.Vecer se to uklidnilo a ja jsem si vyjel dobit energii na polacky.Nemusel jsem jezdit ani za Zeleny ostrov,kde bylo jeste rozhoupane more.Za 2 hodinky cca 10 polacku a z toho nekolik pustenych.Bakkanaci urcite toto misto poznaji.

    tak to je nadhera. A neni to daleko na toto misto. Uz se tam tesim.

    #295987
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj. Jede prosim nekdo ted v dohledne dobe na Bakkan?? Pokud ano tak mi prosim zavolejte, potreboval bych poslat pro Dedu 145 maly balicek. Predem dekuji. Ozvala se mi parta co tam jede 16.6 tak kdyby jel nekdo driv tak prosim o zavolani na 602309104

    Dekuji vsem. Balicek uz pojede na Bakkan. Preji krasny den. Honzak

    A ja dekuji Honzakovi za perfektni organizaci.Dovozcum podekuji osobne.

    Dedo znas mě. Když můžu pomůžu. Vša já mám u tebe taky 200% servis. Uz se tesim na tulene

    #296035
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Vysoky standart si stale drzi kluci z DL.Moji dnesni nemecti spolujezdci taky dobre nachytali a rusonemci se stale drzi trasy po ktere jsme jezdili pred tremi dny a jde jim to

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 11 měsíci uživatelem Dedo145.
    #296089
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Na Bakkanu oddychovy den,trochu nam fouklo,takze chytali jen nocni lovci z DL.Zitra opet prijemne pocasitak se to snad zase rozjde

    #296128
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Kontrolni jizda na Husoyu ,za doprovodu jedne lode kluku z DL, dopadla dle ocekavani.Keleru malo,ale Doktor dokazal mezi mensimi vytahnout I krasnou 93-ku.Pri zapadu slunce prisel sen kazdeho Norka.Polaci na kazde nahozeni a mezi bednickovymi velikostmi I slusne 85-ky.

    S kraby je to zatim slabsi,ale na slusnou veceri se nachytat da.

    Fotky od nemecke vetsiny asi nedostanu,protoze vetsinou spi do 9 hodin a na vodu vyrazeji v 10,30.Takze pres obed se malokdy slavi uspechy.Ale prece jen se nekteeri z nich naucili I vlacit,kdyz vidi co nasi kluci vozi za ryby.

    #296198
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Hladina jak na rybniku a posledni vyjezd si kluci z DL uzili a svou normu splnili.Zitra se uz na vodu nechystaji,maji limity nachytany a chteji si pred cestou domu poradne oddychnout po svych nocnich vyjizdkach.

    Rusonemci si se mnou navecer vyjeli na Husoyu.V bezdriftove vode nebyly ryby tak aktivni jako vcera,ale I tak jsme si paradne zachytali pri pulnocnim zapadu slunicka.

    #296334
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Louceni s kluky z DL a prebirani lodi od plneho autobusu nemcu mi zabralo cely vcerejsi vecer a dnesni dopoledne.Zustali mi tu jen rusonemci a ted behem dneska a zitrka mi prijedou I nejake nase CZ/SK party.NAstesti mne zasobili fotkami kluci z Torfride.Ti maji uz nachytano a ted jedou jen chyt a pust.Nejvetsi polak 98 cm.Ten metrovy stale ceka na Honzaka.

    #296389
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Konecne jsem dostal I nejake foto od party Rusonemcu.Super parta,dobri rybari a uz planujeme dalsi rocnik.

    Dnes mi prijela posila ze Slovenska.Ladce zabodovaly hned prvni den,ale jeste jsou ve filetarne,takze fotky budou az zitra.

    #296444
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Slibene foto z nocniho lovu party Ladce.Bohuzel je po pulnoci z vody vyhnala bourka a dnes maji v planu vyjet ve 3 hodiny rano.

    Ranni duha slibuje ustaleni pocasi,tak uvidime

    Me najely nove party Svedu a Nemcu a tak uvidime jak se budou vyrovnavat s s nestalym pocasim.

    #296446
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Krasne tam chytate. Koukam polaci jsou pri chuti. Uz se tam tesime

    #296518
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Ladce po rannim vyjezdu uz davno zaspali.Jedinou fotku poslal Rosta jeste z vody a doufam,ze zitra z nich dostanu dalsi.Ryb meli plny stul,tak verim,ze na vode I neco nafotili.

    Pokud zitra pocasi dovoli jedu se Svedy na vyjezd.Nemci nachytali jen par mnicku a nikomu z ostatnich se moc nedarilo.

    #296519
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    Přátelé,kamarádi,už to máme za pár!!!Příští sobotu je poslední sraz před odjezdem.Odjíždíme 26.6. a pokud někdo  potřebuje cokoli poslat Dědovi Peťovi na Bakkan tak nabízíme zásilkovou službu zdarma.  Děda Z.

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 474)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...