Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #249459
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Pre Deda145, skoda, ze sme tento turnus nedali Melstein. Rad si precitam i pozriem, co noveho tento rok rybarom Melstein podaruje.

    #249460
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Pre Deda145, skoda, ze sme tento turnus nedali Melstein. Rad si precitam i pozriem, co noveho tento rok rybarom Melstein podaruje.

     

     

    Nejak nam nevyslo pocasi,ale urcite to spolu jeste otocime.

    #249467
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Nasim rybarum dnes pocasi vyslo a taky to bylo na ulovcich videt.Ceska parta pochytala pekne kousky a nakonec navazili 8kg jatyrek.V souboji generaci dlouho vedl vnuk nad dedou,ale nakonec zkusenost zvitezila a Fanda byl kralem lovu.

    #249469
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Ja jsem po vystrojeni chlapcu od Macochy rozebral zvlastni druh ryby.

    #249474
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Kdyz uz odpoledne byly vsechny lode na vode,tak asi v pul ctvrte jsem se jel podivat na Storfluu,jestli tam nejedou nejaci kelirci.Bohuzel na hloubkach nebylo nic,tak jsem sjel na Honzakovu melcinu chvilku povlacit.S radosti jsem zjistil,ze I zde uz polaci vyjizdeji lovit na male hloubky.Honzaku neboj ja ti to tu nevychytam.Postupne zesiloval vitr a pode mnou se asi na 15-ti metrech objevilo hejno sledu.Pustil jsem mezi ne cervenou zizalku a sup metrovka byla venku.Projel jsem jeste par kopecku a chytil nekolik bednickovych ryb.Pak zesilil vitr na 8m/s a na melcinach se zacaly zdvihat vlny,tak jsem zamiril do pristavu

    #249477
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Po nejake chvili prijeli chlapci od Macochy a na  prvni den meli skutecne hodne ryb.Neodolal jsem si s Ladou udelat selficko,popral jsem jim prijemne filetovani/pri dobrem cervenem vinku to jde/ a oni jsou tam jeste I ted a poctive makaji.

    Pardubaci po mem prijezdu na Bakkan uz spali,takze nevim jak dopadli.

    Zitra jedeme Melsteinen tak nam drzte palce.

    #249513
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Kdyz uz odpoledne byly vsechny lode na vode,tak asi v pul ctvrte jsem se jel podivat na Storfluu,jestli tam nejedou nejaci kelirci.Bohuzel na hloubkach nebylo nic,tak jsem sjel na Honzakovu melcinu chvilku povlacit.S radosti jsem zjistil,ze I zde uz polaci vyjizdeji lovit na male hloubky.Honzaku neboj ja ti to tu nevychytam.Postupne zesiloval vitr a pode mnou se asi na 15-ti metrech objevilo hejno sledu.Pustil jsem mezi ne cervenou zizalku a sup metrovka byla venku.Projel jsem jeste par kopecku a chytil nekolik bednickovych ryb.Pak zesilil vitr na 8m/s a na melcinach se zacaly zdvihat vlny,tak jsem zamiril do pristavu

    Dědo krásné ryby tam teď chytáte. Prosím te pořádně je do srpna na mé mělčince vykrm ať si pak spolu pořádně zachytáme. Tento rok musíme atakovat polaka 1 m ++++ 🙂 🙂

     

    #249517
    derick
    Účastník
    (125 odpovědí)

    Dedo pozdravujem ťa zo Soroya a chválim ti pekné úlovky len tak pokračuj.

    #249522
    Mareček
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Dedo daj vedieť ked dorazí navyják  nahod  na udicu a poprosím mníčka alebo tresku 150 +.

    #250248
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

     Dědo krásné ryby tam teď chytáte. Prosím te pořádně je do srpna na mé mělčince vykrm ať si pak spolu pořádně zachytáme. Tento rok musíme atakovat polaka 1 m ++++ :-) :-)

    No jo, ale to bys potreboval vedet na co ho mas chytit 😀 😀

    #250249
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    ….Pustil jsem mezi ne cervenou zizalku a sup metrovka byla venku.Projel jsem jeste par kopecku a chytil nekolik bednickovych ryb…

    Koukam, ze uz jdou na Ol monster, Red bug shad, to je dobra zprava… Tak jen tak dal a preji zitra peknou chytacku na Melstaine. Tesim se na fotecky..

    #250252
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Dědo krásné ryby tam teď chytáte. Prosím te pořádně je do srpna na mé mělčince vykrm ať si pak spolu pořádně zachytáme. Tento rok musíme atakovat polaka 1 m ++++ :-) :-)

    No jo, ale to bys potreboval vedet na co ho mas chytit 😀 😀

    Ja vim jak na ne. Nejdrive musim navnadit Zoomama a pak chytatam na daiwa gumove nastrahy. 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅a to pak berou jako prase 😅😅😅

    #250271
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Dedo daj vedieť ked dorazí navyják nahod na udicu a poprosím mníčka alebo tresku 150 +.

    Marečku nejsi málo náročnej jak tak čtu

    #250351
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Dnesni vylet byl podbarveny nadhernym pocasim a skvelymi zazitky .Vyrazeli jsme troche pozdeji,protoze predpoved nam ukazovala 6m/s,ale vitr zdaleka tak silny nebyl.Ale proti predpovedi nikdy nejezdim.Na Melstein jsme se dostali az v obdobi poledniho klidu.Ryby byly aktivni jedine na kelerovem kopci.Bylo vsak tezko dostat nastrahy pod milionove hejna malych kelirku.Me se jen jednou podarilo se 600g pilkrem projet pod ne a hned tam byl keler bratru 90cm.Ale to nejlepsi na nas jeste jen cekalo.Za Melsteinem se objevily 2 kosatky tak jsem je opatrne zacal pronasledovat.Nakonec jsem se dostal asi tak na 50m.Byla to asi samice s mladetem.Mlade se mi nepodarilo odfotit,ale obrovskou matku ano.Bohuzel fotky jsou jen fotky.Videt to na vlastni oci je jiny zazitek

    #250359
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Velmi slaby chvilkami zadny drift nam moc moznosti na poradnou rybarinu nedaval,ale presto se podarily zajimave ulovky.

    Metrovy keler,dobre zdokumentovane zdolavani mnicka,ktery mel neco nad metr,krasna jednoskvrnka a dors 111cm

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...