Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #248770
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Pre Peta, alias deda145 – odporucam aktualizovat stranku po kliknuti na “lokalit” a Bakkan, napr. lode su uz davno ine. Tento turnus sme mali novy hlinikac s 60 hp motorom a uplne supernym pristrojom, ktory fakt ukazoval dobre.

    #248792
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Pre Peta, alias deda145 – odporucam aktualizovat stranku po kliknuti na „lokalit“ a Bakkan, napr. lode su uz davno ine. Tento turnus sme mali novy hlinikac s 60 hp motorom a uplne supernym pristrojom, ktory fakt ukazoval dobre.

     

     

    Toto je urcene pro Sima.Byli jste super parta a ve spojeni s LacoH to nemelo chybu.Od vas starych Bakkanaku se clovek porad ma co ucit

    #248793
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Zdravím všechny z Bakkanu.Už za dva měsíce,které utečou jak nic,vyrážíme do této krásné lokality.Chtěl jsem se zeptat,jak to vypadá na chatě Torfride.Zajímalo by mě vybavení chaty,kuchyně,filetárny a lodí.Když jsme tam byli před loni,vše potřebné jsme tam našli.Jak to tam vypadá teď?Můžete mi někdo podat info. Díky Horňas

     

     

    Neumim posoudit co bylo pred dvema lety ,ale dnes, ackoliv Torfride nepatri do meho rajonu,je vybavenost v domecku dobra a filetarna lepsi.To by ti mohli odpovedet chlapi co tam uz I tento rok byli

    #248828
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    1.Maj si budu pamatovat jeste dlouho.Nadherny slunecny den s pohodovym vetrikem do 3m/s.Puvodne jsem mel vyjet se slovensko polsko lotysskou  partou,ale rano prijeli novacci tak jsem se zdrzel pri odevzdavani lodi.Chlapci nevydrzeli cekat a odfrceli na MelstainTak jsme vyjeli az v pul desate s prazskou lodi.Hyta a prilehle oblasi byly bez zaberu,tak jsme se rozjeli na 43 ku.Ta jako obvykle nezklamala.Kluci se bavili salatovkami a ja jsem pasl kelirky u dna.Mezi kelirky se jim sem tam podaril I dorsik.Me se paseni kelirku vyplatilo

    #248833
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Po dvou hodinkach jsem zavelel na ustup a jeli jsme o par km dal vyzkouset vlacku.Na prvni melcine vsak nebyl ani jeden zaber a kluci se radsi vratili na 43-ku.A to byla velka chyba/tedy pro ne/.Na druhe melcine jsem nestacil na sonaru pocitat ryby.Nastal sen kazdeho rybare,nasadil jsem nejakou modrou zizalu od Hyseho a na kazde nahozeni byl zaber.Trefil jsem hejno dorsu a behem pulhodiny jsem byl nakomplet zpoceny.Za necelou hodinku byla bedna plna a pak prisel zaber dne.Nedriv jsem si myslel,ze je to halik,ale podle vypadu jsem dosel k presvedceni,ze to bude keler.Trvalo asi 10 min nez jsem jej dostal do lodi.Diky vsem. Simovi za super hracicky /proutek a Slammer 360/Hysemu za jeho skvele zizaly a 007-ce za jigy,ktere me jeste nikdy nezklamaly.Tento zazitek se zopakoval jeste v dalsim driftu,ale asi po 5-ti minutovem boji se druhy keler vypnul.Takovou rybarinu bych dopral kazdemu.Ryba mela 102cm a rovnych 10 kg

    #248841
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Dedo privezu ti selfi tycku at na fotkach si cely. Velka gratulace k ulovkum

    #248857
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Pre Peta, alias deda145 – odporucam aktualizovat stranku po kliknuti na „lokalit“ a Bakkan, napr. lode su uz davno ine. Tento turnus sme mali novy hlinikac s 60 hp motorom a uplne supernym pristrojom, ktory fakt ukazoval dobre.

    Lubo, v květnu jsem tam. Vše nafotím a aktualizuji. Tíky za tip!

    #248882
    Mareček
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Zdar dedku presne takto sa mi to páči neuberaj a pokračuj dalej nech je čo čítat a hlavne pozerať. Navyják  dnes opustil Slovensko.

    #248922
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Po dvou hodinkach jsem zavelel na ustup a jeli jsme o par km dal vyzkouset vlacku.Na prvni melcine vsak nebyl ani jeden zaber a kluci se radsi vratili na 43-ku.A to byla velka chyba/tedy pro ne/.Na druhe melcine jsem nestacil na sonaru pocitat ryby.Nastal sen kazdeho rybare,nasadil jsem nejakou modrou zizalu od Hyseho a na kazde nahozeni byl zaber.Trefil jsem hejno dorsu a behem pulhodiny jsem byl nakomplet zpoceny.Za necelou hodinku byla bedna plna a pak prisel zaber dne.Nedriv jsem si myslel,ze je to halik,ale podle vypadu jsem dosel k presvedceni,ze to bude keler.Trvalo asi 10 min nez jsem jej dostal do lodi.Diky vsem. Simovi za super hracicky /proutek a Slammer 360/Hysemu za jeho skvele zizaly a 007-ce za jigy,ktere me jeste nikdy nezklamaly.Tento zazitek se zopakoval jeste v dalsim driftu,ale asi po 5-ti minutovem boji se druhy keler vypnul.Takovou rybarinu bych dopral kazdemu.Ryba mela 102cm a rovnych 10 kg

    Jenom pro upresneni jedna se o Ol´monster, barva Junebug red. Z tvych fotek se to presně identifikovat. Dik za info

    #248927
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Dedo 145 , Krása. Závidím a hltám s vyplazeným jazykem.

    Smajlík s vyplazeným jazykem:    wfkjlfbwetrs bvnm bdvfk.s213347sfgwefhksjb s,f545654.

    No vida, už je tam. Duke se nezdá, maká na tom.

    #248933
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Dedo jeste jeden dotaz, na jaky hloubce se zadarilo, co se tyce tech keleru. Jo a co polaci, jak ty jsou na tom. Dik Petr

    #248963
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Dedo jeste jeden dotaz, na jaky hloubce se zadarilo, co se tyce tech keleru. Jo a co polaci, jak ty jsou na tom. Dik Petr

     

    Keler na 10 m a polaci jeste vyckavaji.Ale kluci co byli vcera vecer chytili uz 2polaky na Asenskych melcinach,takze uz se to asi rozjede.

    #248966
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Dnes ceky den osmicka a vice.Dostal jsem jeste jednu fotku ze vcerejska a Zdendo si po projeti jiznejsich lokalit udelal osobak 90cm dorsak.Kluci I v desitce jezdili po fjordech a za zminku stoji jeste toto

    #248968
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Zitra uz bude jezditelne pocasi a ja mam na rano nahlaseny kluky od Macochy.Uz se na ne tesim  a doufam,ze to tu paradne rozjedou

    #249143
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    A uz jsou tady.Vyzbrojovani trva sice trochu dele,ale pri trnkovych kapkach se to da vydrzet.Takze kluci od Macochy,preju vam hodne stesti a po dnesnim rozjezdu zitra huraa na Melstein

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...