Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #158323
    Duke
    Správce
    (1384 odpovědí)

    Pokračování pokecu o oblíbené lokalitě. Původní najdete zde Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145.

    #158285
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Ve spolupraci s Dukem jsme odstranili problem a konecne jsem i ja  prihlaseny.Dnes jeste mozna stihnu Brno a zitra dopoledne jedemeeee

    #158314
    Duke
    Správce
    (1384 odpovědí)

    Ve spolupraci s Dukem jsme odstranili problem a konecne jsem i ja prihlaseny.Dnes jeste mozna stihnu Brno a zitra dopoledne jedemeeee

    Když se chce, tak všechno jde. 😉

    Tak já jdu ještě předelat tohle vlákno, ať máš všechno nachystaný. Teď už sem nic nepište, za chvilku nahodím nové/porkačující téma.

    #159930
    Sim
    Správce
    (11207 odpovědí)

    Dedo, jsem zvědav, kdy ti najednou takový kusy. Nejčastěji to bývá koncem května.

    #166242
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    Koncem března,začátkem dubna najížděj pěkný obecný..ale i jednoskvrnky..

    #166859
    Sim
    Správce
    (11207 odpovědí)

    Já myslím, že Děda pěkně skreje prožene. Zítra by se mohl přihlásit.

    #168487
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    No tak vy bando, kde to vázne ?

    #168553
    Sim
    Správce
    (11207 odpovědí)

    Taky čekám, že se Děda nebo Jeliman ozve.

    #169741
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Tak jsme  jsme tady.Cesta byla pohodova.Jeli jsme pres mosty do Malmo.Kontrola v Dansku probehla jen formalne a po prohlidnuti pasu jsme vyrazili  smer Malmo.Ve Svedsku nam zbezne prohledli I kufr,ale po vysvetleni,ze jedeme na ryby nam jen poprali stastnou cestu.Do Norska jsme pres Svinesundsky most prejeli absolutne bezkontaktne a na Bakkan jsme dorazili vcera vecer po 26 hodinove ceste

    #169812
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Pocasi bylo celou cestu dobre,jen ve Svedsku v noci trochu mlha a v Donbase zbytky snehu a mensi snehova prehanka.Na trajektu do Brekstadu nas to poradne vyhoupalo a jelimanovci nevylezli ani z auta

    #169814
    Duke
    Správce
    (1384 odpovědí)

    Tak PARÁDA, že jste v pořádku dorazili. Těším se na další příspěvky.

    #169817
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Privitali jsme se s Bennem a rychle jsme se snazili zaspat.Dnes po vybaleni veci jsme se vychystali naa vodu az v 10,00 ,protoze od rana dost foukalo .Vitr neustaval,tak jsme vyjeli aspon k sadkam vyzkouset naradi.Hned pri prvnim driftu jsem si chytil otviraci rybu sezony.Bohuzel jak se rika prvni vyhrani z kapsy vyhani.Dlouho jsme pak nemeli ani zaber.Zkoseli jsme I vlacit a tu jsme byli uspesnejsi.Prvni tresku v zivote si chytil I novacek Lubo

    #169819
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Pres znacne nepriznive pocasi jsme vydrzeli na vode 8 hodin a po filetovani jsme vsichni poradne unaveni.

    #169820
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Ja jeste dovarim “vrcharsku fazulnicu” a odeberu se za ostatnimi do hajan.Zitra bude zase dost spatne pocasi,tak se povenuju pracovnim povinnostem,ale pozitri je predpoved skvela,tak pokud se nezmeni provetrame Melstein

    #169871
    Lubomir
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Dedo, asi už spinkaš. Ale zaslúžene. My sme už celí nažhavení a 16.4. po obede, skôr k večeru sme tam. Slovensko – Česka výprava, ktorá Bakkan miluje a sme tam skoro ako doma. Ubytovanie “Slon”, tak nám na to dohliadni, pretože o deň neskôr príde partia na čele s lacoh + 7 a začne poriadna rybačka na akú sme na Bakkane zvyknutí. Tešíme sa.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...